Skočiť na obsah

Andulqa

Odporúčané príspevky

to ma neprekvapuje. to je pre ochrancov až druhotné.

prekvapuje ma to, že pokiaľ ide o tému právo na život, takých organizáciám ako je tá slávna Chromíkova a podobným magorom ide o život len potiaľ, kým je zhluk buniek a budúce dieťa v maternici... to sú vtedy nezmieriteľní a hrozní aktivisti.
 

akonáhle sa to narodí, akvita končí, ochrana končí, nepodporujú dokonca ani tých málo kresťanských spolkov, ktoré pomáhajú chudobným a domovom detí.... už sme to uchránili pre život,  robte si s tým všetci, čo chcete.

aspoň nejakou dobrou činnosťou by sa mohli preukázať, ale toho nie sú schopní. ich žerie LGBTI, to je ich priorita.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna len vzdy prekvapi ze ked ide o pravo na zivot migrantov v mori, tak jedine papez sa snazi, nasi "krestania" cusia ako vos pod chrastou, pripadne protestuju proti ich zachrane. 

nie som síce praktikujúci kresťan, tak nemôžem hovoriť za nich, ale prečo by ich mala trápiť zodpovednosť za životy "nádejných novo-európanov", keď ju nemajú ani oni sami? povedané inak, ak je niekto dostatočne blbý na to, aby vliezol do kocábky, do ktorej by nikto príčetný nenastúpil, je to jeho vec ... že ich v tom ešte podporujú profesionálni páchatelia dobra a iní dobroserovia, ktorí im robia námornú taxislužbu, je na ich svedomí, že to občas nevyjde. je vcelku jasné, že keby tzv. utečenci mali istotu, že nijaké námorné taxi skrátka nepríde, tak aj ich ochota vyplávať na šíre more vo vraku, by sa silne blížila k nule...

komentár na túto tému bol nedávno na Aktualitách ... pravdoláskar Mikeš sa tam rozčuľoval, že nejaký idiot /asi Chesus Mendés/ sa utopil aj so ženou, pri pokuse preplávať rozvodnenú rieku na hraniciach USA, a vraj je za to zodpovedný Trump, lebo ich tam nechcel pustiť dobrovoľne ... pokojne toho človeka nazvem idiotom, lebo nie som najhorší plavec, ale do rozvodnenej Rio Grande by som nevstúpil ani keby mi za to zaplatili. Trumpovi sa dá vyčítať všeličo, ale utopenie nejakého blbca asi sotva, lebo keby pán Chesús Mendés sedel doma na riti, tak by možno bol chudobný, ale určite živý!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

pochod za život absolvoval svoj tretí ročník, počet ľudí na ňom zúčastnených sa zjavne ustálil, ale čo je najkrajšie, je zasa to, čo tu bolo pred slávnym referendom a čo vyrazilo vtedy dych kdekomu...
už zasa trieskajú na otvorené dvere, v čase, keď je za posledných 50 rokov najmenej interrupcií v histórii jeho legálnosti a vyváženého zákona,
 

vraciame sa zjavne k drôteným vešiakom a anjeličkárom a vykrvácaným ženám... a ešte ďalej:
a tohto sa teraz chytajú cirkev a kdejaké chromíkovské a vašečkovské organizácie... a to je to, čo je krok do stredoveku:
 

Organizátori pochodu podporujú akýkoľvek krok, ktorý ženám obmedzí prístup k interrupcii.

Nepripúšťajú ani výnimky, napríklad v prípade znásilnenia, poškodenia plodu alebo ohrozenia zdravia matky.

 

 

dobrú noc.

https://dennikn.sk/1593156/na-pochod-za-zivot-prislo-50-tisic-ludi-organizatori-ziadaju-uplny-zakaz-interrupcii/?utm_source=daily_digest&utm_medium=email&utm_campaign=mnt-daily-23.09.2019&utm_content=38372#

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no jo... blížia sa voľby, aj keby sme to náhodou nevedeli, tak sa to dozvieme z podaktorých aktivít... všetci doradu, husím pochodom, napsoledy SNS
https://dennikn.sk/1601793/tema-interrupcii-pokracuje-sns-do-parlamentu-dorucila-vlastny-navrh/?utm_source=daily_digest&utm_medium=email&utm_campaign=mnt-daily-01.10.2019&utm_content=38974

 

... je ohromujúce sledovať, ako zúrivo pred voľbami všetci tlčú na otvorené brány...
ročne rapídne klesajú počty, a to nehovorím o majstroch konzervatívnych kruhov, ktorí v záujme záchrany akéhokoľvek života podávajú návrhy, kde život matky je len druhoradý... ten sa nepočíta za život. ani keď má doma ďalšie deti, no a čo.

dosiahli sme približne rovnaký počet spontánnych a všetkých iných... zo zdravotných dôvodov, mimomaternicové tehotenstvá, a všetko ostatné, o čom páni politici nemajú ani zelenomodrý šajn.

a zrejme ani o štatistikách.
http://www.nczisk.sk/Aktuality/Pages/Potraty-v-SR-2018.aspx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

... je ohromujúce sledovať, ako zúrivo pred voľbami všetci tlčú na otvorené brány...

 

Pred voľbami sa obyčajne riešia témy, ktoré vyvolávajú emócie. Je to osvedčená taktika politikov, ako skutočne vážne problémy zamiesť pod koberec. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Volanie po sprisneni, alebo rovno zakaze interupcii je v slobodnej spolocnosti samozrejme legitimnou poziadavkou. Odhliadnuc od toho, ako tlacia na pilu, je to jednoducha mobilizacna tema , na ktoru ma utvoreny nazor kazdy pako, este pred precitanim nadpisu. Skoda, ze tym si vlastne sama koleduje o zneuzitie. Pretoze, dovolim si tvrdit, v tomto povrchnom hlaseni sa k hodnotam vidia mnohi hajzli prilezitost, ako sa naoko (pre ich volica) a hlavne rychlo a bez namahy vysporiadat s vlastnym, nie prave cistym svedomim. Preto pritahuje tych najvacsich darebakov, ktorych tato krajina videla a tym, co to myslia uprimne to moze byt iba luto.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred chvilou som zavolal na 158 kvoli kravam. Byvam asi 500 metrov odnich a bucia. Pred tyzdnom ani pre rokom, to take nebolo. Pred tyzdnom ani posledny rok som ich nepocul. 

A ze co ma stym vyriesit motorizovana hliadka(ci im ma dat na zrat,ci ako to riesit), ze mam zavolat starostovi. Starostovi volat nebudem, mozno ani na 158 som volat nemal,lebo co oni tam vyriesia. Nevidel som tie zvierata dochnut od hladu(ci z inehoho dvodu,mozno ich len nepodojili). Len som ich pocul.

 

Tak tej 158 som sa ospravedlnil ze som ich vyrusoval.

 

 

----------

 

Ja len na svoju obranu,to bucanie krav sa mi nezdalo normalne. Ked bude kvilit chlap co ho mlatia deti ci zena. Sa ani nepozrem.

 

Neviem co v tom kravine sa stalo horsie minuly tyzden to nebolo. Tie kravy nevidavali ziaden hlas. Mozno minuly tyzden tam ani ziadne neboli ja neviem. Ale tie co tam dnes su sa mi nezdali spokojne. Podla hlasu.

 

Tie kravy prestali , mozno je noc. A mozno ich uspokojili(mozno ak by som nezavolal na 158 bz to neurobili, mozno to aj tak neurobili len kravy sa unavili). Dva tyzdne vkuse si pocul len jelene samcov. Nikdy kravy, ja som sedel vonku a pocuval. Dnes aj predchvilkou to bolo vseho zvuk. Dnes to bol bordel. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

normalne to nie je

uz vobec nie o pol tretej rano, to im este ostava par hodin do pôdoja

leda ze by od nich odisiel inseminator a este nie su uspokojene :D (joke)

 

skus volat na veterinarnu spravu https://www.svps.sk/zakladne_info/rvps28.asp

ak by ta odbili a mas podozrenie, ze sa s tymi kravami nieco deje - moze im byt aj zima, tak este Sloboda zvierat - regionalna http://zivotjepes.eu/uvod/kontakt/

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Pred chvilou som zavolal na 158 kvoli kravam. Byvam asi 500 metrov odnich a bucia. Pred tyzdnom ani pre rokom, to take nebolo. Pred tyzdnom ani posledny rok som ich nepocul. 

A ze co ma stym vyriesit motorizovana hliadka(ci im ma dat na zrat,ci ako to riesit), ze mam zavolat starostovi. Starostovi volat nebudem, mozno ani na 158 som volat nemal,lebo co oni tam vyriesia. Nevidel som tie zvierata dochnut od hladu(ci z inehoho dvodu,mozno ich len nepodojili). Len som ich pocul.

 

Tak tej 158 som sa ospravedlnil ze som ich vyrusoval.

 

 

----------

 

Ja len na svoju obranu,to bucanie krav sa mi nezdalo normalne. Ked bude kvilit chlap co ho mlatia deti ci zena. Sa ani nepozrem.

 

Neviem co v tom kravine sa stalo horsie minuly tyzden to nebolo. Tie kravy nevidavali ziaden hlas. Mozno minuly tyzden tam ani ziadne neboli ja neviem. Ale tie co tam dnes su sa mi nezdali spokojne. Podla hlasu.

 

Tie kravy prestali , mozno je noc. A mozno ich uspokojili(mozno ak by som nezavolal na 158 bz to neurobili, mozno to aj tak neurobili len kravy sa unavili). Dva tyzdne vkuse si pocul len jelene samcov. Nikdy kravy, ja som sedel vonku a pocuval. Dnes aj predchvilkou to bolo vseho zvuk. Dnes to bol bordel. 

 

moja prvá reakcia po prečítaní prvej vety bola "a čo majú spievať opernú áriu?" Ale po prečítaní celého príspevku musím to poopraviť. Máš u mňa dobrý bod, snáď to aspoň trochu tým zvieratám pomohlo. Možno keby si sa na to vyflákol, by to bolo pre ne horšie. neviem to posúdiť, nebola som tam. Ale ked inokedy sú ticho, tak niečo tam asi ozaj nebolo ok. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

novinka z dielne krajne pravicových poslancov, ktorí ovládli Poľsko - informácia:

Citát

Poľský ústavný súd vo štvrtok rozhodol, že zákon povoľujúci vykonávanie interrupcií v prípade poškodeného plodu je protiústavný.
Verdikt oznámila predsedníčka súdu Julia Przylebská.
Rozhodnutie súdu znamená zákaz umelého prerušenia tehotenstva v prípade zistenia, že ide o poškodený plod, informovala agentúra AP.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/566533-polsky-ustavny-sud-podporil-sprisnenie-zakona-o-interrupciach/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/589818-potraty-su-opat-v-parlamente-znova-od-cepceka/

Citát

 

Čepček tvrdí, že návrhom chráni nenarodené deti a ich matky „pred bezdôvodnými umelými potratmi“. Odvoláva sa pritom na väčšinu spoločnosti, ktorá vraj neschvaľuje, „aby bol zákonom povolený bezdôvodný umelý potrat“.

Poslanec však ide ešte ďalej. „Medzi bežne šírené mediálne hoaxy patrí aj ten, že pri vzniku človeka ide iba o ,zhluk buniek'… Heslo: ,Moje telo, moja voľba' na ospravedlnenie práva zabiť nenarodené dieťa je vedecky prekonané, presnejšie by znelo skôr heslo: ,Naše telá, moja voľba',“ píše Čepček v oficiálnom zdôvodnení.

Tvrdí, že denne sa takto stratí dvadsiatka ľudských životov a žiada, aby sa jeho návrh zákona stal účinným dňom vyhlásenia.

 

Čepček a spol to určite vedia: umelých prerušení tehotenstiev v roku 2019 zaznamenali 5 824, v roku 2018 ich bolo 6 024, v roku 1989 50 000, odvtedy každý rok ich počet klesá.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ktora zena v 21 storoci. v case  HAK ( a inej) chodi este na potrat ? to je otazka sama o sebe. ale okay, najsrandovnejsie na vseobecne protipotratovych psychopatoch ,  ak sa ich clovek opyta ci pomohli, podali ruku nejakej zene aby nemusela absolvovat upt. tak 99% ticho tma :smile:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vďaka HAK teraz riešime nákladnú dôchodkovú reformu, rozmýšľame kto bude pracovať na dôchodky dnešných štyridsiatnikov a budeme márne dúfať, že doktorandi z osád a saharských púští budú vedieť pracovať tak, že náklady na tie dôchodky potiahnu oni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj HAK má svoje úskalia. Vysoký tlak, nie každý typ žene sadne, a niektorým ženám nesadne žiadna, vypadávanie vlasov, priberanie...čo už potom ostáva, žeby NEONDYT ? (to bol fór).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ondí len Tomáš. Zvyšok sveta sexuje.

Ale na HAK vidieť, kde sa ako používa. Vyspelý svet, kde HAK je dostupná, starne. Chudobný, kde o HAK väčšina nepočula ani z rýchlika, sa premnožuje. Výsledok vidíme každý deň.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov