Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

ale no tak.

 

narazy zalezia aj od toho, v com behas. ked clovek bezi v botach, co maju podrazku na styl lyziarky, necudo ze ho bolia kolena. ked mas dobru obuv, moc nebehas z kopca a doslapujes na spicky, tak by to malo byt vpohode.

 

po 3km ma kolena nikdy neboleli a to som behal aj z riadneho strmaka. po tych 10 vcera trochen, ale dolu briezkom som siel asi polhodiny, to bude ten dovod. a este ta dlha pauza.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja mam celkovo kolena v prdeli takze ich radsej nezatazujem viac ako je nutne :lol:

 

a samozrejme ze zalezi od obuvy, ale aj ked mas spickovu bezecku obuv a behas niekde po lesnej cesticke a nie po betone tak kolena trpia, aj ked menej ako na betone :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

behanie je presne to, čo som neznášala už na škole ... mohlo prísť hocičo, ešte aj blbnutie na bradlách, len nie behanie - žiadne. odtrpela som si to, ale keď to len trochu šlo, snažila som sa mu vyhnúť , nenávidela som behy ... keď už, tak cvičenie, hocijaké, to áno. ale behanie rozhodne nie.

 

okrem toho mám vraj hypermobilné členky - teraz už viem, ako sa tomu hovorí, jeden lekár mi to raz povedal ... strašne ľahko sa mi podvrtnú, pre mňa je ťažké udržať na nich stabilitu aj v autobuse či električke ...

takže behanie nie, neprosím. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som isiel takto behat (pripadne plavat), tak vzdy len s niekym. len tak sam, to by ma zrejme vobec nebavilo. v zivote som sa najviac nabehal pri footballe. inak len ojedinele.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG, zoberes player a ides ... u mna je to aj o prekonavani hranic. idem do kopca a kazdych 50m si tlacim do hlavy "este dalsich 50 a das si pauzu" a furt si ju nedam. Dobre sa tym pestuje vola.

 

Navyse (a to som este nezazil pri ziadnom sporte) ma beh neuveritelne oslobodzuje od negativneho myslenia. Ked odidem z prace nasrany, stacia tie 3km a som vpohode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, to by som nevydrzal :lol: pre mna je vtedy najlepsie byt sam a nemat na co cumiet. Idealne je nemysliet na nic. Vtedy sa krasne vyprazdni hlava. Ale tak u kazdeho to asi funguje inak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne sa praveze paci to ze som odizolovany od ludi tymi sluchatkami, ale pritom niesom sam, mam co vnimat :)

a potom sadnem do bufacu, zacnem citat knihu a relaxujem, uplne balada :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

od pondelka chodím opäť behať

je to niečo okolo 5 km

- ale pekne cítim stehná, no čo už

to je tak keď človek skoro nič nerobí, ale to sa spraví

 

zašajbiť si slúchatká do uší a bežať po vále-hrádzi popri rieke je skutočne super,

hlavne keď sa Vám do uší rynie

Now I am still

Forever and ever and ever

Endless

Endless

Now I am still

Endless

Endless

Your body is endless

no na koletktívne športy futbal a pod sa to nechytá

 

dnes aj včera na mňa jeden ujko mával, tak so vytiahol jedno slúchadlo

a ako som ku nemu klusal ma oslovil:

 

- Nazdar brate!

- Aj ja som behával.

no skutočná perlička prišla až keď som ho mal za chrbtom

- a pozri ako som dopadol, mozgovú porážku som dostal

 

vravím si, no poprdely motivácia

čo viac si môžem želať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fuuu, kde sú tie časy, keď som sa ešte takto strašne nelemrila ako teraz a chodila som ráno so psom na kolibu a naspäť prebehnúť sa :lol:

len dva roky dozadu je to a teraz keď mám pobehnúť na električku poviem si: "však príde ďaľšia"

treba obnoviť staré zvyky, mám totálne kondičku v prdeli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chodievala som kedysi behať, ale akosi ma to prešlo... behala som po Luhoch, po sídlisku, ale ja dávam prednosť korčuliam... beh mi nerobí dobre na kolená, pri korčuľovaní ma toľko nebolia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

yessss ... konecne som dal to, co som vzdy chcel ... coz je moja trasa (nieco cez 4km) bez akejkolvek pauzy. Chystam sa otestovat, ci to otocim bez pauzy 2x, ak jo, tak budem so sebou spokojny ako uz davno nie .. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to niečo okolo 5 km

(nieco cez 4km) bez akejkolvek pauzy

:lol: :)

 

nikdy som sa behaniu nevenoval, no v poslednom čase sa o to pokúšam. s kondičkou to nie je nič moc, nezabehnem v kuse ani pol kilometra normálnym tempom, ale mám pocit, že sa to po trochách zlepšuje. viac sa venujem cyklistike, niekoľko desiatok km i v zlom teréne mi nerobí problém, no zdá sa mi že behanie dá človeku oveľa viac zabrať. : )

 

- Nazdar brate!

- Aj ja som behával.

no skutočná perlička prišla až keď som ho mal za chrbtom

- a pozri ako som dopadol, mozgovú porážku som dostal

: ) mám pocit, že mu skôr bolo ľúto, že sa k tebe nemôže pridať. tá porážka bola len na vysvetlenie, zrejme nesúvisela s behaním. (dúfam)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzdy rozmyslam, ako je mozne sa pripravit na maraton ... tych kilometrov, ktore clovek nabeha na pripravu, musia byt tisice ... chcel by som to niekedy skusit ... ak sa najde cas a budu drzat kolena :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

tak za posledny tyzden som dal okolo 30km a moja kondicka sa zacina dvihat z dna..

 

posledne 2 razy som dal 5km/24minut ... az sa dostanem na 5/20, budem spokojny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dneska to bolo niečo kolo 9km

až na časť, keď mi vleteli mušky do hrdla a začalo ma napínať, to bolo v pohode

 

ale najlepšie bolo, keď som prišiel domov a začal vydýchávať

zatvoril oči a videl som len tmu a v nej biela machuľa, v tvare nepodareného srdca ohraničená žltou linkou

niečo podobné ako mžiky, kt. máte pri pohľade do slnka,

no toto bolo intenzívnejšie a lepšie

 

asi najskôr nejaký horúci kúpeľ s nejakými soľami :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov