Skočiť na obsah

Komédia, na ktorej som sa najviac zasmial


cheki

Odporúčané príspevky

Drz hubu nepoznam ale asi si to kuknem ked vraveti ze to bolo dobre....road trip bol super...ale viac sa mi pacil EUROTRIP...to bolo fakt krute :lol: ako bolo tam troska zosmiesnene slovensko...ale to mne osobne vobec nevadi kedze ide o komediu...sexy party bola fajn...ale nejak ma to nazaujalo...teda okrem tej herecky...ta ma zaujmala az moc....inak tam bola fajn scenka ked im dali tie kolaciky:D....btw uz je aj dvojka...si asi v sobotu kuknem..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klub sebeovladania s Jackom Nicholsonom

Meet the Parents s Robertom De Niro

About Schmidt s Jackom Nicholsonom

 

aa mojou srdcovkou su Pelisky :) :) :lol:

 

 

nemam rada privelmi "crazy" komedie, mozno sa clovek pri nich rehoce ako blazon, ale neoslovia ma...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

crazy komédie nemusím vôbec, nikdy mi nič nehovorili, nudili ma a namiesto smiechu znervózňovali, namiesto uvoľnenia som bola podráždená už aj z piatich minút sledovania akejkoľvek crazy, a to nehovorím o teenagerských tzv. komédiách ... nj

 

preferujem slovný humor, humor, ktorý trochu treba hľadať, ktorý je za slovami a za činmi, herci zameraní vyslovene na humor ma veľmi neoslovujú, nemám ich veľmi v láske, je ich viac, jeden z nich je Chevy Chase ... a je ich ešte zopár

ďakujem, neprosím

 

v aj vážne mienených filmoch, v tých skutočne dobrých, sú iskričky humoru, to je humor, ktorý viem oceniť

z tých mojich filmov ma momentálne napadli filmy Musíme si pomáhat / Polívka / a Lepšie už to nebude / Nicholson, Hunt /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snad si Chcela povedat

 

napisala som presne to, co som povedat chcela... :lol:

 

 

ja mam rada jemne komedie :) take ceske asi najviac.... spominane Pelisky, Vratne lahve, Pupendo...

 

ale pacili sa mi aj nase Ruzove sny s Jurajom Nvotom a Ivou Bittovou, alebo Sladke radosti s Emilom Horvathom ml :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pamätám si talianskú komédiu Nástrahy veľkomesta,

To nebolo náhodou o takom týpkovi čo išiel na traktore do mesta ?? A mal taký mini byt, všetko sa tam rozkladalo.

 

V "Klub sráčov" bola super hudba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten klub sebaovladania som nikdy nevidel cely...ale bol to celkom dobry film...nie uplne dobry pretoze ked to kukate 10x a nikdy nedokukas tak je to take onicom...celkom fajn bola aj trestna lavica s adamom sandlerom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pamätám si talianskú komédiu Nástrahy veľkomesta

 

"Severino!"

"Jak si mne poznal?"

"Podle hlasu"

 

Je to ono? Dobre si pamatam? A strihanie nechtov velkymi kliestami?

 

Ak si mam spomenut na dobru komediu, tak snad Rat Race (Milionove preteky) s Cuba Gooding Jr., Whoopi Goldberg ci s Rowanom Atkinsonom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov