Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Jesuuuuuus.....strasne sme vtedy hrali musim uznat...ale vidim aj to, ze to chcu nasi natahovat...Neviem preco, ale sa mi zda, ze je to az tak okate, ze chcu na 7 zapasov hrat jak nikdy :) V KE urcite prehrame, aby sme nahrabali prachy v 7.zapase a tam sa rozhodne, ze my vyhrame :lol:

Asi tak to vidim cele....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No myslím že Košice práve prepísali históriu, nikto vo finále nevyrovnal z 0:3 na 3:3, je tak?

 

A dúfam, že na Slovane vyhrajú aby Slovensko získalo ďalšie svetové prvenstvo.

 

 

Cíger: Nech idú všetci rozhodcovia do riti, dobre?! To je moje celé hodnotenie zápasu, dobre?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave... Trencin prepisal historiu, Slovan prepisal Trencin, a... :)

 

Zasluzene vitazstvo, v pocte striel na branu prestrielali Kosice Slovan dvojnasobne.. :lol:

Ten vitazny som kurna nevidel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že o majstrovi nie je rozhodnuté a šance sú 50:50. Ak by mal Slovan prehrať vo finále 4 zápasy za sebou tak to by bylo do nebe volajíci Cecilko...

 

Ale prajem to Košiciam :)

 

Ináč smejem sa na hokej.sk ako slovanisti nadávajú na rozhodcov, čože tak zrazu? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani som to nemohol dopozerat.... zacinam mat z celeho playoff pocit, ze su zahadne dohodnuti aby to bolo na 7. zapasov... debaklovo porazit KE v prvych troch zapasoch a potom debaklovo podlahnut s KE... to je prilis velka nahoda...

 

 

axel> neboj pridem, a narozdiel od teba tu nebudem posmesne pomenovavat ine timy a zaslepene obhajovat Slovan, hrali strasne, divaci sa chovali strasne... hanbil som sa za nich...

 

trocha ma ale zaskocilo pondelnajsie vylucenie Urama... ale dnesok som ani poriadne nepozeral... je to prilis okate ako pustaju zapasy (nemohli zo dna na den takto zdementiet)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacinam mat z celeho playoff pocit, ze su zahadne dohodnuti aby to bolo na 7. zapasov...

Zaujímavé. Keď Slovan vyhrával, aj vymyslenými gólmi, tak ako vlani vo finále tak všetko bolo v poriadku.

Nech si Slovan a aj fanúšikovia vypijú kalich horkosti až do dna za všetky tie roky :lol: Ale nič nie je rozhodnuté. Pozajtra Slovan vyhrá a Polaris zas sa nevprace do srsti ;)

 

neboj pridem, a narozdiel od teba tu nebudem posmesne pomenovavat ine timy a zaslepene obhajovat Slovan

O tomto by sme mohli vieť dlhú, veľmi dlhú debatu kto koho zosmiešňuje, ale nemám záujem sa o tom baviť. Celá naša liga je cirkus, určite aj slovanisti so mnou súhlasia :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk

Preco nie? Kosice sa pobili o stastie a to sa k nim naklonilo. Slovan mal v zavere sancu, nepremenil, tak sa zatial titul nekona... Takisto by sa dalo povedat, ci zdementiel Trencin v semifinale, alebo Martin vo stvrtfinale.. .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wysky> kosice dostali studenu sprchu a prebrali sa... hraju vynikajuco... no Slovan sa mi zda ze uplne na tie zapasy kasle... takisto ma nastval Ciger, pretoze som ho mal za pohodaka...

 

Axel> cirkus, ale aj ta tvoja Dukla tam ma svoje postavenie... pripomeniem ti minulorocne finale, kde slovan jednoznacne vyprasil TN 4:0 na zapasy, pricom v TN divaci pluli na hracov a hadzali na nich odpadky - vtedy si to nejako ospravedlnil a namiesto bytia ticho, alebo zagratulovania, si nakreslil pochybny znak slovana s penisom... :) cize zosmiesnujes seba aj TN... Mozno Slovan moze za to ze zajtra zaspis a budes meskat

 

Nech si Slovan a aj fanúšikovia vypijú kalich horkosti až do dna za všetky tie roky

teda fakt, asi nebudem spat cely rok, budem mat pokazenu naladu, depkovat, podrezavat si zili a skocim niekolkokrat z mosta :lol:

 

na ligu zabudnem, tak ako minuly rok, a tak ako ty cca po 2 tyzdnoch... pardon nie, ty budes este na MS omielat, ze tim by sa nemal volat Slovensko ale Dukla Trencin :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fakt zacinam mat pocit ze niektori ludia si tu vyvrsuju svoje nalady a komplexy na slovane

cely slovensky hokej ma daleko od kvalitnej organizacie, slusnych fanusikov a super hokeja...ale nadavat furt len na slovan

co si tak zalozit temu "mam komplex rieste mi ho" a tam pisat z coho vsetkeho mate komplex a nie zbytocne furt dokola pisat niekde ze nemam rad slovan lebo bla bla bla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk

nepovedal by som, ze KE dostali studenu sprchu. Boli tam nejake zdravotne indispozicie a este asi mali v hlave ten postup cez Skalicu. No, prve dva zapasy zo strany KE to bola bieda... V tretom mali vela sanci, ale gol nedali, tak prehrali. Keby boli hrali ovela pozornejsie uz v uvode v BA, tak su uz majstrami... Pravdupovediac, ked som ich videl hrat v tretom zapase, na konci som bol pekne znechuteny... a uz som velmi neveril. Teraz je to uz padni komu padni

 

Nokia

Preco si poniektori vzdy myslia, ze ked niekto povie, ze nema rad Slovan, koli tomu a tomu, pripadne, ze nema rad Bratislavu, si hned musi liecit komplexy? Ked nemas rad koloĽvarsku kapustu, to mas nejake komplexy???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel> cirkus, ale aj ta tvoja Dukla tam ma svoje postavenie... pripomeniem ti minulorocne finale, kde slovan jednoznacne vyprasil TN 4:0 na zapasy, pricom v TN divaci pluli na hracov a hadzali na nich odpadky - vtedy si to nejako ospravedlnil a namiesto bytia ticho, alebo zagratulovania, si nakreslil pochybny znak slovana s penisom... :lol: cize zosmiesnujes seba aj TN... Mozno Slovan moze za to ze zajtra zaspis a budes meskat

Počúvaj ty akosi ťažko znášaš tú prehru, choď sa prejsť radšej. Sťažuješ sa na to ako sa chovali fandovia Dukly vlani, ale ty, resp. vy slovanisti v ničom nezaostávate. Neboj sa predýchaš to, tak ako ja resp. ostatní dukláci. Ja chápem tvoje pocity, mal som také isté vlani, tak si všimni tú paralelu predtým než mi budeš zase niečo vyhadzovať pred oči ty tiežslovanista.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kokos axel toto je uplne fasa reakcia, ziadne priznanie ze ano aj nasi fanusikovia su hovada, vsade sa najdu, ale hned to otocit na slovan a zhodit ajka

ty musis mat zo slovanu a ba strasnu traumu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vy slovanisti v ničom nezaostávate.

ty tiežslovanista.

Axel, ked si spatne precitam tuto temu, tak tu vidim tolko urazok, kritiky, zhadzovania z tvojej strany na stranu slovanu a jeho fanusikov...slovan je najNEoblubenejsi tim v extralige uz len preto ze je najbohatsi a je z BA...a ty a tebe podobni sa tu na nom vyvrsuju, ale castokrat dost neobjektivne

kedze mate problem priznat ze napr dukla hra dost destruktivne, fanusikovia su rovnake hovada ako fanusikovia slovanu atd...

o to mi ide, toto je tema pre dukla fans na obuvanie sa do slovanu, nic ine...ziadna rozumna diskusia o nasej extralige bez nejakych emocii...tak ta diskusia posobi na cloveka co to tu precita prvy krat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre nebudeme sa tu hádať, nemá to zmysel, stačí mi čo vidím na hokej.sk

 

Pozajtra sa rozhodne o majstrovi, podľa mňa rovnaké šance majú obe mužstvá, takže nech vyhrá ten čo to lepšie zvládne. Nech je to už hocikto. A víťazovi zagratulujem, nech je to Slovan či Košice.

 

Play-off je vždy o emóciách, to platí všade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze vas to este bavi, hadat sa so 'skalnym'. :lol:

 

Posledne 3 zapasy hra Slovan strasne, a ked sa nespamataju tak titul zasluzene vyhraju Kosice, ktore doslova vstali z mrtvych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa hrá posledný finálový zápas traumatického play-off tohto ročnej sezóny.

 

Prečo by mal byť Slovan majstrom?

 

 

  • ešte nikdy v histórii ľadového hokeja sa nestalo aby sa 2x otáčalo v play-off z 0:3 na 4:3
  • aby Slovan prehral 4 zápasy po sebe je veľmi málo pravdepodobné
  • Slovan hrá doma, ak publikum bude povzbudzovať inak ako hot-dogmi tak má reálnu šancu zvíťaziť
  • vysoká percentuálna úspešnosť Hoviho môže byť prekážkou pre košických strelcov

Prečo by mali byť Košice majstrom?

 

  • vyrovnanie série z 0:3 na 3:3 môže byť veľká psychická vzpruha
  • kolektív sa počas finále zohral a zdá sa byť kompaktnejší ako slovanistický
  • veľmi silná motivácia za ziskom titulu po 9. rokoch
  • snaha otočiť sériu z 0:3 na 4:3 a zapísanie sa do svetových štatistík

Prečo by sa Slovan nemal stať majstrom?

 

  • ak mužstvo nepodrží Hovi tak nikto, tradičné opory majú problémy s vylučovaním
  • podlomená psychika mužstva, slabá morálka
  • Cígerovi asi rozhodcovia neodpustia to jeho poslanie do riti

Prečo by sa Košice nemali stať majstrom?

 

  • psychická záťaž sa môže ukázať ako rozhodujúca, pred pár dňami možno už boli zmierení so svojím osudom, teraz je všetko inak
  • likvidačné fauly na košické opory by mohli výrazne zamiešať zostavami
  • premotivovanie
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte jeden veľmi dôležitý ukazovateľ,

prečo je stav finálovej séire play-off taký aký je

 

SLOVAN:

34 presiloviek / 1 gól = 2,94% úspešnosť

 

KOŠICE

36 presiloviek / 6 gólov = 16,67% úspešnosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov