Skočiť na obsah

Slovensko hľadá superstar 3


aljak63

Odporúčané príspevky

Dominika vraj mala vo štvrtok v Trnave výstúpenie

Aljak bol si?

 

tiež by som bol rád, keby vyhrala Dominika

inak neviete náhodou aká je to pesnička, kt. hrá počas upútavky na finále?

dobre sa to počúva, rád by som si to vypočul celé

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 121
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    28

  • doll

    15

  • tiborco

    12

  • Duda

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Nooo chcel som sa ist pozret na buducu superstar Dominiku ale prave som mal skolu (nudnu Anglinu), takze mi bolo za tym normalne luto :) FNUK!!! Ale Dominika je proste super... a zajtra to musi vyhrat... a ked uz som pri zajtrajsku:

 

 

Caka nas VELKE FINALE... DOMINIKA vs VIERKA

 

A kto nam co zaspieva? :lol:

 

Dominika Mirgová

Pussycat Dolls - Sway

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Jessica Simpson - Angels

 

Vierka Berkyová

Fugees - Killing Me Softly

Iveta Bartošová - Tři oříšky

Jessica Simpson - Angels

 

DUETY

John Lennon - Happy Chistmas (The War Is Over)

Hymna Superstar 3 - Dotkni sa hviezd

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som už písal,osobné sympatie,nehovorím,že Viera je úžasná,ja hovorím,že keby z tej dvojice by som si mal vybrať,ale zas ani jej som extra nefandil...a myslím si,že Dominika je preceňovaná...a na nej je zas čo úžasné,hmm?tiež som môžem spýtať...

 

Každopádne dúfam,že už žiadne Superstar 4 ani nič podobné nebude

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenze v speve to nie je o sympatiach... na to su sutaze typu miss a pod.

 

no to potom ak takto ludia hlasuju, tak hold :lol: .. nehnevaj sa na mna, nie je to osobne....

 

a preco sa mne paci dominika? v porovnani s vierkou ma na to "spievat" ... nevraviac o tom, ze neflaka ked ma blbu naladu...a v kazdej jej pesnicke je zivot, nalada, smrnc.. pri vierke sa proste nudim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne ako hovorili porotcovia: Dominika má väčší talent, vystupovanie a potenciál, zatiaľ čo Vierka mala viac sympatií. Podobne sa tuším vyjadrili aj niektorí z vyhodených súťažiacich (to čo povedal tomáš krak pri vyjadrovaní kto sa stane superstar). Čo už.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No myslim ze keby tam na castingu vtedy "neoslnila" svojim trapnym beat-boxom by ju neposunuli ani do divadla!!! :lol:

 

este dodam:

 

Pre mna ja vitazkou Superstar 3 aj tak DOMINIKA :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a ja som velmi rad, ze vyhrala Vierka :lol:

Ona jedina ma na to perfektne zaspievat.

A ta Mirgova...v nej som videl uz len pocit namyslenosti a slavy :) a niezeby nevedela spievat....ale jej spev nemusim :) Zato Vierkin hey.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To som napisal lebo som mal nervi z toho... :lol:

 

Ale Vierka je dobra... spociatku mozno aj najlepsia: ved tie songy ako Ill be there, Anjelik moj, Dont speak, Dancing Queen, .. no to bol ten zaciatok sutaze ked sa mi songy od nej velmi pacili, ale potom nejako sa mi prestalo pacit to co si vyberala a aj ako spievala - proste zmena k horsiemu! No a keby SHS bolo len prve kola tak by som sa nedivil ze vyhrala Vierka, a nie Dominika! ALe Dominika aj ked nepodala vzdy uplne skvely vykon drzala si ten svoj styl a namala ziadne vykyvy - proste ona si to zasluzila podla mna viacej!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov