Skočiť na obsah

Nádherné miesta sveta


RoSo

Odporúčané príspevky

Na svete je vela krasnych miest, ale tazko definovat krasne miesto... podla mna je to miesto, ktore ma caro...

 

sem patri napr. grecka hora Mt. Athos, Olymp, Mont Everest, Stredomorske ostrovy, Slovensky raj :), narodny park Serengethi (pozdravujem praprababku mojho papagaja).

 

Urcite by som raz chcel zazit polarny den a polarnu noc... :) musi to byt sranda na obed mat tmu jak v rohu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

tak sa posnazim byt strucny a davam tu zoznam krajin kde som bol:

ANGLICKO, BAHAMY, BELGICKO, BERMUDY, CANADA, CESKO, DANSKO, ESTONSKO, FINSKO, FRANCUZSKO,HAITI, HOLANDSKO, IRSKO, JAMAJKA, KAJMANSKE OSTROVY, MADARSKO, MEXICO, NEMECKO, NORSKO, POLSKO, PORTUGALSKO, RAKUSKO, RUSKO, SPANIELSKO, SVEDSKO, TALIANSKO, USA....

ze by som nieco zabudol? neskor hodim aj nejake picsy :)

 

a o tyzden letim do Sydney ak vsetko pojde ako by malo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hey ROSO, ked som prvy krat pozrel do temy a tam hned GERAINER ;) je tam prekrasne ;) tak nieco pridavam aj ja ;) check it out btw fotiek mam mega vela uz len ich upnut :lol:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

MEXICO

Obrázok

PUERTO RICO

Obrázok

Obrázok

A NIECO extra :) ceknite to kridlo tej 747micky. Nie nadarmo sa to vola Airport Beach... :)

Obrázok

 

 

 

edit: obrázky zoradené pod seba

vedľa seba priveľmi rozťahovali obrazovku. g.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

mimoriadne objavný príspevok, ďakujeme :lol:

 

v ďaľšom živote to tak určite spravím ... tentokrát som zaváhala, vydala som sa dobre, len cestovať sa mi moc nechce ... hrozné :)

 

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak u mna to je jednoznacne najkrajsie miesto na svete Novy Zeland :) nadherna krajina krasny vidiek more domceky krasna zelena trava krasne hory proste krasa to je moja najoblubenejsia krajina ;) Tam by som raz chcel zit :) Nastastie mam aj kamosa z Noveho Zelandu tak si s nim pisem ze ako si tam nazivaju :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no tak u mna to je jednoznacne najkrajsie miesto na svete Novy Zeland :lol:

Keď niekto spomenie Nový Zéland, stále sa mi vybavia stáda oviec. To ako keby som býval niekde na družstve.

A taktiež mi to pripomína krpatých ľudkov s chlpatými, obrovskými nohami. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

jedno z krasnych miest okolo ktorého som mal možnosť ísť a na ktorých som bol sú Liparské ostrovy.... su to ostrovy sopečného pôvodu, niektoré stále aktívne.... Na tom najznámejšom a najaktívnejšom som nebol...

 

STROMBOLI

Obrázok

neviem ako vy, ale tuto by som sa s vedomím, že každú minútu nastáva erupcia, nedokázal ani uvoľniť a už vôbec nie zaspať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Capri

Obrázok

Tam keď človek vstúpi na breh a rozhliadne sa, má zrazu pocit, akoby ho hodilo o 100 rokov nazad v čase, svet je tam akýsi nekomplikovane krásny, vône plnšie, farby výraznejšie. Pri každej zákrute človek čaká, že naňho vykukne nejaký bôžik, alebo faun.

Moje numero uno.

 

A krajín kam by som ešte chcela ísť je ešte hromada. Btw, Island je medzi nimi. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov