Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

Flashforward sa dial aj predtým, z histórie je zaznamenaných kopa čudesných padaní z neba a úhynov vtákov ... tuším to kdesi rozoberáme v Paranormálnych javoch :cem:

a tuším by to pasovalo aj do Vtákov, len by rozosmutnilo tiborca ^_^

 

 

teraz je horšie ako zle, pri všetkej úcte k vtákom :) ...

 

že dopozerávam posledný dostupný online Vražedných čísel, tí matematici sú skvelí a dokonale geniálni a charizmatický geniálny Charlie aj so svojimi matematickými prirovnaniami je takmer taký super ako mladý génius trojdoktor z Myšlienok zločinca ...

už pozerám pomedzi to aj Poirota, ale čo keď sa mi minú ?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

trošku :smilieee: možno sa aj tu k šiestej sérii raz prepracujeme, dočkaj !

veľká vec, smerovanie?!!

to znie dosť vážne ! nie dosť, veľmi vážne :shifty: :)

 

 

:)

ja teraz pozerám doradu seriály sfilmovanej Agathy, od Hodiniek s Agathou, sfilmované poviedky a úplne dokonalého Suchetovho Poirota ...

 

pred chvíľou mi bolo aj za neho zle, priam som cítila horúčavu,

chodil po rozhorúčenej Mezopotámii v lakovkách, psích dečkách, kompletnom obleku aj s vestou, s diamantovou ihlicou, v jednom rozhovore vyplynulo, že má aj nátelník, s dokonalým motýlikom na natvrdo vyškrobenom vysokom nákrčníku, v jelenicových rukaviciach a ako gesto horúčavám nemal na hlave svoj tradičný klobúk, ale rovnako tvarovaný slamený ...

a ovieval sa vejárom :)

ale šedým bunkám to neublížilo ! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Suchetov Poirot je uplne uzasny, nechapem preco som este ziadnu detektivku s nim necital, ale musim to napravit bo ako pocuvam audiobooky a pozeram filmy s nim tak to je paradny chlapik :byebye:, a tie jeho hlasky a pohlady ked ho niekto urazi alebo ako bolo vo filme Videla som vrazdu, ked ho boleli nohy a ta pani mu v podstate slusnym sposobom povedala ze je dilino ked ma take topanky na vidieku :niee: na ten pohlad nezabudnem, dnes ide dalsi sa tesim :) strasne ma ten Poirot chytil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poirot je aj moj milacik..sa tesim, ze budem mat komplet diely, ktore teraz vychadzaju na DVD

 

a este kukam Midsomerske vrazdy..

mam rada proste male sede bunky v akcii

 

Poirot aj Barnaby odhalia vrahov aj bez odtlackov prstov a DNA

 

to by ti sraci z CSI nedokazali :blink:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedeľa poobede a Poirot to je proste moje. Videla som už asi všetky časti, no aj tak ich pozerám ďalej.

Aj známi vedia, že v nedeľu poobede nikam nejdem, až po detektívke.

David Suchet- je to pán herec. Videla som ho aj v iných filmoch a bol dobrý tiež.

 

phersu

čítaj, tie detektívky sú výborné.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hercule Poirot určitě (!!!), detektiv šéfinspektor Tom Barnaby určitě (!!!) (u nás na Primě jde teď dvanáctá série) – a teď i Dexter, kterého jsem, přiznávám :blink: , objevil teprve letos.

 

Dexter je trochu z divočejšího těsta, než ti dva prvně jmenovaní, ale jsem z něho naprosto nadšený – a moje nadšení roste s každým dalším dílem. Jak tak koukám, v žebříčku nejlepších seriálů na csfd se Dexter umístil na devátém místě s 91% (z jedenácti a půl tisíce hodnocení – ZDE) a v žebříčku nejoblíbenějších seriálů na místě desátém (ZDE). Myslím, že zaslouženě! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Věřím.

 

Ryan, tvoje názory na Dextera, respektive na to, jak je nadabovaný, jsem četl ještě dřív, než jsem se na seriál začal dívat (Prima Cool ho teď vysílá každou neděli ve 22.00 od první série, jsme někde u sedmičky). Můžu z toho být roztrpčený, ale to je asi tak to jediné, co s tím mohu dělat, jak by řekl Jára Cimrman. Jedinou výhodou je, že originál neznám, takže nemohu srovnávat, což je nejspíš dobře.

 

Na dabing jsem dost háklivý, mnohdy nadávám jako špaček, ale Dexter mi kupodivu nevadí. Asi by mě začal vadit v okamžiku, když bych skouknul originál, ale to raději pokoušet nebudu. Prostě to beru jak to je – a příběh, postavy, vztahy a všechno ostatní kolem je natolik silné, že to přehluší všechno ostatní. :blink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trošku zas ponaťahujem game. V Kostiach (6x13) sa ide diať veľka vec, ktora zrejme rozhodne o ďalšom smerovani serialu. Tak uvidime ako to dopadne.

 

A kua. Zase to ti idioti uhrali do stratena. Už ma to pomaličky prestava baviť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pravdupovediac to čo by sa dalo rozvyjať a mohlo byť zaujimave uhraju do autu, a už to nie je ani take vtipne ako bolo. Sem-tam sa vyskytne nejaka zaujimava epizoda, ale to je všetko. Ak s tym niečo neurobia, Kosti pôjdu "do kytek".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

toto je nový sherlock ... a tie hodnotenia pekne vysoké :D

 

 

/ zatiaľ tu bol tuším spomínaný tv seriál, kde Sherlocka vynikajúco, s nadhľadom a úsmevnou sebairóniou stvárnil v 90. rokoch skvelý

Jeremy Brett /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dík za tip, damor, :bezradny: hned jsem si jedničku (A Study in Pink) stáhnul – a fakt jsem koukal jako puk. Benedict Cumberbatch jako Sherlock je výborný – a Martina Freemana miluju už od Kanclu. (Jinak s napětím čekám, jak se tenhle sympaťák popasuje s Bilbem Pytlíkem...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na toho nového Sherlocka čo dávala Damor, sa už dlhšiu dobu chystám, ale stále to ostáva len pri chystaní a chcenia si to pozrieť.

Keď sme pri tom Sherlockovi tak mi ešte napadli filmy kde ho hral Vasilij Livanov, škoda že natočil len nejakých 9 filmov, veľmi kvalitné a príjemne spracované filmy na oddychové nedeľné popoludnie. Inak tento herec bol aj vyhlásený ako najlepší protagonista Sherlocka a v múzeu S.H. v Londýne je tiež nejako reprezentovaný

btw. keď budem niekedy v londýne tak po pravde na toto múzeum sa teším viac ako na všetky ostatné :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze vcera sa nam po 13 seriach Midsomerskych vrazd Tom Barnaby pobral do dochodku :)

odteraz to zan berie bratranec tusim John Barnaby..nuz uvidime

 

jo a tiez asi aj natacanie Poirota skonci..nie su prachy :)

 

strasne daco....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte nejaké jóbove zvesti ?! :thumbsup:

 

ako môže ísť Tom Barnaby do dôchodku ? hrdinovia nechodia do dôchodku !

najlepší Poirot všetkých čias, a oni nemajú peniaze !

Kosti sa nevedia vysporiadať so svojimi skvelými nápadmi a idú do stratena !

 

babráci, všetci :( :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov