Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

som neskutočne prakvapený,

že tak Dukla ako aj Kočice nevyvolávali ku koncu zápasu šarvátky a hrali hokej

železiari to dokonca pekne zdramatizovali, čo som skutočne nečakal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zápas bol vyrovnaný, veľká škoda že Košice nezapli oveľa skôr, ale myslím že tentokrát Slovan vyhral zaslúžene. Síce má dementných fanúšikov, ale slovanisti hrali lepšie ako jalové Košice, tak za tento zápas si titul zaslúžili.

 

Samozrejme nezabudne sa na Cígera a jeho legendárny výrok po šiestom zápase, taktiež do dejín sa zapíše nový názov Slovanu - Parkyslava :lol:

 

Je škoda, že Košice nevyhrali, bol by to svetový unikát, ale dnes Slovan hral lepšie a rozhodcovia rozhodovali správne. Takže gratulujem, vydreli ste si titul. Snáď o rok to budete mať ťažšie. Tendencie tomu nasvedčujú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez som to viac prial Kosiciam :lol: bohuzial nevyslo... tesil som sa na krasny obrat v serii ako spravila Dukla proti Martinu... skoda, nekonalo sa ... jedine z coho som rad je ze SASU HOVI vyhral titul :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikto sa neruší. 20 už tobôž, to je dlhodobý projekt. Iba sa pridá BB, ak bude dosť peňazí.

Ináč je to dosť prekvapujúce pretože pred sezónou sa čakal jasný postup Spišskej. BB sa vo finále play-off však dosť posilnila, hlavne o hráčov Skalice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK Axel, ale mohol si nechať aspom týždňový dojazd

no na druhú stranu treba povedať, že by sa sem asi už ani neprispelo

 

Sezóna 2007/2008 skončila, téma sa zatvára.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov