Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

našla som miniseriál 6 x 90 minút : Wallander - Velká Británie / Švédsko, 2008 http://www.csfd.cz/f...5630-wallander/

 

hodnotenia má skvelé, natočené podľa noviel švédskeho spisovateľa Henninga Mankella, ktorého sme spomínali v téme o knihách - Detektívkach - ale pokiaľ viem, nečítali sme od neho ešte nič, hoci je ako severský autor hodnotený veľmi vysoko ...

a práve som až po krk v čítaní severských krimi, rovnako skvelých ...

 

videli ste to niekto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na Wallandera jsem před časem narazil náhodou, stáhnul jsem si všech šest dílů a první jsem už i skouknul, on to ve skutečnosti ani není seriál, ale spíš šest volně vedle sebe položených celovečerních filmů. Zatím jsem viděl první z nich – a DOBRÝ!!!. Severská krimi nezklamala, hlavní představitel je výbornej, všechno je tam decentní a uvěřitelné, prostě tak, jak to má v klasické detektivce být! Takže jo, doporučuju… :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Ryan,

zasa si mal pravdu, Kosti začali odznova ... snáď ich teraz už v Vl. sérii dovedú do konca ...

 

AXN vysiela šiestu sériu pôvodných Myšlienok zločinca, pomaly budú končiť, dnes Vl. 20/24.

to sú tie diely, kde sa kvôli spinoff zbavovali osadenstva, práve teraz Emily. kdesi som videla, že sú natočené aj nejaké diely Vll. série, a JJ sa vráti, lebo si ju diváci vyžiadali späť ...

len dúfam, že AXN sedmičkou budú pokračovať ... alebo ktokoľvek iný :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

na jednom fan fóre som sa dočítala o prvom, pôvodnom seriáli Myšlenky vraha, že AXN začne v apríli vysielať 7. sériu

/ ktorá bola pre spin off s Whitakerom viac než otázna /

a okrem toho viac než optimistické vyhliadky dobre informovaných fanúšikov, že bude aj 8. séria ...

 

7.séria je už v pôvodnom znení na stiahnutie na niektorých stránkach.

Thomas Gibson je vraj priveľmi schudnutý, čo vo fankluboch spôsobuje znepokojenie ... nielen fanúšikmi vyprosená JJ sa má vrátiť, ale aj odídená, rovnako fanúšikmi reklamovaná Emily ...

:innocent: / info z fanstránky : http://www.filmkatal....hu/forum-36192 /

 

seriál Numbers / Vražedné čísla sa nadobro skončil odvysielaním 16. časti 6. série, kde sa celá partia rozuteká po svete ... produkoval to Ridley Scott, a bol to jeden z úspešných a prepracovaných krimiseriálov. koniec.

http://en.wikipedia...._%28season_6%29

 

seriál Lie To Me / Anatomie lži podľa Fox tv, ktorá ho produkovala, nevedel byť tak úplne úspešný, v polovici 3.série skončil 13. dielom. koniec.

http://www.sg.hu/cikkek/84408/a_hazudj_ha_tudsz_nak_annyi_de_tim_roth_folytatja

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Pseu, klony CSI Miami a NY ma nejak nechytili, všetci mi tam pripadajú tak trochen umelohmotní, ešte aj David Caruso, čakal by som že bude hrať prirodzene a v skutočnosti je to naopak, on sa tam tvári ako prirodzenie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no náhodou, David Caruso keď si nasadí slnečné brýle ... ! zloduchovia traste sa ! :)

 

Myšlenky zločince / Criminal Minds na AXN pokračuje podľa plánu Vll. sériou, odvysielali už dva diely ...

v prvom sa pekne všetci vrátili, vrátane "mŕtvej" Emily, kdekto sa hneval na kdekoho, klasické veľké americké vyšetrovanie senátorom neznalým veci, všetko, čo k tomu patrí, aj posielanie senátora divákmi do hája, veľké finále jedničky - Emily môže žiť a vrátila sa, celý ansámbl znovu pokope, ale budú pracovať klasicky "pod bdelým zrakom vyšetrujúceho senátu. mno. v dvojke začali naplno, a Emily odpustil jej umretie a zmŕtvychvstanie a hlavne jeho zavádzanie aj trojnásobný doktor Spencer Reid ... diváci dúfajú, že šéf trochu priberie, lebo schudol až moc, a že senátny výbor bude kušovať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Jo, dobry napad. Ten stary Sherlock je fajn, niektore časti si aj pamätam. mohol by si poslať linky. Inak prave luskam toho noveho, zajtra ma čaka 2x03.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

krimiseriálových nadšencov je bárskoľko, to je dobre :) tie, ktoré ste tu spomínali, sa objavujú aj v top zozname jedného blogera, dovolím si požičať jeho zoznam :

/ sám píše, že nepočíta do tohto zoznamu Poirotov a CSIčka a mraky ostatných, lebo to sú trochu iné typy seriálov, také, kde sa zvyčajne prípad dorieši v jednom dieli /

takže jeho zoznam ....jednička je, tuším to tu ako prvá spomenula damor : The Wire :)

5. Breaking Bad

csfd.cz - 86%

imdb.com - 9,3/10

4. Dexter

csfd.cz - 90%

imdb.com - 9,1/10

3. Oz

csfd.cz - 87%

imdb.com - 9,0/10

2. The Shield

csfd.cz - 85%

imdb.com – 8,7/10

1. The Wire

csfd.cz - 90%

imdb.com - 9,5/10

Bonus - Boardwalk Empire

csfd.cz - 88%

imdb.com - 8,8/10

 

Čítajte viac: http://brestovansky.blog.sme.sk/c/302409/Top-5-krimi-serialov-ktore-musite-vidiet.html#ixzz1zNe928Zc

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

prázdninové putovanie po krimiseriáloch, kdečo, čo som nevidela, vypadnuté diely, najnovšie, ktoré mi unikli, pozrela som si a vyžívala sa ... a ešte mám nejaké nedopozerané, moje najobľúbenejšie, práve dopozerávam posledné diely toho, čo bolo, už sú dúfam aj nové série ... sú ?

Myšlenky zločince 7, bude 8 ? NCIS 9 , bude aj 10 ? Kosti 6, bude aj 7 ? a Mentalista 3, ten mi unikol, teraz to doháňam, je už dostupný aj 4, zatiaľ v angličtine ...

vyžívam sa ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v Kosti zaostávam o jednu sériu, práve som dopozerala šestku ... po rozpačitom začiatku série parádny koniec, načala som sedmičku ...

Mentalistu zaostávam o jednu ... teším na štvorku ...

zbytok som v obraze :innocent: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o rok ?! šialené.

 

mám skuknuté všetky horeuvedené resty, okrem polovice siedmej série Kostí, môžu prísť pokračovania ... všetky sú zatiaľ skvelé a gradujú.

 

z A.C.Dupin zasahuje, čb r. 1970, výkvet slovenského herectva, som našla tri filmíky, sú na rade ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zopakovala som si série Wallandera ... natočené podľa kvalitných švédskych krimi Henninga Mankella

severská detektívka je kvalitná, už roky, a dobre natočené filmíky podľa dobrých detektívok môžu byť len kvalitné ... a skvelý Kenneth Brangh v úlohe Kurta Wallandera, zosobňuje predstavy z písaných príbehov ...

 

Wallander http://www.csfd.cz/f...5630-wallander/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov