Jump to content

Slovenský hokej

Recommended Posts

slimak

Zrejme si fanusik Dukly. Ale podla mna to beries zo zlej strany.

Nikdy som nechapal preco ludia rozpravaju ze sport je len pracka na peniaze. Nechapal som to. AKo niekto  kto da na sport peniaze na tom moze zarobit. Teraz chapemem da sa postavit aj hotel. Aj si ho privlastnit - v tom si povymienat pozemky.

Keby SPP dalo 25000 euro na slovanisticke deti nepoviem ani nnnnn. Isli za to na turnaj do Helsink. Nevadi ,ze nase deti nedostali nic ,ci popradsky hokejisti.

Ale tie miliony ci uz od statnych firiem, ci fanusikov co platili 16- 20 euro za zapas - nesli na deti, nesli ani na platy hokejistom. Oni fanusikovia, deti s rodicmi(im zdvihli rocne poplatky asi o 100 percent na 500 eur) - hraci boli podvedeni. Tie miliony isli tam na cyprus. 

Proste kradol jeden - ci mala organizovana skupina - len to je za plastikm sportu, detmi, fanusikmi. Znacka Slovan - cirkus Slovan podla mna nikdy viac nepasovala ako teraz. Inak som si isty ,ze vacsina slovanistickych fanusikov to chape.

A akko som to pochopil - lebo tieto podvody vo velkych sumach sa objavuju velmi casto pod plastikom dialnicneho myta ,eurofondov, zdravotnictva - vsetkeho co sa tyka penazi od statu. Skolstva - deti v domovoch, ci starcov v starobincoch.

• Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tomassi

72

• lopata555

36

• aljak63

27

• Ryan Giggs

19

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pomaly začína príprava na MS ... v Lahti na úvod SUOMI zdolali Slovákov 3:1 :)   Fínsko vs. Slovensko - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) Góly: 2. Puistola, 17. Marjamäki, 49. Immonen - 59. Ružička Brankári:

videla som to na ktorýchsi správach v tv, dosť mi to vyrazilo dych nie že by boli športovci imúnni, práve tam sa nazbierajú emócie, ale ten čin bol dosť ... vyzerá to na zmiešaninu emócií a chladnokr

v spracovaní tejto ankety sa na nášho štatistického člena (štatistu) spolahnúť nemôžem,   tak to pridám sám   Prehľad ocenených v 12. ročníku hokejovej ankety Zlatý puk za sezónu 2008/09:   Najlepš

Posted Images