Skočiť na obsah

Slovenský hokej


RoSo

Odporúčané príspevky

mno ... nie je to celkom SNS, len toľko som k tomu podotkla ... :lol:

 

je to rozhodne zúfalé, že sa futbalové praktiky hľadiska a bitky prenášajú na ľad, kde hrajú 12 ročné deti, aj keď to bola pravdepodobne provokácia

 

presne, súčasný stav. kde je tu šport či radosť tých deciek, námaha, vložené prostriedky, hokej nie je lacný šport. v hokeji sa pobijú, ale nie takto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Len mimochodom, som zacul, ze za nas bude hrat na OH nejaka "kanadanka". myslim, tam sa narodiaca a hrajuca. Ako je to mozne a pri synovi Stastneho to neslo?

 

Na majstrovstvách sveta účasť Paula Šťastného v drese Slovenska nebola možná, nakoľko súčasné regule IIHF požadujú, aby hráč odohral minimálne dve sezóny v krajine, ktorú chce reprezentovať. A to isté platí aj o Yanovi Šťastnom... No a pri súčasnom rozkole SZĽH vs. Šťastný - tak asi to neprichádza ani do úvahy, aby jeho synovia hrali v slovenskom drese :lol: A sa mi zdá že chalani (Paul a Yan) nemajú ani slovenský pas.

 

A k tej "Kanaďanke" : Natalie Babonyová - tá má aj slovenský pas, a už aj odohrané roky za Slovensko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Slovensko 4:3 Lotyšsko

z 0:3 na 4:3

žeby s Kanaďanom neprišla len hra v rohoch klziska, mantineloch, lepší forchecking, . . .

ale aj kanadská mentalita ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

celkom sa mi páči. dnešné logo nepotrebuje vysvetľovací obrázok hokejisti, logá sa minimalizujú, pomaly až do miery nezrozumiteľnosti, ale toto logo sa dá, pre tých, pre koho je, je jasné.

je silnejšie a modernejšie než to staré.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

zajtra štartuje SlovakiaCup na """novučičkom""" zimáku

 

Stumpel už stihol ľadovú plochu pokrstiť krvou,

zajtra by mohol aj gólom

 

halu asi najlepšie popísal Ľubo Bartečko

- je to skoro jak v Amerike, tribúny sú kol dokola, ale ešte jedno poschodie by to chcelo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naši konečne vyhrali v riadnom hracom case

a vyraznejsim rozdielom

4:1

no mne to pripomínalo AllStars game

- myslím nasadením jednotlivých hráčov

 

strašne pomalé sa mi to zdalo - asi by som mal obmedziť NHL

 

inak

ozvučenie dúfam doladia, bo miestami znelo,

jak keď magneťák nevládal ťahať pásku

 

+

Demitra už ťahá "domov" do Jaroslavlu

vyzerá to tak, že z KHL sa skutočne stane NHL na európsky spôsob

nebudú púšťať hráčov na prípraváky

- niečo už naznačili dávnejšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vynikajúci článok

 

http://hnonline.sk/n...-su-tie-peniaze

 

celkové náklady na rekonštrukciu štadióna budú 95 miliónov eur. Hrôzostrašná suma, aj keď od nej odpočítame vyvolané investície, stále je to 86 miliónov eur za halu s kapacitou 10 000 sedadiel. Aj tak sa mi to zdalo neskutočne veľa, požiadal som o príklady iných porovnateľných hokejových hál. Nech sa páči, Riga Arena v Lotyšsku, s kapacitou 10 300, dokončená v roku 2008, stála 28 miliónov eur, Siemens Arena vo Vilniuse s kapacitou 8750 taktiež 28 miliónov eur a Steel Arena v Košiciach, kapacita 8437, dokončená v roku 2006, stála 22,2 milióna eur. Takže cena za jedno sedadlo kapacity je v Bratislave 8600 eur, v Rige 2718 eur, vo Wilniuse 3200 eur a v Košiciach 2660 eur.

ešte k tej kapacite

vyššia kapacita zráža cenu lístkov - aj preto je toto nezmyselný prdinec

 

+

http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/256332/Kratko-o-hokejovych-majstrovstvach.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pán Široký po týchto majstrovstvách V Bratislave a Košiciach skončí ako prezident a už nebude ani kandidovať, teda ak náhodou nezmení svoje rozhodnutie ... koho by ste si vedeli predstaviť na jeho miesto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Pomaly začína príprava na MS ... v Lahti na úvod SUOMI zdolali Slovákov 3:1 :)

 

Obrázok Fínsko vs. Obrázok Slovensko - 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Góly: 2. Puistola, 17. Marjamäki, 49. Immonen - 59. Ružička

Brankári: Hovinen (1/30 = 96,7%) - Škrečko (3/23 = 87,0%)

Strely: FIN vs. SVK - 23:30

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fínske mesto Kouvola hostilo odvetu medzi domácimi SUOMI a Slovenskom

dnes to ale mali Fíni ťažšie, avšak z 0:2 otočili na 3:2 a opäť zvíťazili :)

 

Obrázok Fínsko vs. Obrázok Slovensko - 3:2 (0:0, 3:2, 0:0)

Góly: 36. Puistola, 40. Pustinen, 40. Komarov - 27. Sersen, 33. Radivojevič

Brankári: Lassila (2/30 = 93,3%) - Konrád (3/34 = 91,2%)

Strely: FIN vs. SVK - 34:30

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tie komentátorské hlášky nemali chybu :niee:

 

Je dobré, že sme si vyskúšali aké je to behom 5 minút prísť o 2-gólové vedenie :) (aspoň si nabudúce dáme pozor)

 

 

Ale darmo hodnotiť podľa týchto prípravných zápasov, obzvlášť keď jadro z vypadnutých teamov NHL, a tiež hráči z teamov bojujúcich v Play-off oboch líg sú stále neni k dispozícií. Ale je fajn pozrieť si v akcií aj takýchto hráčov a od niektorých vidieť aj obrovskú snahu sa dostať do zostavy na MS. Hráči ako Leo Komarov, Toni Rajala, Joonas Donskoi, Kim Stomberg, ... - je pekné vidieť, že Fíni majú talentovaných hráčov do budúcnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z pár dôvodov som zápasy vidieť nemohol ... no pozerám že boli celkom vyrovnané, dokonca v tom prvom sme mali prevahu v počte striel ... ale zarazila ma iná vec ... to sa vážne Richard Lintner zranil ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov