Skočiť na obsah

lukas

Odporúčané príspevky

- dokazete rozdelit tortu na 8 rovnakych casti 3 rezmi?

 

krížom dvakrát a krížom raz :

 

post-3-0-66395500-1331151667.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

 

čudná hádanka zo súdu :) :

 

dvaja ľudia stoja pred súdom obvinení z vraždy. porota jedného uzná vinným, druhého ale nie.

sudca osloví človeka uznaného z vraždy takto : pane, toto je najzvláštnejší prípad, s ktorým som sa vo svojej praxi stretol.

hoci je vaša vina nad všetku pochybnosť dokázaná, zákon ma núti pustiť vás na slobodu.

prečo toto sudca prehlásil ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ehm. vidím, že tým nešťastným súdnym prípadom som to tu trochu zabrzdila, tak trochu pomoci :) :

 

zapojte fantáziu, podľa miesta narodenia najznámejších novodobých ľudí sa aj nazývajú - tak čo boli tí dvaja bratia ? ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvojičky

Dve dievčatása narodili tej istej matke, v ten istý čas, deň aj rok, a predsa nie sú dvojičky? Ako je to možné?

 

Dve dievčatá sa narodili tej istej matke, v ten istý čas, deň aj rok, a predsa nie sú dvojičky. Ako je to možné?

Dve dievčatá sa narodili tej istej matke, v ten istý čas, deň aj rok, a predsa nie sú dvojičky. Ako je to možné?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé,

presne, siamské dvojčatá. :)

/ siamské dvojčatá sa aj oženili s dvomi sestrami a mali so svojimi zákonitými deti, tak nejaká vražda, ktorú spáchal len jeden z nich, nie je nič výnimočné :) /

 

Pseudonka,

možno to boli len dve z mnohých ? šestorčatá, štvorčatá, trojičky, a len dve šupli do hádanky ? len ten názov hádanky je mätúci :)

-------------------------------------------

 

post-3-0-66098800-1332003023.jpg

 

premiestnite tri zápalky tak, aby ste dostali šesť malých a dva veľké rovnostranné trojuholníky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žeby C Secretka??

 

ďalšia hádanka:

 

 

Vychytralý milovník

A teraz niečo na odľahčenie. Jeden vychytralý mladý muž sa na schôdzke opýtal slečny:

„Poviem výrok. Ak bude pravdivý, dáte mi svoju fotografiu?"

„Áno," odpovedala slečna.

„A ak bude môj výrok nepravdivý, chcel by som, aby ste mi sľúbila, že mi nedáte svoju fotografiu. Urobíte to pre mňa?"

Slečna znovu súhlasila. Muž potom povedal taký výrok, že slečna si po chvíľke premýšľania uvedomila, že ak chce dodržať svoj sľub, bude musieť venovať nie fotku, ale bozk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vychytralý milovník

A teraz niečo na odľahčenie. Jeden vychytralý mladý muž sa na schôdzke opýtal slečny:

„Poviem výrok. Ak bude pravdivý, dáte mi svoju fotografiu?"

„Áno," odpovedala slečna.

„A ak bude môj výrok nepravdivý, chcel by som, aby ste mi sľúbila, že mi nedáte svoju fotografiu. Urobíte to pre mňa?"

Slečna znovu súhlasila. Muž potom povedal taký výrok, že slečna si po chvíľke premýšľania uvedomila, že ak chce dodržať svoj sľub, bude musieť venovať nie fotku, ale bozk.

 

trochu som sa v tom stratila, kade sa tam prepašoval do hádanky bozk ?! :)

hm. ked povedal: nedáte mi svoju foto - povedal pravdu a mohla mu ju dať. aha. začínam to chápať. najprv som myslela, že tam v zadaní jeho otázky slovo bozk chýba, ale došlo mi, nechýba ...

keď povie : nedáte mi svoju fotografiu - ok, dá mu ju, lebo povedal pravdu. ale on je vychytralý, tak tam zamontuje aj ten bozk ... :hmmm:

keď povie: nedáte mi svoju fotografiu ani bozk - ona mu nechce dať foto, ale on ju prinútil sľúbiť, že mu fotku v prípade nepravdivosti výroku fotku nedá ... ale nemôže mu dať aj nedať fotku, tak nakoniec mu musí dať bozk ... ????

je to trochu zašmodrchané :bezradny:

--------------------------------------------------------

 

trochu to odľahčíme :) ukážkou, čo dokáže náš mozog ... :)

 

 

Kdo tento text přečte ? : )

 

7470 zpr4v4 V4M Uk4z3, j4k n453 my5l d0k4z3 n3uv3r173ln3 v3c1! Pu50b1v3 v3c1! N4 z4c47ku 70 byl0 73zk3 4l3 73d, n4 70m70 r4dku 7v0j3 my5l Muz3 c157 4u70m471cky B3z pr3my5l3n1. Bud N4 53B3 hrdy! P0uz3 n3k73r1 l1d3 70HL3 m0h0u Pr3c157. Pr051m P05L1 70 D4L3, p0kud 70 um15 př3c157.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bozk je to druhé, namiesto tej fotografie, ale niečo príjemnejšie.

 

game na tú tvoju:

 

Táto zpráva vám ukáže, jak naša mysl dokáže neuveritelné veci! púsobivé veci! Na začátku to bylo tezké ale ted na tomto radku tvoji mysl muže cist automaticky bez premyslení. Bud na sebe hrdý! pouze nekterí lidé tohle mohou precist. Prosím posli to dále pokud to umís precíst.

 

Malina Game ;)

 

Ďalšia hádanka:

Cestujúci cudzinec príde do mesta a chce sa dať ostrihať. Dozvie sa, že v meste sú len dvaja holiči. Ide sa teda pozrieť k obom, aby sa rozhodol, ktorý ho ostrihá. Keď prišiel k prvému, zbadal veľký neporiadok a učes toho holiča bol najhorší aký kedy videl. Keď zavítal k druhému holičovi, všetko bolo čisté a holičove vlasy vyzerali skvele.

U ktorého holiča by ste sa dali ostrihať vy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechcem byť alarmov advokát, ale to zdôvodnenie tam je :) :

dvomi slovami : bordelár - nestíha ...

 

mnohými slovami: tým je povedané všetko, nestíha upratovať, lebo má veľa práce na hlavách, lebo robí hlavy dobre, dôkazom je bordel v jeho dielni a dokonalý účes druhého holiča - čiže jeho nepodarený účes robil ten druhý holič, ktorý má čas upratovať, lebo nemá robotu na hlavách, lebo je zlý holič ...... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pseudonka, však alarm to zdôvodnil, ten 1. holič je asi dobrý, má evidentne veľa zákazníkov - nemá čas upratovať ani sa venovať svojmu vlastnému účesu. ten 2. toho zrejme veľa na práci nemá, tak môže upratovať aj si robiť trvalú :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm ... :)

pre cudzincovu dilemu je odpoveď jednoznačne správna - cestujúci cudzinec s dobrým úsudkom si pre ostrihanie vyberie holiča, kde je bordel :)

 

a JA by som sa nedala ostrihať nikde, JA sa strihám sama. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov