Jump to content

Recommended Posts

teraz pozerám, čo som tu popísala naposledy... nakoniec to dopadlo:
True Detectiv 2 ma absolútne nezaujalo,  nedopozerané,  a 3 som nechala tak tiež.
a ani sa tým všetkým nikto tak nadšene nezaoberal na kdejakých movie stránkach, ako jedničkou.
aj keď je Pizzolato excelentný scenárista, ani on dvakrát a ani trikrát nevstúpi do tej istej rieky.

a vynechala som všetky... nejaký čas som začala pozerať ešte nové sezóny, ale stopla som to. už nejaký rok nepozerám žiadny krimiseriál, to je čo povedať. obľúbené skončili, nové ani neviem, či sa dejú.

• Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

247

• Ryan Giggs

179

• tomassi

39

• Dilbert

18

Top Posters In This Topic

Popular Posts

prišiel som večer domov so psom a v telke ide čosi české. zablikala prvá varovná kontrolka. je to seriál. druhá kontrolka. je to krimi. všetky zvyšné kontrolky blikajú ako besné. a tak stojím vo dverá

Tomassi, už to nejspíš není aktuální (krásně se tomu říká přijít s křížkem po funuse), ale nedá mi to, abych nezareagoval…   Dneska s tebou asi poprvé nebudu úplně souhlasit, game, (možná se náš poh

Inak nam chcem pogratulovat. O 3 dni su tu nove Kosti. Dozili sme sa.

Posted Images

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• alamo
      By alamo
      Otrasný je už aj ten titulok, ten koho napadlo tvrdiť že ten zver môže byť "charizmatický" sám musí byť na hlavu..
      Autor článku síce narieka nad nezáujmom spoločnosti..
      Ale v článku to nie je rozobraté do podrobna, podľa mňa mohol tak dlho vyčíňať aj preto lebo jeho obete boli v podstate bez rodinného zázemia, nemali nejakých blízkych ktorým by na nich záležalo, chýbali im a "otravovali" policajtov aby hľadali ich alebo hľadali ich vraha.
      Rodina je základná spoločenská jednotka, kto sa ocitne bez nej tak ako keby zo spoločnosti vypadol. 
    • Sniper
      By Sniper
      Nie, nebol som zavretý :D ale aký postoj máte k človeku, ktorý vám povie, že bol vo väzení? Bez ohľadu na to za čo bol odsúdený. Práve si čítam články zo sekcie Krimi istého slovenského denníka a píšu tam o nejakom mladíkovi, čo z novostavby ukradol nejaký stavebný materiál a napáchal škodu za asi 1500€ a hrozia mu 2 roky väzenia.
      Chvíľu som pouvažoval nad tým, ako rýchlo sa človeku môže otočiť život, kvôli jednej možno niekoľko minútovej akcii. Aj keď možno vyviazne s podmienkou, ale je to zásah do jeho života. Čo spraví taký človek, ktorý si pôjde odsedieť niekoľko rokov za zločin? Bude musieť prerušiť štúdium, odísť zo zamestnania, prerušia sa kamarátske a priateľské vzťahy, možno ho rodina odvrhne... možné je všeličo. Ako príklad toho vraha, čo minulé leto zabil to mladé dievča neďaleko od Bánoviec. Neviem koľko dostal, ale mal 19 rokov a z basy vyjde po tridsiatke. Takže celé 20-te roky má v prdeli. Všetko čo doteraz dosiahol, stratil za jeden večer a vrátiť sa k tomu bude veľmi ťažké.
      Ako sa taký človek, keď sa vráti z väzenia, bude cítiť vo svojom okolí? Ľudia sa podvedome stránia takýchto ľudí. Ja poznám človeka čo bol vo väzení, odsedel si necelé 2 roky za neúmyselné zabitie dvoch ľudí, nikdy predtým nemal problémy so zákonom a vo väzení s nim nikdy neboli problémy, dokonca mu odpustili pár mesiacov trestu. Stačil však len zlý odhad dopravnej situácie, šmyk na ceste, zrážka s iným autom a boli z toho dvaja mŕtvi. Nikdy som voči nemu nemal žiadny negatívny postoj kvôli tomuto, ale znie to zvláštne keď povie: "Bol som vo väzení..."
    • game
      By game
      dnes ráno vstanu a opařím se čajem ... nie, nie tak ... ešte raz: dnes ráno vstanu, a cez cestu, v zanedbanom poli, ani nie 50 m od našej malej bytovky stoja policajné autá, dvaja uniformovaní, traja neuniformovaní, a chodia a dupocú okolo čohosi tam na poli.

uschnutá tráva a burina je dobre pol metra vysoká, od nás priveľmi nevidieť, z horného štvrtého poschodia majú susedia výhľad ako v kine.

nejaké decko vraj našlo kúsok od cesty ležať mŕtveho chlapa, podľa všetkého tam leží od predvčerajšieho večera v burine, a nikto si ho nevšimol, zapadal tam aj farebne ...
      od známeho policajta, ktorý sa tam po čase boril s naťahovaním policajnej pásky, informácie: vraj to bol robotník z neďalekej ubytovne, a vraj si strelil sám.
      teraz je tam znovu sám, prikrytý modrým igelitom, a desať metrov od neho okopávajú ľudia roľu.
      také iné CSI, skutočné.

a nebola tam markíza. ani jojka. a možno to stihli ešte pred tým.
    • littlewitch
      By littlewitch
      Hladala som,hladala temu,ku ktorej toto zapojit.
      Nenasla som celkom,ze nic,tak zakladam novu temu, v ktorej nebudu krimi-srialy,ani Dr.House,ani Panelak,ci iny serial tohto typu.
      Kedze kazdy z tychto druhov tu ma svoju temu,chcem vediet,ci su tu este nejake serialiky,ktore nemaju na tomto fore zastupenie a co vlastne sledujete. :)

K oblubenemu serialu, o ktorom sa tu zmienite, okrem nazvu a obrazku pridajte aj popis:

1) co je zac
      2) preco sa vam paci
      3) pripadne, ake su obdobne serialy tohto typu a porovnajte ich

Mno,a aby som hned zacala svojim kuskom,tak supnem serial,ktory ma vratil k tv.
      Od isteho casu nesledujem tv,nerobi mi to nejak dobre, neviem to ako vysvetlit.
      Ale jeden serial ma dostal. Pri chystani nedelneho obedu náhodne bol pusteny televizor a ja som z kuchyne nan videla,ze je v nom zaujimavy film (neskor som zistila,ze ide o serial)

Mno nebudem z toho robit poviedku :lol: proste som si zamilovala serial Ghost Whisperer ( Stratene duse )

Ten serial proste milujem :) a to je asi vsetko,co v tv sledujem ja ;)
    • game
      By game
      občas je ťažko odlíšiť, a zvyčajne tieto filmy nesú označenie všetkých troch žánrov, dnes sú krimi aj trochu thrillery, thrillery aj krimi, čistých detektívok je pomenej.

jeden zo starých filmov, ktorý vznikol v roku 1957, je Svedok obžaloby / Witness for the Prosecution

videla som ho kedysi pred dlhými rokmi, čb, a je to skvelý film, odporúčam pohodlne si sadnúť a s úsmevom sa v ňom vyžívať ...
      sfilmovaná divadelná hra Agathy Christie, ale s menšími zmenami, oživený plnokrvnejšími charaktermi a humorom, bol svojho času nominovaný na 6 Oscarov.
      má skvelú atmosféru, skvelé herecké výkony, a dodnes je vysoko cenený o jednu - dve generácie mladšími divákmi ako 250. najlepší film.

http://www.csfd.cz/f...vedek-obzaloby/

ktoré filmy z týchto žánrov nechali vo vás stopy ? klasické filmy, kino alebo tv filmy z týchto žánrov, ktoré stoja za zmienku ... ? :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy