Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

HK 36 Skalica - Dukla Trenčín 3:4po sam. nájazdoch

(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 18. K. Sloboda (Klement, Fink), 26. Hrnčirík (R. Školiak, Šátek), 27. Zajac (M. Ivičič, Jozef Liška) - 20. Kollár (Křetinský, Lezo), 32. Lezo (Poljaček, Urban), 51. Kóňa (Melichárek, Homer), rozhodujúci sam. nájazd Křetinský

Vylúčení: 11:9 na 2 min, presilovky: 3:3, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Baluška - Mullner, Šefčík,

2500 divákov

no však aspoň tak. A koľko bodov za to máme? A má aj niečo Skalica?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

"Tímy dostanú za víťazstvo tri body. Za triumfy po predĺžení a po samostatných nájazdoch budú mužstvá získavať po dva body a prehry budú bez bodu. Týmto systémom chceme podporiť útočnú hru do posledných momentov stretnutia,"

povedal na úvod športový riaditeľ Pro-Hokeja Vladimír Paštinský

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, ale lepšie by mi prišlo, keby bodík malo aj mužstvo, čo prehrá po predĺžení/samostatných nájazdoch... Aspoň logicky sa mi zdá, že keby mali už bod istý, tak sa tak nemusia tak sústrediť na obranu a môžu sa viac vrhnúť do útoku. No neviem, to je môj názor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to je fakt, deľba bodov už nebude a v samostatných nájazdoch je to fakt často len o šťastí. Po tejto úvahe uznávam, že máš pravdu, ako totiž poznám Slovákov, tak istota bodu by ich ukolísala s tým, že bodík máme a v nájazdoch máme rovnakú šancu ako súper, že získame druhý, tak to už nejako odkorčuľujeme a bude; ale ani nemyslím, že tento systém bude znamenať až také ofenzívne hody /predsa len, vyhrnieš sa dopredu a o tie dva body prídeš hneď, kým v nájazdoch su šance 50-50, že by si ich získal.../, myslím, že všetko zostane pri starom.

 

Vieš čo by bolo najlepšie? Mať zase remízu s tým, že získavali by sa dva body za výhru, no po 0 bodoch za remízu - to by museli útočiť, lebo čokoľvek iné ako výhra by znamenalo nula bodov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je čo za sprosté pravidlo, že keď hráč vyšle puk mimo hracej plochy, bez toho, aby ho nietko tečoval, je automaticky vylúčený

keď to bolo len u brankárov, zdržovanie hry, tak som to chápal, ale toto ???

hráč sa snaží a kvôli tomu, že mu puk pri streľbe na bránu skĺzne z čepele je výlučený

a aby toho nebolo dosť, tak toto pravidlo platí aj v nižších súťažiach, kde za bránou nemajú plexisklo

:) :lol: :)

 

Žilina hrá perfektne presilovky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sa na zostrelení musí s niekým dohodnúť, aby mu to tak tečoval :lol: Ale teraz vážne: tie dve minúty sú oficiálne ako pomenované, je to tiež za zdržiavanie hry ako to poznáme u brankárov? /lebo pravidlo som síce zaregistroval v nejakom tom článočku, ale len som to tak preletel, tak neviem.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MsHK Žilina - Slovan Bratislava 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

Góly: 8. Gálik (Krajči), 52. Krajči (Halász) - 11. Hujsa (Uram, Vorel), 14. Ľ. Hurtaj (Hujsa), 34. Uram (Huba), 40. Hujsa (Uram)

Vylúčení: 15:12 na 2 min, navyše: Kuľha (Slovan) na 10 min za zlú výstroj,

presilovky: 2:2, oslabenia: 0:2,

rozhodovali: Ravodin (Rusko) - Krpelec, Valach,

1356 divákov

 

celkom v pohode zápas aspom to čo som videl(prepínal som aj na ČT2 a Galxiu)

- len tých divákov tam bolo málo a ozývalo sa to tam ako v nejakom leteckom hangári

- ak by ZA premieňala šance a v presilkovkách nedostala góly, tak výsledok mohol vyzerať celkom inak

na Marekovi Uramovi bolo vidieť, že hrával kvalitatívne lepšiu ligu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, takže to tak vyzerá, že predsa len to je za zdržiavanie hry, tak si pokritizujem tú automatiku vylučovania. Vezmem za základ jeden skutočný zápas /Třinec v tejto sezóne/, ale doženiem to do krajnosti. Predstavte si situáciu, kedy nejaký tím prehráva, blíži sa koniec zápasu a oni sa za každú cenu snažia dostať do tlaku. Konečne sa na chvíľku usadia v útočnom pásme, ale vtom puk niekomu skĺzne a strela letí mimo. Daný hráč automaticky dostáva 2 minúty za zdržiavanie hry, pričom oni však boli v situácii, kedy rozhodne chceli robiť všetko len nie zdržiavať hru :lol: Takto namisto vytúženého tlaku ešte aby sa báli, že dostanú ďalší gól. Nevravím, že to pravidlo je úplná blbosť, ale nemalo by to byť automatické vylúčenie, ale rozhodca by mal posúdiť, či naozaj šlo o úmysel, alebo to bola takáto haluz...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa je chyba už len v tom, že sa to pomenúvava zdržovanie hry, keďže v hokeji sa čas zastavuje

a vyhodenie puku môže prospieť aj týmu, ktorý prehráva, pretože cez prerušenie si môžu oddýchnuť a načerpať sily na útočenie

 

celé pravidlo je nezmysel a zbytočneje komplikuje hokej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To zas nie, ak by to nebolo trestané, tak to vyhadzujú veselo kedy sa im zachce a budú to potrebovať rozkúskovať. To pravidlo nie je zlé, len by ho bolo treba upraviť /ako to urobili niektoré krajiny, aj keď zas nechať to na rozhodcoch nie je žiadna výhra.../ Ja som kritizoval tú automatiku, kedy budú vylučovaní aj nevinní, to je podľa mňa úplná somarina ísť pykať keď to nebol úmysel; to nech dajú aj za teč vylúčenie a najlepšie obom - strelcovi a aj tomu, čo to tečoval :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MHC Martin - HKm Zvolen 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

Góly: 5. Hriňa (Beran, Trokan), 21. Polák (Beran), 23. Podstavek (Koložváry), 27. Važan (Klepáč, Podstavek), 43. Špirko (Markovič, Sadloň) - 50. Kopecký (Ščibran, Klouda)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Kubuš - Bednár, Orolin,

2800 divákov

 

-takto sa mi to páči

 

Dukla Trenčín - HK Dynamax - oil Nitra 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

Góly: 1. Heš (Poljaček, Kollár), 13. Pardavý (Melichárek, Křetinský) - 5. Ľ. Kolník (Čacho)

Vylúčení: 11:12 na 2 min, navyše: Sivák trest v hre - Čacho trest v hre, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Ravodin (Rusko) - Tvrdoň, Židek,

2956 divákov

- konečne v riadnom hracom čase

- koľko sa zmestí v TN na štadión

 

MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš - HK 36 Skalica 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)

Góly: 4. Lopuski (Tomaška), 8. Milec (M. Miklík, M. Grman), 47. Fatyka (Trochta), 60. Róbert Huna - 51. Fink (Liščák), 54. M. Ivičič (Vala)

Vylúčení: 9:9 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 1:0,

rozhodovali: J. Marušin - Miľovčík, Smerek,

2220 divákov

 

Slovan Bratislava - HC Košice 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Góly: 9. Hančák (Vorel), 24. Uram, 36. D. Pašek (Jarolín, J. Sýkora), 41. Vorel (Srdinko, Hujsa) - 8. Špilár (Faith), 37. Kmiť (Milan Varga)

Vylúčení: 8:8 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:1, rozhodovali: J. Konc - Bulko, M. Novák,

3982 divákov

- Slovan je jediný klub bez prehry, no je pravda, že ešte nehral s TN

 

HK Aquacity ŠKP Poprad - MsHK Žilina 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Góly: 4. Michal Segľa (Bartečko, Škovira), 32. Martin Segľa, 60. Bartečko (Škovira, Halaj) - 7. Gálik (Krajčí, Straka)

Vylúčení: 7:11 na 2 min, navyše: Bambúch 10 min za hrubosť - Oravec 10 min za napadnutie zozadu, Halász 10 min za hrubosť, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, r

ozhodovali: Rudý - Halecký, Valach,

2015 divákov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MHC Martin - MsHK Žilina 1:2 po samostatných nájazdoch (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

- žeby sa majster chytil??

 

HK 36 Skalica - Slovan Bratislava 2:6 (1:4, 0:1, 1:1)

- Belasí, doplnil by som aj čo belasí, ale je tu cenzúra naďalej bez straty kvetinky

 

HK Dynamax oil Nitra - MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

 

HC Košice - HK Aquacity ŠKP Poprad 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

 

Dukla Trenčín - HKm Zvolen 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

- žeby sa nám vláčik rozbehol???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5. Kolo

 

HC Slovan Bratislava - HK Nitra 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) :)

 

MsHK Žilina - HC Košice 5:4 (3:0, 0:3, 2:1) :lol:

 

Dukla Trenčín - MHC Martin 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) :)

 

MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš - HKm Zvolen 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

 

HK Aquacity ŠKP Poprad - HK 36 Skalica 5:3 (2:1, 0:2, 3:0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Super, ďalšia výhra :) Inak zaregistrovali ste, že moje hromženie bolo vyslyšané? Čo som kritizoval automatizáciu vylučovania hráča, čo vystrelí puk mimo hraciu plochu, už aj u nás to upravili tak, že keď to nie je úmysel, trest nedostane :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co sa smejes ty zasran?

 

inak vcera so msa stretaval s kolegami o osmej pred zimakom a akorat skoncil hokej a iba davy opustali stadion a vzducho sa niesli vykriku ako sk*****a nitra, vyj****a nitra a podobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvolen rekonštruoval strechu štadióna, tak si povybavovali, aby sa to poprehadzovalo a teraz čo mali hrať domáce zápasy, tak ich hrali u súperov a keď to bude hotové, tak tie čo mali hrať vonku odohrajú doma /ale keby o tom na Dukláckej stránke nebolo info, že ten náš zápas sa tak zmenil, tak tiež neviem.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HK 32 LI-PA Liptovský Mikuláš - MHC Martin 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

- no čo nezmar, spokojný??

HK Aquacity ŠKP Poprad - HKM Zvolen 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

- o o o ja som to vedel a aj som tam dal 2-jku, kurz bol 2,73

HC Košice - HK 36 Skalica 7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

- aj toto som trafil

MsHK ŠKP Žilina - HK Dynamax-Oil Nitra 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov