Skočiť na obsah

Slovenský hokej


RoSo

Odporúčané príspevky

Zrejme si fanusik Dukly. Ale podla mna to beries zo zlej strany.

Nikdy som nechapal preco ludia rozpravaju ze sport je len pracka na peniaze. Nechapal som to. AKo niekto  kto da na sport peniaze na tom moze zarobit. Teraz chapemem da sa postavit aj hotel. Aj si ho privlastnit - v tom si povymienat pozemky.

 

Keby SPP dalo 25000 euro na slovanisticke deti nepoviem ani nnnnn. Isli za to na turnaj do Helsink. Nevadi ,ze nase deti nedostali nic ,ci popradsky hokejisti.

 

Ale tie miliony ci uz od statnych firiem, ci fanusikov co platili 16- 20 euro za zapas - nesli na deti, nesli ani na platy hokejistom. Oni fanusikovia, deti s rodicmi(im zdvihli rocne poplatky asi o 100 percent na 500 eur) - hraci boli podvedeni. Tie miliony isli tam na cyprus. 

 

Proste kradol jeden - ci mala organizovana skupina - len to je za plastikm sportu, detmi, fanusikmi. Znacka Slovan - cirkus Slovan podla mna nikdy viac nepasovala ako teraz. Inak som si isty ,ze vacsina slovanistickych fanusikov to chape.

 

A akko som to pochopil - lebo tieto podvody vo velkych sumach sa objavuju velmi casto pod plastikom dialnicneho myta ,eurofondov, zdravotnictva - vsetkeho co sa tyka penazi od statu. Skolstva - deti v domovoch, ci starcov v starobincoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 rokmi...

Dnes postupilo Humenne do extraligy(1.ligy). Neviem pred 10 rokmi nehrali ani druhu ligu. Teda Gratulujem, inak Hummenne ma isto dobrych sportovcov aj manazerov. Futbal hrali na slusnej urovni, a vo volejbele asi tiez neviem ci aj majstri republiky neboli.

Zas 34 000 obyvatelov nieje malo. Nikdy som tam nebol.

Fanusikom(inych klubov) sa to velmi nepaci, radsej by Zilinu, je blizsie. Vypadol Presov prislo Humenne.  Ako pre Michalovcanov rivalita s Humennym co je 25km asi nieje,len znazoru jedneho. Skor hraval hokej Trebisov. Snimi rivalita v tej 1.lige(2lige).

Pribudaju kluby nove Brezno, Rimavska Sobota, Ziar nad Hronom(tieto kluby maju nove stadiony a Brezno vypadlo a postupila Rimavska Sobota). A je to dobre, tam pred 10,20 rokmi(berte zrezervou nesledujem to tak , mozno 5-15rokmi) boli ako Humenne.

Len taka poznamka v 1 svedskej lige hrali aj naraz Leksand a Mora. Leksand ma 7000 obyatelov a 8000 stadion. Mora 11 000 obyvatelov. a stary 3500 stadion,ale tradiciu v hokeji maju odseba su asi 10 km medzi nimi je jazero.

https://www.livescore.in/sk/zapas/CW1qr4MC/#/prehlad-zapasu/prehlad-zapasu

7650 divakov na poslednom zapase.  Leksand je vstrede tabulky. Malmo co ma od 300- 600 000 obyvatelov asi pojde do druhej ligy. 

https://www.eliteprospects.com/team/1510/hc-19-humenne

Humenne hralo 4 roky druhu ligu, preto snimi Michalovce nikdy nemohli hrat. Ci nemohla byt rivalita.

Zilina aj Martin vypadli a nie a nie sa dostat nazad. Cez Zilinu presli Michalovce, Spiska N.V a Humenne. Presov mal licenciu od Detvi. Este asi aj Nove Zamky presli cez Zilinu.

Len so srandy

Citát

Tak čo tam ešte máte? Kežmarok,Trebišov,Bardejov,Gelnica,Sabinov ,máme sa načo tešiť boa...😃

Ja sa budem smiat ked do ligy postupi nejaky ztych stredoslovenskych(BB) klubov.

Este jednu srandu.

Citát

Dakedy bola radost hrat za Zvolen kvoli najkratsiemu casu stravenemu v autobuse. Pomalicky nam tuto vyhodu zobral LM, tuto sezonu Poprad a buducu (ak nevzniknu 2 ligy) ju bude mat SNV, ktora je 2h od zvolena. Cele tazisko extraligy sa step by step presunulo na vychod.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov