Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

weirdo ti dobre napisal...pri tvojom style uz vidim ako by si "len sportoval"...hned by si tlacil kaleraby a otravoval svojou pritomnostou ze by to baba lutovala :D

 

a poviem ti preco by ste si nemohli ist zakorculovat :) nastastie ma dost rozumu aby vedela, ze ist s tebou korculovat, to moze ist do basy plnej deviantov a bude tam bezpecnejsie ;)

 

uraz sa ci nie...volakedy som sa ti snazil normalne pisat, ale ked vidim ze tocis dokola to iste a nechapes co ti tu ludia radia...zacal si mi fest liezt hore krkom...s tebou by som nepustil ani svoju lyziarsku palicku na korcule bez obavy, ze ju bude bolet rucka od tvojich kalerabov co sa budes snazit jej natlacit

 

Prečo zo mňa robíte nejakého devianta? Nikdy v živote som nikomu neublížil, neznásilnil, ani nič také. Som slušný človek na také veci. A čo je na tom keď sa niekto aj rád zoznámi? Však sa to začína spoločnými záľubami (to je základ) a je to už len na tých dvoch či ostanú len pri športe, či z nich budú dobrí priatelia, alebo aj niečo viac...

 

Takže späť k téme: Je tu niekto kto aj atletiku robí teda beh - šprint?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja som začal tak pred dvoma mesiacmi začal opäť aktívne behať, väčšinou každý druhý deň, zhruba tak 4-5 km. možno by som niekedy dal aj viac, ale nejak mi chýba na to sebadôvera. Dýchať vládzem, len proste nejak mám myšlienky rozptýlené...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som tiež mal začať behať, len sa neviem k tomu "dokopať" ale možno to bude aj tým že keď 11 hodín stojím v robote na žiadny beh nemám ani chuť :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som premyslala, ze zacnem, ale este nemozem. Najprv skusam normalnu rychlu chodzu, ale ked budem moct, budem mat na to vhodnejsie krivky, skocim na beh. Davnejsie som skusala behavat a hoci mi to neslo, bol to neskutocne oslobodzujuci pocit; len ja a beh, v usiach piesen, predo mnou cesta... Prijemne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :lol: :lol: Uz si ako moja matka. Ta sa vecne boji, za ma zrazi auto, niekto unesie a organy rozpreda. Ale ja chodim po chodnikoch a iba na jednej strane, cize do nikoho nevrazam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nebehám nikam, držím sa hesla Inteligent sa neponáhľa a nečuduje :zubiska: a po včerajšku si dokonca myslím že niektorým ľuďom by mali beh zakázať. včera miernym klusom prebehli po našej ulici tri také tridsiatky v tričkách a kraťasoch, boli síce plnších tvarov, ale v tých správnych partiách :thumbsup:

a ja som si pri rezaní polystyrénu takmer odfaklil palec na ľavej ruke :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si zabehol 12-minútovku, ubehol som 1950 metrov (vraj). Je to slabé, ale nejako ten čas mi rýchlo ubehol, myslel som, že bežím nejakých 8-9 minút, chystal som sa na záverečný šprint, keď tréner piskol a bol koniec. Bol som sklamaný, lebo som počítal, že na začiatok dám aspoň tých 2300, ale vzhľadom na tú svalovicu čo mám zo včerajška už to neriešim. Ale akosi ma to začalo baviť, tak si asi každý večer dám nejaký ten kilometer na rozbehanie a postupne to budem zvyšovať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ako skakanie mam zakazane aj behanie a lietanie :D, pretoze kazdy otras koncatin mi moze rozbehnut bolesti v chrbtici a tym padom mi to prejde do hlavy a bum! mam migrenu :D..taka volovina, ale drzim sa toho :), kedysi som behala a celkom dobre, a tak sa uz len bikeujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 mesiacmi...

beh je pre ludi ... co su na tom uz fakt zle - mozno nie ten cas(mizerny) - ale celkovo. Aky to ma zmysel?

 

Ale tenis,futbal, bitka hrm . box? Tam to mozes si aspon na niekom vyvrsit - sportovo. A ti to mozno zdvihne naladu - hlavne ak prekonas seba. mozno je na to ten beh - nikdy som sam cielovedome nikam nebezal,len kvoli behu(ani zhadzovania hmotnosti -s tym nemam problem, su prijemnejsie sporty). Ako kvoli zmenseniu vzdialenosti za isty cas, resp. naopak zmenseni casu na nejaku vzdialenost - pr. na zachod, autobus , musis stihnut obchod, predbehnut dazd a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

ja som tak dva roky dozadu prišla behaniu na chuť, ale  popri práci to nejak nezvládam, keď aj tam sa musím stále naháňať... ale určite chcem pokračovať, je to strašne dobrý relax, najbližší mesiac kupujem poriadne topánky a popri bicyklu pridám zase aj túto aktivitu... 

ale tu sa presne potvrdilo, že keď ma do toho na strednej nútili, tak ani za nič ma to nebavilo, až človek sám musí s tým prísť a mať na to chuť. potom som sa do behania fakt zamilovala, tie endorfíny, čo pri tom telo zaplavia, pre mňa je to veľký oddych, mať chvíľu pre seba, len ja a moja hlava, ktorá sa absolútne spolu s telom prečisťuje :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

Je tu jar.  :)  Paráda!  Tým, čo milujú behanie, želám veľa príjemných chvíľ pri športe, slniečka, endorfínov ...

mám rada behanie, keď je príjemné počasie, aj keď jemne prší, keď kvapky dažďa stekajú po tvári, príjemne osviežujú,  čerstvý vzduch .. človek robí niečo užitočné pre svoje zdravie,  fajn pocit. :slniecko:

post-2385-0-17786200-1395392443.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikdy som neveril, že je to možné.. nie, môj pes stále neznáša vodu... ale začal som po troche behať. zábavné je, že ako ma predtým bolel bedrový kĺb, tak ma prestal. snáď mi to nejaký čas vydrží.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov