Skočiť na obsah

Komédia, na ktorej som sa najviac zasmial


cheki

Odporúčané príspevky

ja sa nemusim rehotat jak besna..staci. ked sa usmievam...preto medzi mojimi TOP su

 

Eva tropi hlouposti /jdeme loupit/

Kristian /jen pro ten dnesni den.../

ci Niekto to rad horuce... veru, nikto nie je dokonaly.... :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podobne(ze sa nemusim rehotat - staci sa mi usmievat) vcera siel RED s Wilisom - podla komixu - ale nebolo to horsie a menej realne ako bezne americke filmy.

 

Mne sa pacia filmy s nicholsonom a al pacinom . Betari, rebeli aj jednoduchsi,ale zas nie hlupi a nic zle nerobiaci nie spolocnosti - ale ludom. Nas pekny film a pre mna na zasmiatie je orlie pierko a podobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

anglicky film(aspon prostredie),alkoholik, umierajuci na rakovinu mocoveho mechura - filmovy reziser, sex - ale boli tam aj mudre vety.

 

dal som to googla a same stranky o rakovine - neskutocne. film bol aj o chemoterapii - to bolo najstrasnejsie .ci smrt.

 

To co som daval do googla aby som nasiel co som vcera videl,ale nejdem to.

Na prvej polke som sa smial a zabaval a potom to uz take nebolo.

 

Nenajdem to ani neviem na akom kanaly to slo, pred tym sla americka komedia ako zabit svojho sefa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No iste ja som ho necital. A je to dobry film. To je hadanka ktorej odpoved nepoznam - nie zial, mne je to jedno.

On ten film a ten chlap bol nieco ako bolek polivka v gutten.. len v anglickej ralii, a nebol pilcik ale kameramam. V cera po 22:00 na tych staniciach co ich chem zrusit. HBO a podobne v baliku.

 

Jazda o zivot.

http://programy.pravda.sk/tvDetail.aspx?id=136317&from=hbo2&when=201211272200

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

to neviem, či najviac, ale mám rada české komédie, ich humor je neopakovateľný a neviem, dke na tie nápady a hlášky chodili. Škoda, že v posledných rokoch sa toho akosi vzdávajú a to svoje typické nahrádzujú niečím, čo sa zďaleky nevyrovná tomu ich pôvodnému štýlu.

Marečku..., Jak utopit..., Vrchní, prchni!, Pelíšky, Slunce, seno,XXX...to ma pobaví vždy, aj keď dopredu viem, čo príde a daktoré repliky viem spamäti aj o polnoci. Ešte som sa aj na Kameňáku bavila.

Pobavia ma aj tie prastaré filmy podľa kníh J. Žáka.

Nemám však rada filmy ako Prci, prci..., ani Blbí a blbší a podobné.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...

Komédie so Sacha Baron Cohenom ma celkom bavia, pred mnohými rokmi som videl Ali G Indahouse, celkom to ušlo, odvtedy som však jeho filmy nevidel žiadne. Ale pred pol rokom som si pozrel Borata, pred pár dňami som si dal reprízu, fakt ľutujem, že túto komédiu som tak dlho obchádzal (a je dobré si ju pozrieť aj kvôli pochopeniu "deja" paródie Toto je Sparta, keďže tento film trochu paroduje aj Borata). To je taká hovadina, že človek sa musí smiať aj keď nechce :D Dobrý je aj Bruno, ktorý mi v mnohom Borata pripomína, Diktátor ma akosi neoslovil, budem si to musieť pozrieť ešte raz (ak sa mi podarí nezaspať).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 3 rokmi...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 týždňami...

Vcera isla nasa nova komedia Vojtech.  Nebolo to zle. Detom by som to este neukazal.Mozno o 5 rokov. Ale to je iny film ako robia cesi. Tu nieco bolo pritiahnute zavlasy,ale vela veci realne akoby sa zachovali ludia(alebo aky ludia su - ten co mal ako mokre vlasy, taky ludia su a tak sa aj chovaju, On nebol vymysleny- taky su a bolo to vtipne, ,jedneho dvoch takych kamaratov mam,neviem ci sa teraz tak sravaju asi nie ale ked som snimi bol castejsie -tak sa spravali,zbalit zensku v autobuse na tri zastavky, ci na diskoteke). Podla mna ten film nebol zly. Pred tym na dvojke islo divadlo o Tolstom, pre mna to bolo srandovnejsie. Jedno aj druhe je zo zivota, aj na jednom aj druhom som sa pobavil,zasmial.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov