Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

Tu sa dostante az na stadion (lenivcom,ktorym nevonaju prechadzky - len si tam kliknite,vy prechadzkovi barbari) a kuknite si ho v plnej krase zo stredu ladovej plochy...Rozhodne sa trencianske stlpy na tie bratislavske nechytaju...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi skús sa za ne postaviť keď sa hrá zápas. Kvôli jednému z nich som nevidel 2 góly ktoré sme dali Skalici keď tu hrala.

Ale tým netvrdím že by to boli nejaké piliere sťaby WTC.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz som sa dozvedel že aj Tvrdoň je odchovanec Trenčína (čo som doteraz nevedel). Hrá v Slovane vôbec niekto z Blavy? Myslím nejaký odchovanec. Lebo zatiaľ to vyzerá ako súboj Dukly medzi sebou :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Počul som vraj majú mať iného vtáka.

 

To ako Kukumberg zložil Hálu, keby sa to stalo v NHL tak do minúty by nasledoval naňho taký likvidačný faul že by si už tento rok nezahral.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by mi teraz chcel niekto oponovať že Slovenská hokejová extraliga nie je skorumpovaná tak to musí byť určite blázon, pretože teraz bol Slovanu uznaný neexistujúci gól! Je niekto kto videl puk za bránkovou čiarou okrem rozhodcov? Ja teda nie!
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak po tomto uznanom góle vidím, že Skur...y Slovan to vyhrá celé, pretože spravodlivosť v tomto finále definitívne dostala K.O. Ak už potrebujú pomoc videorozhodcu, to si môžu celý titul strčiť niekam... Ak nie je gól 100%-ne jasný, tak nemôže byť uznaný. A tento nebol jasný ani náhodou ani kúsok. PENIAZÉÉÉ, PENIAZÉÉÉ, PENIAZÉÉÉ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa by veľmi zaujímalo kde puk videl videorozhodca.

Dúfam že vedenie Dukly si pozrie ten inkriminovaný moment a podá protest.

Už som videl kopu situácií keď puk bol aj na viac ako 75% za bránkovou čiarou a gól nebol uznaný, ale uznať gól keď puk nie je vidno je skutočne sila!

Rozhodcovia môžu uznať gól iba vtedy ak sú si na 100% istí že puk celým objemom je za bránkovou čiarou, čo v tomto prípade nebolo. Tým belasým poskokom by mali zaplatiť veľmi dobrý rozhodcovský kurz!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som veľmi zvedavý aké stanovisko k tomu incidentu vyjadrí Dukla. Toto nemôžu nechať len tak. Uznať gól, ktorý sa nedá dokázať vo finálovom zápase za nerozhodného stavu buď vyžaduje veľkú dávku odvahy, alebo na pozadí je niečo o čom by iní nemali vedieť.

 

Svoj názor už nezmením, nech už táto finálová fraška skončí ako chce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcel by som vidiet viacero uhlov....ak si dobre pamatam, tak ukazali iba jeden...a to zhora. Pokial by to uznal a tak rychlo, tak musel mat iny zaber este, alebo potom suhlasim s vami, ze v pzadi moze este daco byt...ale nemyslim si to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ukazovali tri uhly... Na žiadnom nebol puk vidieť spoza Mirovej výstroje, že kde by sa mal nachádzať, či naozaj bol plným objemom za bránkovou čiarou. Takže absolútne nepreukázateľné a teda nemalo byť platné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem no...nemyslim si stale, ze to je nejake podplacanie alebo co...sak to predsa kazdy videl...a ked ho uznal...tak si nemyslim, ze by bol samovrahom...ja neviem.

 

Teraz k hre: No teraz nas pekne dusite :lol: A inac ten vas jasny gol, co nas hrac hlavickoval bola dost ze haluz...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na štvrtý zápas by mali nastúpiť až vtedy keď SZĽH potvrdí platnosť druhého gólu SBA.

 

Ale aj tak pochybujem že by sa niečo vyriešilo, korupcia vládne aj tam.

 

Hokej na Slovensku u mňa skončil, toto už nič nemá so športom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov