Skočiť na obsah

Televízne a mediálne a civilné hyeny


Nokia

Odporúčané príspevky

vyššia škola hyenizmu začala po prvom strnutí a prvých ohlasoch, čo považujem za normálne, stala sa tragédia, zomrelo veľa ľudí, obeťou sa stal veľmi známy a obľúbený človek, noviny informovali a hľadali odpovede. z toho žijú. ok.

 

 

hneď potom začal pokročilý hyenizmus,

a aby nevychladol, živia ho dementi, ktorí chodia ako počujem v čiernom do práce, čo sa síce nezdá,

ale desivo sa podobá hyenistickému amaterizmu mladého moderátora na TA3, kde ešte v deň tragédie silou mocou očakával od kamarátov mŕtvych športovcov "vtipné historky" z ich života.

/ súhlasím so slimakom, ale TA3 začalo drbať hneď v deň tragédie /

 

dnes ešte stále píšu blogeri kdekade, ťahajúc do toho vieru a propagandu náboženstva, a spolu s tým je dnes na rade vyťahovanie "národnej hlbokej depresie po šoku, ... jeden dokonca napísal takýto text :

/ je to z blogu na sme.sk. ale ja mu propagandu robiť nebudem, zdroj je tam./

"Pod vplyvom dojmov a okolností z tragickej udalosti hráčov z kontinentálnej hokejovej ligy sa akosi naša celospoločenská nálada preklenula od stredu osi na negatívnejšiu stranu smútku, melanchólie, až k hrozivej depresii. "

okrem toho to začína vyzerať ako v cirkuse:

http://vas.cas.sk/clanok/4614/hyenizmus-pokracuje-vcera-na-demitrovi-zarabali-dnes-kladu-sokujuce-otazky.html
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, čo teraz médiá predvádzajú, to má od úcty a piety na míle ďaleko.

A je úplne jedno na ktorú stranu sa človek otočí. Sú neľudskí, sú neznesiteľní!

 

Toto ľudia kupujú?!

Toto má vysokú sledovanosť?!

... snáď nie ... ale ak áno, tak potom neľudské už nie sú iba médiá!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secret,

 

des je, že toto si už robia ľudia sami ... : (

stránky a ankety na fb si tvoria dementné vykradnuté hlavy,

blogy píšu súkromné osoby, ktoré prihrievajú svoju polievočku,

a našťastie, ako sledujem, ich iní ľudia, ich komentátori, posielajú do horúcich pekiel - nejaký zdravý rozum tu ešte zostal.

 

že TA3 má dementa moderátora, to je o človekoch zasa len.

kto tam toho mladého poslal na rozhovor s najbližšími priateľmi, a ako vôbec toho mladého napadlo bazírovať na vtipných historkách v čase, keď sa priatelia ledva spamätávali zo správy, neboli normálni. ale aj to je o ľuďoch.

 

a zjavne médiá nestíhajú, keď si ľudia tvoria ešte svoje príšernosti.

 

 

aká chorá hlava mohla vymyslieť anketu, či mal D. nasadnúť do lietadla či nemal, sa neodvážim ani tipnúť.

na to treba konzílium odborníkov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, ako tak sledujem net, tak vlnu dojatia a emocii uz pomaly strieda vlna rozhorcenia nad tym, co sa deje

 

http://www.edgeoftheworld.cz/2011/09/08/narodni-tragedie/

 

http://www.lupa.cz/clanky/dojati-az-k-nevolnosti/

 

bude to opodstatnene tiez iba dovtedy, kym sa to nestane povinnym plesnutim si do vody

 

Je vcelku zaujimave /a asi aj trocha cynicke/ sledovat, ako sa sprava stado, cim sa necha lahko ovplyvnit, ako dlho mu trva kym precitne ..a ako dlho, kym zabudne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://fintor.blog.s...-ociach.html#t2

smrť zvyšuje čítanosť stránky o jedle ... rozum zastáva, ale aj to vymyslel len človek ...

 

a jeden rozhorčený komentár spod ďalšieho nového smútiaceho blogu ...

všetci, ktorí majú mediálneho cirkusu namiesto dôstojnej piety dosť, sú necitlivé prasatá, slečna jediná smúti a nikdy nikdy nikdy nezabudne :

 

" ... ak neodkazete citit smutok nad stratou tohto cloveka aspon si nedovolujte posudzovat inych vazeni diskuteri !

clanok vyjadril presne aj moje myslienky- ze napriek tomu ze Palo uz nie je medzi nami, a zivot nie je spavodlivy a nezasluzil si to- oplati sa byt dobrym ... Palko dakujeme Ti - vzdy budes pre nás znamenať vela :* "

zdroj: blogy na sme.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už som si začinal myslieť, že su naozaj všetci bez mozgu. Ale ako vidim, zdravy rozum ešte nevymrel. Ale ani to netreba prahaňať.

Ale "najlepšie" na tom celom je, že ti najviac touto "narodnou tragediou" zasiahnuti jedinci o mesiac už ani nebudu vedieť, že nejaky Demitra vôbec existoval.

 

// a ja že najhoršie už bolo. Som to ja naivka. Hlupaci hokejisti, kiežby si to prečitali pred odletom...

http://magazin.atlas...emi/766687.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TRENČÍN. Posledná rozlúčka s Pavlom Demitrom bude vo štvrtok 15. septembra o 15.00 h na Zimnom štadióne v Trenčíne.

 

„Očakávame účasť širokej verejnosti nielen z Trenčína, ale z celého Slovenska,“ uviedol šéf organizačného tímu Branislav Celler. Program ceremónie sa podľa neho stále dolaďuje. Pozvaní sú Demitrovi spoluhráči zo slovenských i zámorských klubov, kamaráti a ďalšie hokejové legendy, pôjde asi o 500 ľudí.

 

Čítajte viac: http://hokej.sme.sk/...l#ixzz1XjnUyAYJ

[/left]

 

 

Program sa doladuje, momentalne sa vyberaju ucastnici sutazi Let`s dance a Ceskoslovensko ma talent, ktori v nom maju vystupit. Rovnako sa doladuje, ktora televizia bude mat vysielacie prava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vstupné neuviedli?

 

VIP alebo obycajne ? Aj to sa este doladuje.

Prezident vraj pride v kroji a s fujarou v tvare hokejky, na ktorej pri rakvi zacifruje. Sucastou ceremonie ma byt aj exhibicne strielanie na branku, ked uz tolko hokejistov na jednej hromade bude. Ich Palo by s tym urcite suhlasil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už v sobotu mi ktosi hovoril, že videl v niektorych novinach titulok, že "Dukla Trenčin ROKUJE o vystaveni rakvy".

Za okruhlym stolom sa asi zišlo viacero zaujemcov. Zrejme vyhrala najvyššia ponuka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je už na nevydržanie ...

 

ešte dnes, práve teraz, ďalší čerstvý blog :

38-ička odišla do hokejového neba... / http://mariastefanak...oveho-neba.html /

 

toto je už od piety na hony, šialenstvo, toto už si tí mŕtvi skutočne nezaslúžia ...

 

 

 

edit.

plus ešte jeden geniálny rozhovor s "profesionálnym" novinárom. / ? /

Ako sa cítite?

„Katastrofálne. Ťažko hľadám slová.“

Kedy a kde ste sa dozvedeli o havárii lietadla s výpravou hokejistov Lokomotivu Jaroslavľ?

Čítajte viac: http://hokej.sme.sk/...l#ixzz1XlXB56i5

 

čo je moc, to je moc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes zaregistroval:

 

"Budeme Vás informovať, ako P. Demitru prepravili domov".

 

No podľa mňa ho naložili do lietadla, doleteli k nám a vyložili.

Určite z toho urobili 1/2 hodinový vstup.

Patrím k hokejovým fanatikom keď sú majstrovstvá, pozerám všetky zápasy aj z reprízy a myslím si že toto si náš bývalý kapitán nezaslúžil....žiadna úcta k menu,...senzáciu hladajú aj v tom, ako ho k nám dopravili....je mi z toho smutno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekný stĺpček jozefa majchráka

http://www.tyzden.sk/nazivo-doma/pavol-demitra-a-nase-idoly-2.html

 

Je to však problém. Problém budovania našej národnej pamäti. Povedzme si to otvorene: ak tento národ dokáže byť takto verejne hrdý len na slávnych športovcov, tak s ním niečo nie je v poriadku.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kravina...ten slpcek..iste, mali by sme si vazit aj ine osobnosti, ako sportovcov..ale Vasko mal 88 a Petrak 97 rokov ked zomreli...

ak by Demitra zomrel 90-rocny..tiez by o nom bol len kratky stlpcek...

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa nie je v poriadku ak sa dakto pozastavuje nad tým ak dakto vynorí slzu za niekoho kto bol taká osobnosť ako je Demitra ... ak sa pozastavujú tak má pravdu niečo z niektorými ľuďmi nie je v poriadku

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo? Za komunistov keď zomrel nejaký sovietsky štátnik, tak prenos z pohrebu trval aj štyri hodiny a pozerať sme to museli povinne (aspoň tak si pamätám keď zomrel Andropov či kto to bol, tak v škôlke namiesto hrania sme čumeli na TV). Keď sa ti nepáči, tak nepozeraj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nebol pohreb, to bola oficialna rozlucka, zas to netreba prehanat.. prislo mi to dostojne, nepreplacane, jednoduche, naozaj pekna rozlucka... pohreb je zajtra, mne na celej rozlucke neprekazalo vobec nic a nie som clovek, ktory sleduje bulvar a nahana pikosky... aj ten, kto to cele uvadzal sa drzal spat, ste si robili prdel, ze moderator, no ak to mala byt oficialna rozlucka, tak to musel niekto viest...

 

dostojna rozlucka a tak to malo byt...

 

uz nech ma svaty pokoj cela jeho rodina, zajtra ho pochovaju, uz to hadam skonci...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo? Za komunistov keď zomrel nejaký sovietsky štátnik, tak prenos z pohrebu trval aj štyri hodiny

 

To zas pozor, štatnik je verejna osoba. To nemôžeš porovnavať.

to nebol pohreb, to bola oficialna rozlucka, zas to netreba prehanat..

 

To je uplne jedno čo to bolo, pointa je ta ista. Navyše, na koľkychže štadionoch a miestach už ta "rozlučka" bola?

 

A dokonca aj live na internete. Minuta po minute... Tie komentare naozaj stoja za to. Vizitka našho naroda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov