Skočiť na obsah

Sexuálne trapasy


cizy

Odporúčané príspevky

Stal sa vam pred, pocas, alebo po vasom sexualnom akte daky trapas?

 

Tak sem s nim

 

 

Takze zacnem ja

Vcera sme boli u BabyRyby a kedze nesiel prud zopar hodin predtym uz a lezali sme na posteli tak to preslo v sex a pri konci som to dajak nestihol do ust takze to skoncilo na prsiach a bruchu. To by bolo vpohode lenze asi 15 sekund nato zvonila suseda z vedlajsieho bytu a tej treba zo slusnosti otvorit, kedze zvonila aj pred pol hodinou a bolo jej otvorene. Takze v rychlosti BabaRyba na seba hodila take dlhe tricko a sla otvorit. A pani susedka prisla s napadom dat si veci z chladnicky k nej do chladnicky kedze u nej elektrina sla. Ja som zostal v izbe a ony sli k nej do kuchyne sa pozret ze kolko ma v chladnicke mieste ci sa tam zmestia tie nase veci. LOL a tam zacalo to semeno tiect spod toho tricka tak to musela koncom toho tricka utierat na sebe, no konec :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no spominam si jeden

v aute, odlahle miesto, nikde v dialke nikoho...

zrazu v tom najlepsom, idu okolo policajti, zatrubili, zacali sa smiat a nastastie isli dalej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pri ohníčku, pod spacákom, venujeme sa sebe ručne a ide okolo pekelník, ja mám akurát hlavu otočenú hore: "Dobré ráno!" a tam dole laškovali zvedavé pršteky.... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a pri konci som to dajak nestihol do ust takze to skoncilo na prsiach a bruchu.

V prvom momente som si myslel že do svojich úst si to nestihol :lol: až neskôr som pochopil do ktorých :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto sa nestalo mne, ale kamarátka dala povolenie, že to sem môžem dať

 

no prosto zábava na priehrade, alkohol, mladí, proste typický piatok... ešte aby som vysvetlila, u nás za dedinou je priehrada a tam ešte za priehradou je taký podnik, kde sa robia v lete zábavy pod holým nebem /hehe, že zábavy, nikto netancuje, o desiatej sa už väčšina nevládze hýbať :lol: /, no a na priehradu, vlaste okolo priehrady vedie hlavná cesta...

teda cestou domov kamoška s kamošom /matúšom/ sa zastavili na autobusovej zastávke, taká tá obyčajná búdka uprostred cesty a hôr, a venovali sa ehm istým záležitostiam, lenže tam stále chodili autá, tak si odskočili do lesa po cestičke, ktorá bola hneď oproti

ako tam tak v lese už našli miesto na "making love" na nejakom pni, tak uprostred toho najlepšieho tam zrazu došlo auto, reflektory svietili akurát na nich a nevedeli ani kto, čo a prečo, jediné, čo počuli, bolo "matúš, je* sa na to". auto odišlo, ale bolo po sexe v prírode

doteraz nevedia, kto v tom aute bol :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto sa nestalo mne, ale kamarátka dala povolenie, že to sem môžem dať

Tak teda ti dakujem. Aspon to nemusim pisat ja. Aj tak by som sa pri tom usulala asi k smrti. Asi nejak tak, jak ked som to vravela tebe. Ale zabudla si dodat, ze o tyzden na to, s tým istym chalanom, sa mi stal dalsi trapasik. Natata jak cinka som mala hroznu chut. lenze co cert nechcel, nemohla som (kvoli istym zenskym veciam). Tak reku, nech si aspon chlapec uzije, nie??? :lol: No a v tom najlepsom si zrazu alkohol zmyslel, ze ide von... A znova z toho nic nebolo... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nebudem pouzivat ziadne mena, ale jednemu cloveku sa stalo, ze pocas cviceni sa na neho chalan s babou sediaci vedla seba stale usmievali. Az tak uplne neprirodzene. Nedalo mu to a necakane sa obratil a zbadal, ako maju odrazu obaja naponahlo s rukami, rychlo ich vytahovali z oblasti medzi nohami toho druheho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no trapas neviem ci to bol, kedze neviem ci dotycni videli...

pisalo sa jedno sobotne rano, mily akosi zaspal a ja plna chuti....

tak som sa vyzliekla, sadla nanho a prebudila ho sexom....pak ked sme vymenili ulohu, on bol na mne, tak zrazu len dodal "otoc sa dozadu" .... ja som si sadla a pozrela sa za seba....zabudli sme, ze sme nechali dokoran otvoreny balkon a videli sme do okien kazdemu susedovi v bytovke oproti ktora je vzdialena len cca20 metrov..... mne len padla sanka....a pevne som dufala ze nas nik nevidel :)

 

akoze to je sukromie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trapasov mam tolko, a hlavne co sa tyka priatelovej rodiny, raz nestihol zavriet dvere, a tak ma jeho tatik videl nahu na jeho posteli (zlomok sekundy, ale stacilo mi :lol: )

alebo sa nam cela jeho rodina, aj s navstevou, dobijali do izby lebo sa s nim chceli zvitat, a cez zavrete dvere im musel vysvetlit,ze nieee neodomkne teraz, a par minut na to som sa musela s nimi privitat,

alebo napriklad dnes zas jeho segra dosla domov a trielila to rovno smerom do sprchy, akurat sme sa chceli sprchovat, bol sam doma, a uz ju musel brzdit nech neleti do kupelne, lebo no...a segra pochopila :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo sa nam cela jeho rodina, aj s navstevou, dobijali do izby lebo sa s nim chceli zvitat

To mi pripomína začiatok filmu Bulšit keď sa jedna čaja robila pod paplónom na posteli keď v tom zrazu si polka dediny zmyslela že jej ide blahoželať k narodkám tak sa jej všetci nahrnuli do izby a ona nevedela ako vypnúť vibrátor :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este ze moj mily nemava brata doma

este ze moj brat nebyva doma

este ze si zmyslam taketo vecicky vtedy ked su jeho ci moji rodicia v praci, ci na chalupe, ci kdekolvek inde

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zas ono sa to podda :lol:

 

ja byvam v dome, cize to, ze je rodina doma, v podstate nevadi, zamknem sa, a oni maju strach tie dvere otvorit, a sme dvaja spolu, asi tusia :)

 

a ak sme u neho, tak jeho rodicia su doooost tolerantni, hlavne mama, cize ten trapasek trva len chvilu, a potom akoby sa nic nestalo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ani neviem ako som sa preklikal na bleskovky ale našiel som tam toto:

 

Prvý sex skončil požiarom

17.08.2007 15:31

BERLÍN - Prvý intímny styk párika nemeckých tínedžerov prerušil požiar, keď sviečky, ktoré mali navodiť romantickú atmosféru, podpálili spálňu v podkroví rodičovského domu. Keď miestnosť pohltil oheň, obaja mládežníci utiekli z domu nahí.

 

 

Informoval o tom dnes denník Bild, ktorý priniesol aj fotografiu oboch naháčov v troskách podkrovia. Požiar prežil len plyšový medvedík, na rozdiel od horného poschodia rodinného domu, kde vznikla škoda vo výške okolo 100.000 eur.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

nedávno sa mi stalo, že som sa akosi nestíhala nakloniť, aby to pekne všetko skončilo v ústach, ale trafilo ma to na polceste, takže veľké množstvo skončilo v mojom nose. potom som ešte dobrú chvíľu musela smrkať semeno :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

no furt lepsie ako do oka, alebo ako som minule videl, zenska do dostala na vlasy, ale zrejme bola cerstvo po uprave kadernickou, tak zacala typkovi nadavat :lol: ono to nema daleko od zuvacky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov