Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

teraz pozerám, čo som tu popísala naposledy... nakoniec to dopadlo:
True Detectiv 2 ma absolútne nezaujalo,  nedopozerané,  a 3 som nechala tak tiež.
a ani sa tým všetkým nikto tak nadšene nezaoberal na kdejakých movie stránkach, ako jedničkou.
aj keď je Pizzolato excelentný scenárista, ani on dvakrát a ani trikrát nevstúpi do tej istej rieky.

a vynechala som všetky... nejaký čas som začala pozerať ešte nové sezóny, ale stopla som to. už nejaký rok nepozerám žiadny krimiseriál, to je čo povedať. obľúbené skončili, nové ani neviem, či sa dejú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Labyrint 3. séria, aktuálne to beží na ČT1 každú stredu.

po predošlých sériách je téma fanaticky nábožného magora, ktorý unáša ľudí a drastickým spôsobom ich kantuje, už krapet vyžuvaná aj prežuvaná. ale OK, v porovnaní s krimiseriálmi komerčných českých staníc to má ešte stále slušnú úroveň. so slovenskými to neviem porovnať - naše TV stanice prakticky nesledujem, tak ani neviem či nejaké krimi vôbec točia...

ale po 5. časti sa stále viac zamýšľam, že čo zlého urobili autorovi scenára niektoré postavy, keď ich nechá správať sa ako totálnych debilov :cotisisi: v prvej časti sused brutálne zavraždeného, ktorý jediný v obci s ním mal nejaký spor, tak je podozrivý, vytrvale odmieta prezradiť kde bol tú noc keď sa stala vražda ... radšej sa nechá otĺkať od svojich dementných susedov a nakoniec si hodí mašľu ... tuším až v tretej časti sa divák dozvie, že mal narazenú vydatú paničku, snažil sa byť diskrétny a tak zatĺkal, namiesto toho aby o diskrétnosť požiadal policajtov. dokonca sa ani tej paničky nespýta či by jej to nevadilo, lebo je v prúseri. tá samozrejme príde policajtom oznámiť že bol v tú noc s ňou až keď je chlap spoľahlivo mŕtvy.

syn prvého zavraždeného je nábožným magorom unesený a držaný v podzemí nejakého hradu v klietke. vo vedľajšej klietke sa striedajú občasní spolubývajúci, ktorí následne končia ako ďalšie mŕtvoly. v poradí druhý spolubývajúci si rozoberie okuliare, pomocou ktorých si mladík otvorí visací zámok na klietke. dedko od vedľa ho prosí aby bežal po pomoc, ale mladý sa samozrejme vyberie na exkurziu po hrade, so záujmom si prezerá vystavené mučiace exponáty, až dokým sa nevráti magor, ktorý ho samozrejme odchytí a vráti do klietky...

v ďalšej časti má spoluklietkujúcu mladú dievčinku - vymyslia plán, že bude simulovať obesenie, lebo magor je tak blbý magor, že mu nechal aj opasok. a keďže blbý magor je ešte blbší ako sme si pôvodne mysleli, tak mu na to skočí a vôbec mu to nepríde podozrivé, aj keď mu mladý už raz utiekol. čiže, vojde za ním do klietky, mladý ožije, drbne mu na papulu a utečie z klietky, na ktorej zacvakne zámok. nie teda aby v ňom zalomil kľúč, lebo však kto by si pomyslel, že magor môže mať pri sebe aj náhradné. mladý potom odomkne klietku aj dievčine a spolu utekajú smerom preč ... magor sa medzitým pod maskou usmeje pod fúzy, vytiahne z vrecka náhradné kľúče, odomkne si, a ... a tu jeho postava získava Chuck Norrisovské schopnosti, lebo napriek tomu, že ide zo suterénu rovnakou cestou ako utekali mládežníci, tak v momente keď si otvárajú hradnú bránu smerom k slobode, tak on už stojí z jej vonkajšej strany. mladý, napriek tomu že je pomerne dobre stavaný a raz už magora premohol, tak sa ani nepokúsi s ním bojovať a uteká aj s dievčinou až kým ich zas neodchytí...

som zvedavý akých idiotov ešte uvidím v zvyšných dvoch častiach :yahoo:

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov