Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

Toto bude všeobecná téma o najvyššej hokejovej súťaži v SR.

 

 

Finále T-Com Extraligy ročník 2005/06

 

HK Tatravagónka ŠKP Poprad - MsHK Žilina

 

Kto by to v septembri povedal?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

V septembri asi nikto... ale keď som videl zloženie semi, tak som to prial týmto dvom. Takže v rámci možností finále snov. :) A Poprad do toho, aby se mohli machrovať, že nás vyradil majster :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A Poprad do toho, aby se mohli machroať, že nás vyradil majster :)

To je dobré, tiež som na olympiáde po štvrtfinále fandil čechom, z toho istého dôvodu :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trencania,ako mozete fandit Popradu,ved tych nenavidime...a historia sa nepyta,kto nas vyradil vo stvrtfinale...A radsej to doprajem hracom ako Kontsek,Kral,Opatovsky,Rehak...Ale proti gustu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zápasy nesledujem, teda nie celé, len občas pozrem... (včera som akúrát tú bitku chytil, takže všetko podstatné :lol: ). V podstate mi je jedno, kto vyhrá, ale už len kvôli bývalým Duklákom, resp. Špilárovi, čo túto sezónu načal u Ševcov by to mohla byť radšej Žilina :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tú bitku nevidel a štve ma to asi tak ako vypadnutie Dukly :lol:

Axel, sorry... Vypadnutie Dukly napraviť neviem... Ale to video si pozri odtiaľto Chvíľu ti to potrvá - má to okolo 30MB a rýchlosť von nie je oslňujúca...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hedge dík, už ťahám.

 

Žilina je majster!

 

Celkom som im fandil, keďže tam hrá niekoľko hráčov čo hrávali za Duklu a okrem toho v Poprade žije moja bývalá ( :lol: :) ) frajerka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Konečne je to za nami :lol: Nič proti, ale keď vypadne človeku jeho tím, už ho to až tak nebaví... :) Bolo mi dosť jedno, kto to vyhrá, ale už kvôli chalanom, čo hrali za nás a Gabovi Špilárovi, ktorý začal túto sezónu u Ševcov a taktiež kvôli tomu, ako Popradčania vyvolali tú bitku keď neunuiesli prvú prehru v play-off, som to mierne viac prial Žiline...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš - MsHK Žilina 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

- takže majster pustil perie hneď v úvode

Góly: 31. Marek Hovorka (Trochta, Mach), 42. Róbert Huna (Kriška), 51. Fatyka (Trochta, Holečko), 51. Róbert Huna (Richard Huna) - 17. Kivoň (Oravec, Bulík), 24. Gálik (Michal Straka, Krajči), 54. Gálik (Michal Straka, Kusovský)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, navyše: Matejka (Lipt. Mikuláš) na 10 min za napadnutie zozadu, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc - Krpelec, Valach, 2890 divákov

 

HK 36 Skalica - HKm Zvolen 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)

Góly: 15. Hruška (Šátek, Zajac) - 35. Priechodský (Krayzel, Cibuľa), 36. J. Kopecký (Klouda), 47. Klouda (Cebák, J. Kopecký), 51. Krayzel (Gašpar, Gunko), 52. Klouda (Paciga, J. Kopecký)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Pavlovič - Horínek, Goga, 1700 divákov

 

HK Dynamax - oil Nitra - MHC Martin 2:4 (0:2, 1:1) po II. tretine

- mm, Nitrička neodštartoval najlepšie

Góly: 26. Čacho (Ľ. Kolník, Kucharčík), Pupák - 9. Špirko (Markovič, I. Ďatelinka), 11. Koložváry (Važan, Škuta), 33. Markovič (Klepáč), 43. Beran

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš - MsHK Žilina 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

- takže majster pustil perie hneď v úvode

Góly: 31. Marek Hovorka (Trochta, Mach), 42. Róbert Huna (Kriška), 51. Fatyka (Trochta, Holečko), 51. Róbert Huna (Richard Huna) - 17. Kivoň (Oravec, Bulík), 24. Gálik (Michal Straka, Krajči), 54. Gálik (Michal Straka, Kusovský)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, navyše: Matejka (Lipt. Mikuláš) na 10 min za napadnutie zozadu, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc - Krpelec, Valach, 2890 divákov

 

HK 36 Skalica - HKm Zvolen 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)

Góly: 15. Hruška (Šátek, Zajac) - 35. Priechodský (Krayzel, Cibuľa), 36. J. Kopecký (Klouda), 47. Klouda (Cebák, J. Kopecký), 51. Krayzel (Gašpar, Gunko), 52. Klouda (Paciga, J. Kopecký)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Pavlovič - Horínek, Goga, 1700 divákov

 

HK Dynamax - oil Nitra - MHC Martin 2:4 (0:2, 1:1) po II. tretine

- mm, Nitrička neodštartoval najlepšie

Góly: 26. Čacho (Ľ. Kolník, Kucharčík), Pupák - 9. Špirko (Markovič, I. Ďatelinka), 11. Koložváry (Važan, Škuta), 33. Markovič (Klepáč), 43. Beran

 

Dukla Trenčín - HC Košice 2:3

- škoda

Gól: 1. Pardavý (Melichárek), 33. Sivák - 17. Bicek (Lažo), 26. Javín (Jenčík), 34. Kmiť (Špelda)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HK 36 Skalica - Dukla Trenčín 3:4po sam. nájazdoch

(1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 18. K. Sloboda (Klement, Fink), 26. Hrnčirík (R. Školiak, Šátek), 27. Zajac (M. Ivičič, Jozef Liška) - 20. Kollár (Křetinský, Lezo), 32. Lezo (Poljaček, Urban), 51. Kóňa (Melichárek, Homer), rozhodujúci sam. nájazd Křetinský

Vylúčení: 11:9 na 2 min, presilovky: 3:3, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Baluška - Mullner, Šefčík,

2500 divákov

- aspom, že to takto doklepali

 

HC Košice - MHk 32 LI-PA Liptovský Mikuláš 9:3

(4:2, 1:1, 4:0)

Góly: 1. Jenčík (I. Droppa), 4. M. Šterbák (Dravecký), 6. P. Bartoš (Droppa), 12. Kmiť (I. Droppa), 27. Lažo (Milan Varga), 42. Lažo, 49. Pleva (Špelda), 54. Faith (Milan Varga), 56. Hvila (Javín, Lažo) - 1. Kövér (Holečko), 4. Kriška (Mach), 33. Róbert Huna (Richard Huna, Fatyka)

Vylúčení: 10:14 na 2 min, presilovky: 4:0, oslabenia: 1:0,

rozhodovali: Kubuš - Bednár, Orolin,

6357 divákov

- za 4 minúty, 4 góly ???

to musel byť začiatok ako hrom

 

MHC Martin - HK Aquacity ŠKP Poprad 1:3

(0:1, 1:0, 0:2)

Góly: 37. Špirko - 3. Škovira, 57. V. Vlk (Michal Segľa), 60. Škovira (V. Vlk)

Vylúčení: 8:13 na 2 min, presilovky: 0:1 oslabenia: 1:1,

rozhodovali: F. Mihálik - Rohoň, Vojtek,

3500 divákov

 

HK Dynamax - oil Nitra - HKm Zvolen 3:2 po predĺžení

(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Góly: 37. Ľ. Kolník (J. Mihálik), 56. Čacho (Kolník, J. Kováčik), 64. M. Štefanka (Šmidriak) - 1. J. Čierny (F. Turek, Štork), 37. Klouda (Cibuľa, Priechodský)

Vylúčení: 4:8 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Bodák - Gajan, Grečko,

3070 divákov

 

HC Košice - HK 32 LI-PA Liptovský Mikuláš

- zajtra o 17:00 na Dvojke

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov