Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

to znie dobre .. ale skuste poradit nieco cloveku, ktory ma sprchovaci kut a frajerka mu byva na inom intraku :lol:

 

ale najlepšie bolo, keď som prišiel domov a začal vydýchávať

zatvoril oči a videl som len tmu a v nej biela machuľa, v tvare nepodareného srdca ohraničená žltou linkou

niečo podobné ako mžiky, kt. máte pri pohľade do slnka,

no toto bolo intenzívnejšie a lepšie

to ti zavidim .. ja ked pridem domov, tak zvycajne 10minut odolavam nutkaniu zvracat, chrchlem hlieny a kaslem ako tuberak v poslednej faze, hoci vonku nebolo -10, ale 20 stupnov. az potom sa zacinam citit fakt dobre :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tých 10 minút vydýchávam aj ja, ale zvracanie nehrozí

a hlieny povypľúvam cestou

inak som zistil, že keď chodievam behať a tým pádom sa odhlieňujem

bolenia hlavy, migrény sa takmer nevyskytujú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz to bolo s chôdzou, až 3 zastávky, bo od februára som nebehal

čas Ti poviem len orienačne

vybiehať som mohol okolo 0930 a dobehol som niekedy pred 1030

zajtra to stopnem a napíšem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tych 9km? ty voe, slusny cas ...

 

ja som vcera dal zase svojich 5km a zase za 24minut (nie a nie sa dostat pod ten cas), ale brutalne ma bolela nejaka slacha ci sval na vnutornej strane lytka veduci az k tej vycnievajucej kosti na clenku ... neviem co to je, mozno skrateny sval ... ale dneska si dam asi pauzu, radsej ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže byť

bežal som z jedného konca mesta na druhý (od Bielického žel. mosta po Šipkársky, to pre Baťovákov)

 

no

pre mňa je ako dĺžka hlavnejší čas :lol:

teda, aby som bol v pohybe kolo tej hodinky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

konečne mám hrdlo ako tak v poriadku

tak som si bol dnes konečne zabehnúť, no krása

 

radšej korčuľujem, ale samej sa mi nechce a nikto so mnou nechce ísť

napísal by som niečo, použil by som tam samozrejme nick jouzin,

ale asi by to bolo trápne :lol:

 

inak lopata

s tou posilkou som si bol neskutočne istý

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

az teraz som si spomenul na tuto temu :)

pred mesiacom a nieco som zacal behavat...kamos ma ukecal a zistil som ze mam doma vhodne tenisky, tak ze skusim, chcem sa dostat do vybornej formy...kazde rano cca 2-3 km okolo jazera pred pracou, vyborne to nastartuje telo do dna a zlepsi naladu...akurat teraz ako som doma sa mi nechce vstavat, tak si idem zabehnut okolo obeda alebo ako dnes az podvecer, so sesterkou...som dal cca 4 km takym pohodovym tempom..ona nevladala a ja by som dal este raz tolko, akurat ze sa mi spravili pluzgiere...musim kupit nove tenisky :lol:

aj ked som bol povodne proti behu, zapacilo sa mi to, kombinujem to s bicyklom a plavanim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

no tak aj ja som začala, hoci o pravidelnosti sa nedá hovoriť, odkedy mám na to tenisky bola som len asi 3 krát, ovšem, ospravedlňujem si to tým, že som bola mesiac mimo Slovenska (nejaké výhovorky si v týchto veciach vždy nájdem veľmi rýchlo :lol: )

dnes som sa vybrala po prvýkrát v RK, dala som len okolo 1, 5 km striedavo ľahkým/stredným tempom - a aj to s jednou kratšou pasážou chôdze, aby som dušu nevypľula... no ale teším sa aj tak, že sa aspoň niečo uskutočnilo, pri tomto lenivom tele sa treba tešiť z každej aktivity :)

pôvodne so mala pripravenú odmeranú trasu 2km (1 krát dĺžku cesty, cez most a tú istú naspäť a cez druhý most domov) ale keď na nej zastal autobus a vyrojilo sa z neho mrte ľudí, tak som sa hanbila bežať, že som sa dobrú polovicu jednej cesty tvárila, že ja nič, ja len niekam idem :)

bolo to super, parádny pocit, dúfam, že zajtra sa prinútim opäť, aspoň na tých 1, 5 km ako dnes, treba začať zľahka ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Tak jediného súkmeňovca v behu som našiel iba chorche-ho keďže spomenul šprinty ale my vy poviete že padaj do témy atletika s hentým. Takže vy tu beháte tie Joging behy to je to nudné skoro kráčanie 5-10km. Mňa baví rýchlosť a súťaživosť kto príde prvý a akcelerácia to je zážitok. Takže ja milujem beh na krátke trate. Majd raz vyskúšam aj ten dlhý beh a vyrátam vám cez GPS dĺžku trate. Zatiaľ som v šprinte trhol každého. Ale ani do témy atletika s tým nepatrím keďže tam sú aj oštepy, kladivári, skokani a vštko možné... Takže behé niekto aj rýchlo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

behavam..ale iba na beziacom pase...v ramci dvojhodkoveho treningu v posilke...

 

zacala som behavat len cca 4 km, v podstate len na zahriatie...ale kamoska chodi do posilky len kvoli behaniu, zacala po dlhej dobe behavat, teraz je na osmych, planuje zvysit na desat km... uff, o tom mozem iba snivat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som si bol opat zabehat...v pondelok som zacal novy rezim, musim sa dostat do formy z aprila, maja...zistil som ze vonku sa super beha aj v takejto zime, kym neprsi ci nie je sychravo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kristepane, uz tyzden beham... nebeham, tvarim sa tak, stojim pri kazdej vrbe a fucim ako po zachvate.... horsky park.. ale som taka stastna, vyplavene endorfiny, idem stavat hradze, vymalujem kuchynu, porylujem rolu a postavim maj... :lol:

 

kukajte tu http://www.funradio.sk/rannasou/tema-maraton-vs-sajfa moj vzor... si kupim garmin a mozno sa nestratim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov