Skočiť na obsah

Slovenský hokej


RoSo

Odporúčané príspevky

Tvoje želanie bolo vyslyšané, prehrali aj po druhý raz chlapci lotyšskí :lol:

 

Lotyšsko - Slovensko 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly: 22. Čiernik (Surový, M. Kováčik), 43. Čiernik (Babka, Surový).

Vylúčení: 11:8 na 2 min, navyše Galvinš 5+DKZ za faul lakťom - Štrbák 5+DKZ za nebezpečnú hru vysokou hokejkou, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Piechadzek - Mosler, S. Schulz. Strely na bránku: 21:34

 

Zostavy:

Lotyšsko: Masalskis - Lavinš, Pujacs, Saviels, Jerofejevs, Astašenko, Galvinš, Cibulskis, Andersons - Nikitins, Abols, A. Širokovs - M. Redlihs, Vasiljevs, Mamonovs - Ankipans, Berzinš, Daniličs - G. Džerinš, Vodolažskis, A. Ozolinš

Slovensko: Šimonovič - Štrbák, Homer, Milo, Podhradský, Babka, Starosta, A. Novotný, Stehlík - Uram, Róbert Petrovický, Pardavý - Čiernik, Surový, M. Kováčik - Balej, Podkonický, Somík - Melichárek, Kukumberg, J. Štefanka

 

Hlasy:

Jozef Balej (útočník SR, prvý zápas v reprezentácii): "Je to super pocit, keď vyhráte prvý zápas v reprezentácii. Všetci odviedli veľmi dobrý výkon. Body v turnaji sú veľmi dôležité, aby sme sa dostali tam, kam chceme. Nervozitu pri premiére som nepociťoval. Mám už dostatok skúseností, snažím sa hrať svoju hru ako v každom mužstve. Proti Kanade nás čaká ťažký duel, keďže hrajú typickým zámorským štýlom."

 

Miroslav Šimonovič (brankár SR, duel s čistým kontom): "Bol to veľmi ťažký zápas. Lotyši nás v prvej a aj v tretej tretine trápili. V druhej tretine sme mali presilovky, dali gól a mohli sme pridať aj ďalšie. Je to veľmi dôležité víťazstvo. Lotyši hrali veľmi dobre, teraz sa už tešíme na zápas s Kanadou. Som rád, že som opäť v reprezentácii a teším sa aj z čistého konta. Nedá sa povedať, že by som bol celý zápas v permanencii. To, čo išlo na mňa, bolo ťažké. Chlapci hrali veľmi dobre vzadu a pomohli mi."

 

Celý článok tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko - Kanada 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

Góly: 6. Podkonický (Starosta, Babka), 30. J. Štefanka (Somík), 34. Starosta (Somík, J. Štefanka), 46. Melichárek (Stehlík), 59. M. Kováčik (Čiernik) - 10. M. Kariya (B. Smyth, Kelly), 20. Adams (Julien).

Vylúčení: 11:8 na 2 min, navyše: Traynor (Kan.) 10 min za nešp. správanie, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Piechaczek - Barth, Mosler (všetci Nem.), 2000 divákov

 

Zostavy:

Slovensko: Križan - Štrbák, Homer, Milo, Podhradský, Babka, Starosta, A. Novotný, Stehlík - Uram, Róbert Petrovický, Pardavý - Čiernik, Surový, M. Kováčik - J. Štefanka, Podkonický, Somík - Melichárek, Kukumberg, Balej

Kanada: Munro - Bouchard, Pollock, Julien, Letang, Trepanier, Traynor, Jarrett - Robinson, Methot, Jaspers - B. Smyth, Kelly, M. Kariya - Forbes, Higgins, Adams - S. King, Beardsmore, S. Kariya - T. Wright

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Finále:

SLOVENSKO - Švajčiarsko 4:3 po predĺžení (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 10. Milo (M. Kováčik, Surový), 25. Čiernik (Surový, Milo), 33. Kukumberg (Melichárek), 62. Kukumberg (Róbert Petrovický) - 8. Sprunger (Du Bois), 37. Beat Forster, 44. Monnet (Bärtschi)

Vylúčení: 10:10 na 2 min, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Piechaczek - S. Schulz, Mosler (všetci Nem.),

4000 divákov

 

Zostavy:

Slovensko: Križan - Štrbák, A. Novotný, Milo, Podhradský, Babka, Starosta, Homer, Stehlík - Uram, Róbert Petrovický, Pardavý - Čiernik, Surový, M. Kováčik - J. Štefanka, Podkonický, Somík - Melichárek, Kukumberg, Balej

Švajčiarsko: Rüger - Seger, Steinegger, Julien Vauclair, Jobin, Du Bois, Beat Forster, B. Gerber, Patrick Fischer II - Paterlini, Ambühl, Rüthemann - Paul Di Pietro, Trachsler, Demuth - P. Bärtschi, Romy, Wirz - Monnet, Sprunger, Reichert

 

- no práca Pána Trénera Šuplera začína naberať reálne kontúry

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Slovensko - Rakúsko 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly: 1. Róbert Petrovický (Rastislav Pavlikovský, Štrbák), 28. Melichárek (R. Tomas), 46. Rastislav Pavlikovský (L. Čierny)

Vylúčení: 9:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali:

Husička (ČR) - M. Novák, Tvrdoň,

1500 divákov

 

Zostavy:

Slovensko: Šimonovič - L. Čierny, Štrbák, Babka, Starosta, A. Novotný, Graňák, M. Šterbák, Stehlík - Róbert Petrovický, Rastislav Pavlikovský, M. Kováčik - M. Hudec, Kapuš, Surový - J. Štefanka, Podkonický, Somík - Melichárek, Kukumberg, M. Tomas.

Rakúsko: Reinhard Divis - Rebek, R. Lukas, Ulrich, J. Reichel, P. Lakos, Mattie, Oraze, Pfeffer - Setzinger, P. Lukas, Welser - Mössmer, Raimund Divis, Trattnig - Petrik, P.-M. Horsky, Schuller - Peintner, Kaspitz, Latusa

 

pozeral som to až od druhého gólu

- naši robili dosť chýb v obrane, ale Šimon nás podržal

- dosť zaujíavé bolo sa pozearť na útok Melichárek, Kukumberg, Tomas(3-ja praváci)

- dúfam, že v ďaľších zápasoch to bude lepšie

 

Neviete niekto koľko stáli vstupenky, lebo 1500 ľudí je fakt dosť málo, mali to asi radšej nechať v PN

 

Lotyšsko - Švajčiarsko 5:4 po sam. nájazdoch (0:0, 4:0, 0:4 - 0:0, 1:0)

- by som si rád pozrel tú 2. a 3. tretinu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(0:0, 4:0, 0:4 - 0:0, 1:0)

:)

 

To mi pripomína jeden dávny zápas Kežmarku, už neviem s kým hrali, ale po dvoch tretinách vyhrávali 5:0, tréner spokojne hovoril že "toto už neprehráme", no a tipnite si ako skončila posledná tretina :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po včerajšej prehre so Švajčiarmi a ich dnešnom následnom víťazstve sme už mohli hrať len o druhé miesto. A podarilo sa, aspoň že sme neskončili tretí...

 

Slovensko - Lotyšsko 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Góly: 7. Rastislav Pavlikovský (Štrbák), 24. Róbert Petrovický (Surový), 29. J. Štefanka (Somík, Starosta), 37. Kukumberg (Stehlík, Melichárek), 46. Surový (Stehlík)

Vylúčení: 9:7 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Husička (ČR) - M. Novák, Bulko, 2500 divákov

 

Zostavy:

Slovensko: Šimonovič - L. Čierny, Štrbák, A. Novotný, Graňák, Babka, Starosta, M. Šterbák, Stehlík - Róbert Petrovický, Rastislav Pavlikovský, Surový - M. Hudec, Kapuš, M. Kováčik - J. Štefanka, Podkonický, Somík - Melichárek, Kukumberg, R. Tomas

Lotyšsko: Masalskis - Tribuncovs, Ignatjevs, Jerofejevs, Galvinš, Saviels, Gaisins, Andersons, Demiters - Cipulis, Abols, Niživijs - Redlihs, Beržins, Daržins - Ankipans, Širokovs, Stals - Dzerins, Jass, Macijevskis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

HPK Hämeenlinna - MsHK Žilina 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

- dúfam, že od Pernikárov nevyfasujú 10-inu

 

- kurnik, nie že by stačilo,že rozdiel medzi našou a ostanými ligami je tak očividný

ešte nás reprezentuje chvost tabuľky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Naši opäť prehrali so Švajčiarmi :lol:

po výhra nad Rakušakmi sa našim v dueli proti domácim nedarilo a na príčine bola opäť koncovka

no ja sa tomu ani moc nečudujem, keďže na turnaj nešlo dosť hráčov kvôli zraneniu a po zápase s RAk musel mužstvo opustiť aj Martin Štrbák a Tomáš Surový(nahradili ich Švarný a Bartovič)

- teoretická šanca na víťazstvo na turnaji ešte žije, no to by museli rakušáci zdolať Švajčiarov a tomu vôbec neverím

 

1. Švajčiarsko 2 2 0 0 6:3 6

2. Slovensko 2 1 0 1 8:5 3

3. Rakúsko 2 1 0 1 8:10 3

4. Nemecko 2 0 0 2 5:9 0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no zázrak sa nekonla SUI vyhrali a naši podľahli Nemcom pp

 

Konečný stav:

1. Švajčiarsko 3 3 0 0 0 9:4 9

2. Slovensko 3 1 0 1 1 10:8 4

3. Rakúsko 3 1 0 0 2 9:13 3

4. Nemecko 3 0 1 0 2 8:11 2

 

- opäť sa uzývajú hlasy na vytvorenie spoločného turnaj spolu s týmami EHT

 

Podľa jedného z návrhov by štyri krajiny pôsobiace v EHT najskôr odohrali svoj vlastný turnaj, rovnako ako zvyšné štyri reprezentačné tímy. Po dve najlepšie mužstvá by sa stretli v boji o celkové prvenstvo a družstvá z 3. a 4. miest by hrali o konečné 5. až 8. miesto

celý článok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

myslim ze koncerty to nezachrania netreba na ne kapacitne vecsie priestory je malo skupin ktore sem pridu aby zaplnili velku halu teraz su koncerty skor financnou zalezitostou furt chodia ty isty ludia plus minus 1000. ked bude listok za tisic penazi nepride tam o moc viac ludi ako chodi teraz. ale je iste ze v tej blave ich pride najviac. v radii povedali ze hala by mala sluzit hlavne na sport pre siroku verejnost. ale to odvodili asi od mena Siroky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepovedal by som, že koncerty to nezachránia hlavne po tomt lete

 

D=P=CH= MOD=, Sting, BlackEyedPeace, MASSIVE ATTACK, simply red, deep purple, Jay-Z

 

nemusí byť všetko natrepaná v tom kurníku menom Incheba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov