Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

Táto téma by sa hodila skôr do Hobby, nie?

 

Inak, ja nebehávam pravidelne. Ale nepoužívam MHD, aj keď idem hocikam idem peši

či už je to kilometer alebo 5, nemám rád MHD. Tak aj chôdza je svojim spôsobom šport...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Behanie nemam rad, tie narazy strasne nicia kolena

preferujem korcule, bicykel alebo najlepsie je plavanie :smilieee:

 

Tak o tomto som počul aj ja. Zatiaľ mi to nič nespravilo ale tak to aj tým môže byť že ich ešte nemám namáhané ale časom to určite odíde ak to veľa namáhme nie?

 

 

Sprinty - nech sa paci. Ale na dlhe trate ma nikto neukeca! Nemam na to pluca. Chvilu som aj behaval, ale bolo to sebaznicujuce.

 

Presne viac ma baví šprintovať a pretekať :-) Mňa také atletiky bavili ale toto je Joging o čom sa tu bavia, to je také pomalé tackanie sa.

 

 

hmm behanie...

kedysi som chodievala behať..s bratom každé ráno 3-4 km

posledné roky nič...

radšej korčuľujem, ale samej sa mi nechce a nikto so mnou nechce ísť :innocent:

 

Ja by som šiel. Odkiaľ si?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som šiel. Odkiaľ si?

 

tomas, vcera si mal v plane dorazit 2 buchty a vypnut sa. ani nie o hodinu to uz skusas na fore.

 

ty si jeden nepoucitelny nenapravitelny falus.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas, vcera si mal v plane dorazit 2 buchty a vypnut sa. ani nie o hodinu to uz skusas na fore.

 

ty si jeden nepoucitelny nenapravitelny falus.

 

A kto sa tu baví o buchtách. Hladá sparinga na beh/bike/korčule. Tak prečo nie. Ide len čisto o zašportovanie si. Na tom nič neni. To je ešte aj od kamarátstva menej, lebo sa len stretnete na danej hrádzi, odbehnete si a idete domov. Viete si maximálne mená. Rád si zašportujem. Dojdi aj ty.

 

Tomas no dojdi si s Aikou pokorculovat...nedorazis ty nejaku teraz, ale ja teba ;) :D

 

Prečo? Spravil som ti niečo? Prečo by sme si nemohli ísť zakorčulovať/zabehať? Veď sa pridaj aj ty.

 

 

obavam sa, ze by ti usla :D ;) :o

 

Prečo by mala ujsť? Veď si ideme zašportovať. Čo je na tom?
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo ti dobre napisal...pri tvojom style uz vidim ako by si "len sportoval"...hned by si tlacil kaleraby a otravoval svojou pritomnostou ze by to baba lutovala :D

 

a poviem ti preco by ste si nemohli ist zakorculovat :D nastastie ma dost rozumu aby vedela, ze ist s tebou korculovat, to moze ist do basy plnej deviantov a bude tam bezpecnejsie ;)

 

uraz sa ci nie...volakedy som sa ti snazil normalne pisat, ale ked vidim ze tocis dokola to iste a nechapes co ti tu ludia radia...zacal si mi fest liezt hore krkom...s tebou by som nepustil ani svoju lyziarsku palicku na korcule bez obavy, ze ju bude bolet rucka od tvojich kalerabov co sa budes snazit jej natlacit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Dnes som si bol zabehať...pred pár týždňami som si kúpil aj bežeckú obuv, i keď asi nie je určená pre hardcore bežcov (komerčne dosť propagovaná obuv od jednej značky), no myslím si, že na taký rekreačný, nemaratónsky beh bude postačovať...no problémom je, že som vydržal behať tak 5 minút, i keď som cítil ešte maličkú rezervu...akurát riešim dilemu, či bežať ráno a večer...a trochu mi príde blbé behať po meste, mám pocit, že v malých mestách ľudia zazerajú divnejšie ako vo veľkých mestách

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na rekreacne bezanie nepotrebujes super modernu bezecku obuv za 200 eur...stacia bezne bezecke tenisky :confused:

 

moj osobny postreh na ranne vs vecerne behanie...rano zabehnem tak max do 2km...zacinal som pri 1.2km asi za 15 minut, ked som bol uplne bez kondicky...to je dobre na rozohriatie a nastartovanie..ked zacnes pravidelne rano behavat nie velke trate, tak sa budes cely den citit sviezejsie...

vecer behavam dlhe trate, ale zistil som ze najlepsie je az tak okolo 8, ked uz slnko zajde, lebo teraz v tych horucavach je blbost vybehnut na slnko (raz som zabehol 7km na obed a nadaval som si este na druhy den)...takze ked ta to chyti, rano zabehni tak 1-1.5km na nastartovanie do dna a ked budes mat chut zlepsovat sa vykonnostne a vytrvalostne, behaj aj vecer vacsie trasy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

No chúdence ako tam popadali, ale aspoň že to napokon dokázali aj keď už nie po dvoch.

 

... OFF TOPIC: ako sa volá tá hudba v pozadí? neviete niekto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Podľa mňa je to niečo strašné.

Až do včera som to mal úplne pomýlené :) Ale výhoda je zase tá, že si môžem ísť kľudne aj o piatej zabehať :)

 

dnes som sa bol prebehnúť večernou Trnavou

(pre trnavoznalých Kopánka-Kamenáč a späť)

vcelku zaujímavé oproti dennému behaniu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale teraz zase tá zmena... agrr, už som sa celkom chytal na to že o siedmej ešte vidno, tak počkám do tej pol deviatej :) A teraz môžem ísť kľudne behať aj o šiestej, kedže je už ako v diere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

niekedy ked som bol mladsi behanie som neznasal.. samozrejme sport milujem.. ale behanie som zacal mat rad az ked som mal 15 (tak isto zeleny caj).. je to jeden z najlepsich sposobov vyvetrania hlavy.. ja mam len jeden problem ze vzdy si potrebujem nieco dokazat pri behani.. a potom mi to na dalsi den telo vracia ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov