Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

mnoho desaťročí sa vyrábajú, a sú stále prepracovanejšie, už nestačí statický Derrick.... :)
Kriminálka CSI .... a jej podobné sú posledným hitom tv staníc...

vždy som čítala a sledovala detektívky, dobré krimi ... kúsok mierne vyšinutého vraha , trochu psychológie ....

mám na ne stále menej času, ale to je vlastne výhovorka ...... už ma tak nebavia, je ich veľmi veľa, a vlastne je to stále o tom istom..... len skutočnosť ukazujú stále surovšiu.
hm.... keď už nad tou skutočnosťou premýšľam.... používajú sa v skutočnosti všetky tie zázraky, ktorými sa tí geniálni mládenci a dievčatá napríklad v CSI oháňajú ?

a konkrétne tento seriál sa mi zdá mierne kontraproduktívny ..... k tv obrátim hlavu len vtedy, keď tam machrujú tými svojimi zázrakmi ;) .... samotný príbeh je vedľajší - alebo to tak mienili samotní tvorcovia .... hm.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videl som par dielov v CSI je to dobry serial dobre finty pouzivaju na odhalenie zlocinu :lol:

a konkrétne tento seriál sa mi zdá mierne kontraproduktívny ..... k tv obrátim hlavu len vtedy, keď tam machrujú tými svojimi zázrakmi biggrin.gif .... samotný príbeh je vedľajší - alebo to tak mienili samotní tvorcovia .... hm.... dry.gif

game ale oni to maju stihnut za necelu hodniku plus s reklamou necuduj sa ze su taky dobri ..

 

p.s v skutocnom zivote ani tie zazraky nepomozu vzdy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kriminalky mam rada, no uz teraz telku nekukavam, takze neviem co teraz bezi a a tak vobec netusim co je to CSI :lol:

 

ale napr v minulosti som milovala Dembsey a Makepeacova, Vrazedne pobrezie, celkom sa dal aj Komisar Rex (tie prve serie, potom sa mi to nejak prestalo pacit)...aj ked neviem, je aj toto krimi? ja sa v tom az ak nevyznam :)

 

skor som detektivky citala, moj oblubenec Perry Mason, Paul Drake a Della Streetova od Erle Stanley Gardnera (precitala som ich tak 20-30 urcite, vraj ich je az 86, bohuzial v kniznici uz dalsie nie su), dalej Agatha Christie a jej slecna Marplova a Hercule Poirot, to je moje :)

Perryho Masona som videla aj sfilmovaneho, ale velmi prevelmi ma sklamal, obsadenie bolo dost odveci, kedze Perryho som si predstavovala ako 40tnika s iskrivym a tajomnym pohladom, tmavovlaseho a nie ako 60rocneho dedka dedka so sedivymi vlasmi a Dellu Streetovu ako dlhonohu, tmavovlasu damu okolo 35tky s ktorou obcas koketuje a nie tetu so sedivymi vlasmi, ktora skor pripominala jeho gazdinu...dost ma to sklamalo ze bolo taketo obsadenie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

andulqa,

 

natrafila som na môjho človeka :lol: .... to sú knihy, ńa ktorých som vyrastala .... a viem ich čítať znovu a znovu ..... a chystám sa o knihách písať, len čo tu bude tá správna kategória :)

 

tak nezabudni na svojich obľúbencov .... a dovidenia v "Knihách" :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobrý seriál o fízloch je Odznak. Len škoda, že ho dávajú tak neskoro. Policajti si dobre robia svoju prácu, ochraňujú ľudí a obchádzajú zákon a pravidlá, aby si uľahčili život. Mierna korupcia. Viem si predstaviť, že by som bol takým policajtom, využívajúcim príležitosti, ktoré sa naskytnú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nepriečilo by sa to kresťanským zásadám ? :lol:

to len tak mimo misu ... :)

 

 

všetky tie krimiseriály urobili svojho času dieru do sveta.... na mnohé sa dokonale zabudlo, na niektoré sa sem tam spomína, a zopár výnimočných prestálo tú povestnú skúšku časom .... ;)

 

Colombo je populárny dodnes... dávajú ho všetky tv znovu a znovu

 

a ja nedám dopustiť na Profesionálov .... jeden dávno umrel, a z tých dvoch "mladých" sú takmer starci .... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veruže priečilo :lol: Som hriešny, mea culpa. Ale viem si predstaviť, že by som podľahol.

 

A Profesionálov si odkiaľ vyhrabala? To bol super seriál, vždy som sa naň tešil ako malé decko (veď som aj bol), a ešte aj na Dempseyho a Makepeaceovu. Super akčný západ počas komunizmu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo, tých profesionálov zase niekde dávajú, len som si momentálne nie istý, na ktorom programe. :lol:

A Dempsy and Makepeace som zbožňoval aj ja. Vždy sa doťahovali ako pes s mačkou a pritom sa mali vcelku radi. Parádny team, čo vedel elegantne riešiť problémy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oba tie seriály,

 

aj Profesionáli, aj Dempsey a Makepeace ... stále idú na niektorej bežne dostupnej tv.... Profesionáli teraz tuším skončili na Nove ? a ten druhý na JOjke, či tak akosi .... ale stále sú medzi nami .... ;)

 

nedávno som si len tak pre zaujímavosť vyhľadala Bodieho a Doyla na nete... teda hercov.... no to som nemala robiť .... uvedomila som si, ako strašne čas uteká .... ajaj :) ;)

 

ale aj tak sú perfektní :)

 

 

a tí druhí Harriet a ten "Američan" sú tuším v skutočnosti manželia ... alebo teda aspoň boli ... to prehovorila ženská romantická dušička .... ;) ... už odtiaľto mažem ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

musím sa vrátiť :)

 

neviem, aký Rin-Tin-Tin išiel teraz ako seriál, ale pôvodný Rin-Tin-Tin bol vlastne prvý filmový psí hrdina.... ešte za éry nemého filmu .... :)

 

dodnes sa hovorí, že je niekto "opitý ako Rin-Tin-Tin " ... vo svojich filmoch totiž tento štvornohý hrdina ľúbil nasávať... priamo z fľašky ... :lol: ináč to bol inteligentný pes so skutočným hereckým talentom... toľko ten pôvodný Rin-Tin-Tin ... ;)

 

 

takže zrejme niekto obnovil psiu slávu a natočil nový seriál ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne som taktiez vyrastal na Dempsey & Makepeace...super serial :lol:

Ale potom som sa preorientoval na Akta X a vsetky druhy mysterioznych serialov. Milujem nadprirodzeno.....Ale milujem taktiez aj kreslene filmy: The Simpsons.....to myslim ze ani spominat nemusim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Horst Tappert ešte žije ... on hral Derricka ... už je hodne starý ...

 

 

Do Randalla a Hopkirka som bola zamilovaná .... do obidvoch naraz :)

 

Colombo sa dá ... už tie jeho príbehy poznám naspamäť, vždy ich niektorá tv uvádza a sledujem ich už len tak v pozadí :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov