Skočiť na obsah

Bezplatná výstava Vašich obrazov


Hotel Spirit

Odporúčané príspevky

Ponúkame vám možnosť pre bezplatné vystavenie abstraktných obrazov moderného umenia

 

vo farebnom Abstraktnom dome nad železničnou stanicou.

 

Nainštalovanie obrazov (inštalácia výstavy) možné ihneď!

 

Celebrity gallery Hotela Spirit

 

 

t.č.: 02 54 777 561

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chrust

    2

  • Sniper

    1

  • phersu

    1

  • Hotel Spirit

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

Páni,nechcem tu byť za demagóga,tak dúfam,že ste si všimli,že úvodný príspevok bol zaslaný pred vyše rokom :lol: .

Ja osobne s touto aktivitou nemám nič spoločné,takže neviem do akej miery je ešte možnosť prezentácie vlastných diel aktuálna.Ale hádam áno,lebo hotel stále stojí na svojom mieste a je funkčný.

Uff :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto sa netýka priveľmi výstav, ale samotná budova je jedna podivná výstava, existuje, a nedávno som kdesi videla reklamu na jej služby :

 

ten hotel spirit som sledovala keď rástol a zakvital krivými oknami, krivkami, oblúkmi a farbami ... trochu na tom mieste zaniká, ale tie farby boli neprehliadnuteľné, každý kúsok steny, zábradlia, okna, kdečoho mal inú farbu ... síce to pôsobilo hodne hodne psychedelicky, páčilo sa mi to, desiatky farieb a odtieňov a kriviek spravili svoje ...

dlho som ho nevidela, až pred pár mesiacmi som išla okolo a bola som sklamaná ... tie farby blednú, tá jasnosť, odvaha, sýtosť je zodratá, podpísalo sa na nej počasie, zábradlia vybledli ... akosi to nebol ten spirit. hm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov