Skočiť na obsah

Bicyklovanie - cykloturistika


Linkman

Odporúčané príspevky

Tak to je sila :) ....si evidentne v dobrej kondičke :lol: .

S takym bikom aky mam (viď tu) je to brnkačka, ide to samo, tych 150 km je takych 3-5 hodin, v zavislosti od prevyšenia. Pokiaľ ide o kondičku, som byvaly aktivny športovec, takže momentalne sa len udržiavam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

valcik no pozeram ze svetlo zaujimave, cena dost "zaujimava" :lol: ale pride mi to trosku masivne na moj bajk :) ja by som radsej skor nieco mensie, aj ked asi by som musel vidiet nazivo...mozno skocim do toho kaktusu kuknut nieco :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tam určite niečo zaujímavé nájdeš, nokia. je pravda, že toto svetlo je trocha drahšie, ale rozmery nie sú veľké. batéria sa vloží do držiaka na fľašu a svetlá majú rovnaký rozmer, ako tie bežné LED blikačky. na každom reflektore je klip, ktorý sa pripína priamo na riadidlá, na obrázku sú aj stojany ktoré ale vôbec netreba používať.

 

potom pripíš info, aké svetlo si zohnal. celkom ma to zaujíma, vôbec nemám prehľad aké výrobky sa objavujú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bateriu do drziaku na flasu a kam dam svoju flasku? :lol:

hlavne musim kupit aj dozadu nejaky blikac nech ma je vidiet, ja oci mam este dobre a celkom vidim...ale viem ze sused mal super svetlo, malicka lampicka so xenonovou ziarovkou dost slusne svietila :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S takym bikom aky mam (viď tu) je to brnkačka, ide to samo, tych 150 km je takych 3-5 hodin, v zavislosti od prevyšenia. Pokiaľ ide o kondičku, som byvaly aktivny športovec, takže momentalne sa len udržiavam.

Tak ten bajk to je teda sila :lol: ,celokarbón :) ...koľko ten zázrak váži ?

Ale aj tak,Ti poviem pri tých hodnotách,čo si uviedol vychádza priemerka 30-50 km/h.Môj kompík mi udáva celoročnú priemerku 15 km/h :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som predne svetlo kupovala v kaktus biku

 

8 LED, cca 6 kil

 

svieti vyborne

trochu blbe je, ze ked chces zmenit sklon svetla, nemozes rucne nastavit, ale srobovat tusim

 

kolko vydrzi, este uvidim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ten bajk to je teda sila :lol: ,celokarbón :) ...koľko ten zázrak váži ?

Ale aj tak,Ti poviem pri tých hodnotách,čo si uviedol vychádza priemerka 30-50 km/h.Môj kompík mi udáva celoročnú priemerku 15 km/h :)

Tak ako je na fotke s Alu kolesami važil 6,8 kg, teraz už mam aj kolesa z karbonu, nove sedadlo + nejake ďalšie menšie upravy. Po upravach som ho nevažil, ale tipujem tak 6,3-6,5 kg.

Ver mi, ani pre človeka bez kondičky nie je na tomto problem isť 40 - 50 km/h permanentne počas celej jazdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po upravach som ho nevažil, ale tipujem tak 6,3-6,5 kg.

Ver mi, ani pre človeka bez kondičky nie je na tomto problem isť 40 - 50 km/h permanentne počas celej jazdy.

Verím,verím :lol: ...to nie je bicykel :) ......to je vánok,pavučinka na kolesách :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dnes som si dala vcelku zaber...do Heinburgu - Schlosshof - odtial na Marchegg - Zahorska Nova Ves - Vysoka na Morave - Devinska Nova ves a odtial cez kopce v Dubravke do Petrzalky..

 

110 km :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuha Lolisha tak to klobuk dolu :)

ja som vcera opat dal svoju trat do marianky a spat, po ceste som hladal v dubravke skratku a narazil som na capa s obrovskymi rohami, ak by sa rozbehol po mne, asi by som zle dopadol :lol:

 

ako som to v pohode zvladol, zacinam uvazovat nad nejakymi dlhsimi celodennymi trasami, mozno cez karpaty na pezinsku babu, malacky a spat alebo nieco podobne by bolo fajn :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celodenne trasy su velmi fajn, neuvazoval si aj o Rakusku? tam sa velmi dobre bikuje, pekna priroda, ci male dedinky a hlavne velmi dobre znacenie

 

 

mna dnes jeden kamarat volal na nejaky maraton s dvojtisicovym prevysenim, to je uz ine hardcore :lol: uz si viem predstavit, ze by som bola mrtva hned na zaciatku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nad rakuskom dlho uvazujem, len to sa mi nechce ist samemu a nik sa furt nenasiel co by siel so mnou :lol:

 

aj ked viac ma lakaju kopce, je to tam take zaujimavejsie, nez ked idem po rovinke a vidim daleko pred seba co ma caka :) ale to je asi aj tym ze vela jazdim sam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veď to bol len žart, nehnevaj sa. :-)

 

ja pri sebe nenosím nijaký donucovací prostriedok, no niekedy keď sa zastavím na pive popri ceste, kaser by sa občas zdaril na dvojnohých psov, čo tam stretám..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lolisha tam sa planujem vybrat, akurat viem ze brat si tam doslova ruku roztrhol tak neviem ci to je tazky kopec alebo moj brat take drevo :)

 

valcik, chrust inac ja pri sebe tiez ziadny donucovaci prostriedok nenosim, na bajku som to doteraz nepovazoval za dolezite...v aute mam obusok, ale mlatit nim rozbehnuteho capa, to ee :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia, mozno oboje dohromady :lol:

 

je tam dost strmy stupak miestami

 

alebo este odporucam aj Pottenburg, akurat tam nejde cyklo - cesta v zavere, takze na poslednom stupaku v lese treba ist bud s bikom alebo bez neho

ale velmi pekny hrad

 

toto poznas?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej hej tu stranku poznam, akurat ze nikdy tam tie trasy nezacinaju u mna v petrzke, tak si casto robim vlastne trasy :lol:

ale tak uvidim najblizsie kam ma nohy zavedu :) chcel by som skusit pezinsku babu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

valcik, chrust inac ja pri sebe tiez ziadny donucovaci prostriedok nenosim, na bajku som to doteraz nepovazoval za dolezite...v aute mam obusok, ale mlatit nim rozbehnuteho capa, to ee ;)

Ja som raz išiel cez vinohrad na biku a predo mnou asi 30 metrov vybehol na poľnú cestu čierny vlčiak,kríval,z ňufáku mu tiekol sopeľ....a samozrejme bez obojku a známky.Proste túlavý pes.Chvíľu sme na seba pozerali,potom sa pes otočil,klusal v mojom smere asi 50 m a zabehol kamsi do vinohradov.Rýchlo som vybral kaser a pomaly som začal šlapať do pedálov a len som čakal odkiaľ to uslintané hovädo skočí na mňa ;) .

Myslíte,že by som pokračoval bez toho kasera :) ??? Ani bohovi ;) .Otočil by som to a radšej by som spravil obkľuku okolo celej zemegule ;)

 

 

110 km :lol:

To je pekný záber :) .....nikde som v tejto téme nenašiel,akýže to maš stroj ;) ....horský,či žiletku ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no chrust kua normalne ma asi donutis nieco take so sebou nosit ked budem chodit na take vylety :lol: len skor potom premyslam nad niecim efektivnym, cim to zviera porazim a nie len rozzurim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov