Skočiť na obsah

Televízne a mediálne a civilné hyeny


Nokia

Odporúčané príspevky

jaj, uz mi zacina liezt na nervy toto vyplakavanie.. ved ked sa to ludom nepaci, nech to nepozeraju.. kym to pozerat a citat budu, tak to media davat budu... a dalsia vec - toto bola rozlucka, kde bol aj mrtvy demitra, takze oficialna rozlucka, predtym bolo zapalovanie sviecok pred stadionmi.. zober si napriklad, ze nejaky clovek je imobilny a jedina moznost ako sa zucastnit rozlucky je to, ze si sadne pred televizor a oficialne rozlucenie si pozrie... myslim, ze demitra si taku rozlucku zasluzil, nevidim na tom nic zle.. skor mi zacina prekazat x mudrlantov, co vsetko je naprd.. a sa stavim, ze keby ziadna rozlucka nebola, tak somrete, ze ani rozlucit sa s nim nevedia..

 

jo, samozrejme vynechavam z komentara vila rozborila a spol... ale ja to prosto nepozriem a tym padom to mam na haku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenže keď niečo ignorujeme, tak to neznamená, že to neexistuje

 

"pálenie sviečok" pri zimákoch bolo asi najlepšou rozlúčkou - spontánnou, autentickou

veriaci sa mohli pomodliť, bez vyznania spomenúť si, . . .

 

spraviť rozlúčku pre najbližších

toto zbytočne vyčerpáva rodinu a najbližších a o nich najmä ide

 

média túto tému budú živiť čo najdlhšie a čo najefektívnejším spôsobom, lebo práve ona ich živí

rozlúčku som nepozeral - nepotreboval som ju

 

mne osobne vadilo a vadí,

že sa zo sústrasti spravila atrakcia a práve to si Palo nezaslúžil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj, uz mi zacina liezt na nervy toto vyplakavanie..

 

Ako vidim, absolutne nepochopene. Viď komentar tomassiho vyššie.

 

Ma to byť uctenie si človeka. Ale toto čo sa deje s uctou k človeku nema nič spoločne. Je to len nechutna šou, maškarada.

Keby sa nijaka "rozlučka" nekonala, ja by som bol ten posledny, kto by šomral. Na to môžeš vziať jed.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako tak znama osoba mal mat rozlucku... ten humbuk okolo neriesim, lebo filtrujem, co si k sebe pustim.. a kedze to ludia chcu, tak im to media poskytuju... amen

keby som vas tu necitala, tak sa nad tym nezamyslam, lebo preskakujem clanky a vynechavam relacie, ktore mi nesedia..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám rád nestrojené veci

Slovan Bratislava - Athletic Bilbao

38. minúta a skandovanie Paľo Demitra

 

a nie TV Markíza, kt. si zabezpečí poobedný program a potom to znovu otočí aj v primetime

 

rozlúčiť sa a ťažiť z takejto udalosti sú 2 rozdielne veci

a ešte raz

 

keď niečo ignorujeme, tak to neznamená, že to neexistuje

ak niekto nepotreboval chodiť do kostola, kindervajcá si kúpil v Tuzexe a na dovolenku mu stačilo ísť do Bulharska

neznamená, že tu pred 1989 tu bolo sveta žiť

(naschvál uvádzam nadhodnotený príklad)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ak niekto nepotreboval chodiť do kostola, kindervajcá si kúpil v Tuzexe a na dovolenku mu stačilo ísť do Bulharska

 

Ja som si kindervajcá kupoval u nás v potravinách a dovolenka v Bulharsku bola super.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

minimum v UK zrejme áno, stávkovacia mánia je tam hodne pokročilá, je to národný šport, popri honoch na líšky a krikete.

toto je vzrušujúcejšie, nie ?

ľudia nie sú hyeny, to urážame hyeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja som si kindervajcá kupoval u nás v potravinách a dovolenka v Bulharsku bola super.

 

ja kindervajcá ani neľúbim, nekupovala som si ich ani vtedy, ani teraz, a dovolenka v Bulharsku bola aj podľa mňa super. :thumbsup:

 

nechce sa mi zasa ísť dozadu a hľadať ten príspevok o Andropovovom pohrebe, ale my sme nič také kukať nemuseli. keď umrel Brežnev a spolužiačka s tým došla, najprv som si mylslela, že ide rozprávať nejaký politický vtip...slovami "Umrel Brežnev" sa ich začínalo neúrekom. A ani ten pohreb som nevidela a nikto nám to nenariadil sledovať, čo ale dnes ľutujem, to on mal vykopanú malú jamu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

náhodou som si dnes pozrela a vypočula na Markíze príspevok o zrútení diaľničného mosta v Kurimanoch. ešte som nevedela, že je táto téma na fóre - no mimovoľne zo mňa vyšlo- Bože,to sú ale citové hyeny. aké súvislosti dokázali nájsť..je až neuveriteľné...ako plus som vnímala to, že na konci príspevku sa venovali možnej zodpovednosti niektorej zo stavebných spoločností za toto nešťastie. Stavebný a technický dozor vykonávajú vždy konkrétne osoby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

o mediálnych hyenách priamo z liahne mediálnych hyen, rozhovor s akýmsi šéfhyenom, netuším, kto to je, ale je na seba hodne hrdý ...

 

len mi padol zrak, rozhovory Sudora čítavam, tento ma ani nezaujímal, ani som ho celý nečítala, stačilo počítať prvú vetu z každého druhého odstavca a úvod, a hlavne mi zrak padol na to, keď hovoril chlapec o tom, kto túto "žurnalistiku"robí - roky sú na vedúcich miestach nedoučení manažéri so základnými školami ... čo by ani nevadilo, spánok majú dobrý, niekto to musí robiť, keď je dopyt ...

skôr ten hlad plebsu po podobných správach absolútne nechápem, no ale čo už, svet je plný vecí, ktoré nechápem ... čím viac nešťastia, rozchodov, pošpinených mien, konšpiráciií, choroby, smrti, tým lepšie, tým viac sa tieto kraviny čítajú ...  :unaveny:

 

ako som sa sem tam začítala do toho rozhovoru,  aj keď chlapec - šéf hyen kecá o "informátoroch", takmer všetky ich správy sú bludy, to je stále  len jeden bulvárny plátok zo stoviek a jedna hyena z tisícov, ničím výnimočný hrdý sociopat

 

Šéf bulváru: áno, Bartošovú naozaj aj zabijeme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyzerá to teda tak, že keďže je Pepan k bulváru "vstřícný", oznámi kde sa čo "v chalupe" šuchne, bulvár a tie hyeny ho ... aspoň zatiaľ a navonok "berú" ako mierumilovného, slušného a milého človeka.

Čo na tom, že jeho ex sa na fotkách objavila ako zmaľovaná indigom ...

hmm ... a ja som sa domnievala, že Pepan je ústretový preto, lebo mu to "sype".

 

Na druhej strane, keby Pepo & Company boli džentlmeni, tak nikdy nepristúpia na "hru" bulváru.

Bulvár je bulvár a hyeny v ňom ... ale džentlmen sa takto NIKDY nechová.

Džentlmen NIKDY nevynáša to čo sa udialo za dverami spálne,

nikdy neponíži dámu ktorú si váži a na ktorej mu záleží!

Ale to by dotyčný džentlmen musel mať IQ trošku vyššie ako je IQ hojdacieho koníka!

 

Robiť túto "novinársku politiku" musia iba tí, čo majú silné žalúdky.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k rozhovoru s hrdým šéfom hyen len malinký kúsok z jedného blogu :
 

Keď raz bude na jeho konci, už bude neskoro, aby si ho začal vážiť. A aby si začal vážiť životy iných. Najprv som sa veľmi hneval na SME, že uverejnil tento rozhovor. Po hlbšom zamyslení som však vďačný. Tento najspodnejší kal, ktorý na nás vyvrhol zo svojho vnútra kráľ bulváru, musel otvoriť oči mnohým.

Ten kráľ je totiž naším zrkadlom.

obávam sa, že ono to zrkadlo je dvojstranné. dokonca viacstranné.
keď je dopyt, je ponuka.
aj keď nie je až taký dopyt, ponuka sa vymyslí, vyšperkuje, a bude dopyt.
 
keď je ponuka, dopyt nastane - minimum pre každodenné životy miliónov ľudí / je to pliaga po celom svete /, ktorí si pofufňajú na tom, že aj tým slávnym je zle !
a keď náhodou nie je až tak zle, a nič na nich "informátori" nevedia vyhrabať, vymyslíme, a ponuka to naservíruje aj tak tak, aby to zvýšilo dopyt ...
 
keď je ponuka, zrazu nastane dopyt po niečom, čo kým nebolo, nikomu ani nechýbalo, povedzme len tak sem tam, kvapka zo života "tých druhých"
keď je ponuka, nastane dopyt ... keď tá ponuka nenastane, nikomu nechýba.
keď nie je človeka, vydavateľstva, ktorý by to ponúkal, nie je dopyt ... keď klesá dopyt, nastupujú hyeny, a zo žurnalistiky sa stáva stoka, ktorá nás spláchne všetkých, čítajúcich, nečítajúcich, stoka, ktorá žije z toho, že si ako had hryzie svoj vlastný chvost ...
 
to je zrkadlo takmer každého, kolom dokolom.
zakalené špinavé zrkadlo

 
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už jsme si mysleli, že Josef Rychtář (55), přítel Ivety Bartošové (47), možná skoro výjimečně hovořil pravdu, když tvrdil, že Zdeněk Macura (39) jeho Džambulku znásilnil, když byla úplně mimo. Zdálo se, že Macura sám přiznal, že se jí zmocnil, jen když byla hodně opilá. Nyní ale moderátor pořadu, v němž mělo k přiznání dojít, kápl božskou. Uznal, že si hodně pohrál se střihem. „Nic takového neřekl,“ říká odvážně Kazma.

Že by měl Kazma máslo na hlavě, to ani náhodou. „On sám ví, že One man show je střihák. Mám od něj podepsaný papír, že to mohu odvysílat, takže jsem v klidu. Tím to pro mě hasne,“ říká, ale zároveň dodává, že moc dobře ví, jakou syčárnu mu provedl.

http://www.super.cz/192387-moderator-priznal-strasny-podvod-lhal-jsem-macura-o-smilneni-s-opilou-bartosovou-nemluvil.html

 

Kto sú tu vlastne hyeny?!

Novinári určite, ale úplne rovnocenní sú tu aj tí, ktorí sa na tom bulváre "nechutne priživujú" :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

"Divaci si to ziadaju" nie je skutocnost.

Je to odpoved "tvorcov" na otazku "Preco je v mediach tak vela nasilia, sexu, bezcitnosti, nenavisti, ..."

 

Otazku "Preco je v mediach tak malo nasilia, sexu, bezcitnosti, nenavisti, ..." este nikto nikomu nepolozil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Divaci si to ziadaju" nie je skutocnost.

Je to odpoved "tvorcov" na otazku "Preco je v mediach tak vela nasilia, sexu, bezcitnosti, nenavisti, ..."

 

Otazku "Preco je v mediach tak malo nasilia, sexu, bezcitnosti, nenavisti, ..." este nikto nikomu nepolozil.

nepoložil, lebo toho násilia, sexu, bezcitnosti, nenavisti...v médiách málo nie je, ba čo málo, sú tým priam presýtené.

 

zato si pamätám na časy, keď správy bývali pozitívne: koľko sa čoho urodilo, akí spriatelení politici z iných krajín boli - sú - budú - u nás na priateľskej návšteve, kto aké vyznamenanie dostal a za čo, kde koľko čoho vyrobili a kam to pôjde, a podobne...to by asi tiež ľudia frflali, keby sme sa k tomu vrátili. :zubiska:

 

ešte k tým nešťastiam a snímaniu zronených príbuzných. Byť zainteresovanou osobou, nedala by som súhlas k odvysielaniu takého príspevku a ak by ho odvysielali bez neho či bez toho, aby si ho vôbec pýtali, , zažalovala by som ich. Pokiaľ viem, ak mám byť aktérom nejakého vysielania v médiách, mali by mať môj súhlas. No a ten by som im nedala. Howgh!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Divaci si to ziadaju" nie je skutocnost.

 

Skutocnost to je kedze cisla sledovanosti hovoria jasne. Keby nebola tak to nikto nesleduje.

 

Anketa o tom ci je ho malo alebo vela nijako nepomoze, kedze kazdy je v takej chvili pokrytec a odpovede su teda vopred jasne. Nikto neodpovie ze ho je malo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozes uviest ako vznikaju cisla sledovanosti? Na zaklade piplmetrov? :)

 

vacsine je uplne jedno, co sleduju a vzdy budu sledovat, co prave ide. Ale z toho nemozno usudzovat, ze ta vacsina chce prave to a nic ine.

Ked na vsetkych 3 sk kanaloch idu reality, je usmevne ohanat sa tym, ze ludia aj tak nic ine nesleduju.

 

Z toho, ze sa vylucne kladie iba otazka "preco je vela nasilia" a nikdy nie "preco je malo nasilia", pre mna logicky vyplyva, ze je ho vela. Nezavisle na odpovediach a pokrytectve. Pouzil som zlozitu logiku, ospravedlnujem sa.

 

Ja by som teda ovela radsej sledoval stare pozitivne budovatelske spravy, nez tie dnesne. Verim ze by som nebol sam. Zial nikto to nevysiela. Na vysielanie treba prachy. Tie si treba pozicat. A pozicaju ti iba na tie katastroficke. Je to pekne uzavrety kruh.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
Topky opísali znásilnenie Rómky ako žart

 

BRATISLAVA. Znásilnenie ako „erotická šou“. Bulvárny portál topky.sk zverejnil v piatok video, na ktorom muž znásilňuje rómsku ženu, pri ktorej plačú dve malé deti.

 

Článku dal server titulok: „Párik si to rozdával priamo na ulici: Perverzné divadlo ukončili až policajti!“ Po kritike ho zo stránky stiahol. Medzitým sa stihol dostať medzi najčítanejšie články.

 

Video bolo v závere doplnené fotografiami, na ktorých vidieť zasahujúcich príslušníkov polície. Nie je jasné, kedy vzniklo, kto je autorom, ani miesto, kde k znásilneniu došlo.

 

Čítajte viac: http://romovia.sme.sk/c/7245153/topky-opisali-znasilnenie-romky-ako-zart.html#ixzz35D3dfkQG

 

 

Ale účel bol splnený, na článok sa kliklo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

hyenizmus vyzerá dnes takto :

 

Kaviareň Lindt v centre Sydney v čase, keď v nej ozbrojený muž už niekoľko hodín zadržiaval rukojemníkov, sa stala najväčšou atrakciou v meste pre turistov i miestnych.

Na sociálnych sieťach pribúdali selfie fotografie z blízkosti kaviarne. Britské a austrálske médiá na pomenovanie tohto správania použili výrazy ako hanba, hanebnosť, bezcitnosť.

sydney-rukojemnicka-drama-selfies_01-nes
Kým za múrmi kaviarne ide rukojemníkom o život, vonku si turisti robia vysmiate selfie, akoby o nič nešlo.

 

 
vyššia škola hyenizmu.
 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov