Skočiť na obsah

Nádherné miesta sveta


RoSo

Odporúčané príspevky

Ktoré miesta na svete sa vám páčia a ktoré považujete za najkrajšie? Uveďte niektoré, kde ste už boli, alebo tie, kam túžite zájsť.

 

U mňa zatiaľ vedie fjord Geirenger v Nórsku.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojím snom je Nórsko, precestovať ho celé s partiou, mmmm

 

Obrázok

toto raz prejdem stopom :) /ak sa zadarí, tak už budúci rok/

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

ale inak som zatiaľ dokopy nebola nikde :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Mam aj konkretnejsie:

 

Moskva, Murmansk, Ekaterinburg, Novosibirsk, Omsk, Krasnojarsk, Bratsk, Norilsk...

 

tieto minimalne...

 

mimo Ruska este Monaco, Rio De Janiero, stredne mexico a Severna Korea

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam aj konkretnejsie:

 

Moskva, Murmansk, Ekaterinburg, Novosibirsk, Omsk, Krasnojarsk, Bratsk, Norilsk...

 

tieto minimalne...

 

mimo Ruska este Monaco, Rio De Janiero, stredne mexico a Severna Korea

 

cizy,

 

Murmansk radšej vynechaj. Vyzerá ako smetisko v cigánskej osade. Vymeň si ho radšej za Sankt Peterburg.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcem sa pozerat z koruny Sochy Slobody na siluetu New Yorku, vidiet napis Hollywood nazivo, prejst sa po kasine v Las Vegas, znova sa valat pri mori v Egypte a hlavne - dostat sa do Sydney

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy,

 

Murmansk radšej vynechaj. Vyzerá ako smetisko v cigánskej osade. Vymeň si ho radšej za Sankt Peterburg.

murmansk prave pre to pristavisko vyradennych ponoriek,

 

Petrohrad je postaveny v style europskych miest, nie je to to typicke rusko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kde je podla vas najkrajsi kut sveta? Kde je najviac co obdivovat? Ktore prirodne pozoruhodnosti by ste radi videli? Ja by som rad nasledoval svoju sestru a pozrel sa do Zimbabwe. Je tam vela co obdivovat. Viktorine vodopady a tak. Ale ak mam byt prebornik a ist tam, kam nikto znay este nie, tak Juzna Amerika. Myslim juh. Uruguaj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, ja by som toho velmi vela rada videla :lol:

 

ale velmi by som sa chcela ist pozriet do Japonska, nejak mi ucarovala ich rec a krajina, chcela by som sa tam raz vybrat, aj ked to je dost mala pravdepodobnost ze sa tam dostanem niekedy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Japonsko, Novy Zeland - klasicke krajiny snov. Ale najradsej by som sa prestahoval do Finska alebo Svedska alebo Kanady, pripadne na sever USA. Ale len na chvilu, potom by som najradsej zil v Holandsku. Keby ma to omrzelo, zasa niekam na sever by som siel. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam predstavu, ze tato tema by sa nemusela stotoznovat s pojmom "Cestovatelov sen". Skor by som rad, keby tu kazdy pisal, kde je pekne, kde je co zaujimave a mozno sem dal nejake foto alebo linky. Sestra tam bola na pozvanie jej kamosky, ktora pochadza zo Zimbabwe. Biela, predstav si! Zoznamili sa v Anglicku. Hovorim, ked budem velky, teda ked budem mat dost prachov, tak ju tromfnem. Som raz taky, vzdy chcem prekonat tych lepsich.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No však práve že farmy tam konfiškovali.

 

Prezident Mugabe sa stavia proti bielym farmárom, a krajinu uvrhol do izolácie. Nemám čerstvé informácie, ale situácia tam naposledy nebola zrovna ružová.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov