Skočiť na obsah

Slovenský hokej


RoSo

Odporúčané príspevky

Neviem kde si čítal že je v rizikovom tehotenstve.

Ja som iba čítal že je to jej prvé dieťa a že chcú byť spolu.

To je dobrý dvôvod.

 

Tým videom neviem čo si chcel povedať.

Šťastného sere to, že je ten rudoch Široký pri žezle. No je jediný, ktorý si to dáva najavo. Možno to bude tým, že až tak veľa ľudí to nesere a nezaoberajú sa tým. Medzi nimi aj Tvoji (naši) hrdinovia z nhl, Filc atď...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Naopak, Svatoš nepríde. "Je to problém, jeho manželka je vo vysokom stupni tehotenstva. Je Američanka a preto sme s generálnym manažérom Petrom Bondrom usúdili, že s ním nepočítame," povedal pre TASR šéftréner.

Ok trochu som to zle prečítal, ale samozrejme že to chápem že chce Marek zostať pri manželke.

 

zdroj

 

 

 

Šťastného sere to, že je ten rudoch Široký pri žezle

No Štastného to začalo srať hlavne až vtedy keď ho vyhodili z postu generálneho manažéra. Ale to je jedno. Ja len nechápem prečo sa takéto veci vyťahujú pár týždňov pred MS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Štart Jozefa Stümpela na svetovom šampionáte vo Švajčiarsku je predbežne vylúčený. Skúsený center kazašského tímu Barys Astana s dlhoročnými skúsenosťami z NHL mal byť lídrom nášho tímu na šampionáte, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou bude majstrovstvá sledovať len z televízie.

Vo včerajšom prvom z dvojice prípravných zápasov proti Nórom chýbal Jozef Stümpel na súpiske slovenského tímu a podľa vyjadrenia lekára slovenskej reprezentácie Dalimíra Jančoviča je jeho štart na svetovom šampionáte v súčasnosti vylúčený. „Jozef mal v priebehu sezóny (v decembri – pozn.) zlomenú priehlavkovú kosť na nohe a zdravotný stav jeho nohy sa nečakane skomplikoval. Jozef má cievnu komplikáciu, ktorá prešla do chronického štádia a vyžaduje si okamžitú, intenzívnu liečbu – bez záťaže. V tomto momente je jeho štart na svetovom šampionáte vylúčený,“ povedal pred stretnutím s Nórskom MUDr. Dalimír Jančovič.

 

zdroj

 

no a už sa to začína kašlať ach jaj. Dúfam že ja Jozef dá do poriadku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Štastného to začalo srať hlavne až vtedy keď ho vyhodili z postu generálneho manažéra. Ale to je jedno. Ja len nechápem prečo sa takéto veci vyťahujú pár týždňov pred MS.

keby bol Siroky z SDKU a za Stastnym stal Smer, hubu by si si neotvoril.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

videla som to na ktorýchsi správach v tv, dosť mi to vyrazilo dych

nie že by boli športovci imúnni, práve tam sa nazbierajú emócie, ale ten čin bol dosť ... vyzerá to na zmiešaninu emócií a chladnokrvnosti, a je to celé dosť strašné ... o motíve som nečítala ani nepočula nič zatiaľ

tak v hokeji rozhodcov mlátia, vraždia, hokej naša takmer posledná pýcha / pofidérna / ide dolu vodou, hlavne že funkcionárov máme mraky ... a dúfajme že aj menej agresívnych nástupcov hokejistov ... staré mená pomaly vypadávajú ...

 

kedysi dávno vyšla jedna mierne satiricko humoristická kniha v maďarsku s názvom Prečo je chorý maďarský futbal ? / to bolo po časoch slávy, keď zrazu nekráčal nikam ... /

 

asi by sme mohli splodiť podobnú, bolo by takmer načase ... Kam si sa až došmýkal slovenský hokej ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Svetom vladne nekonecna ludska chamtivost a peniaze su modlou vacsiny ludi. Tak,ako sa na ulici vrazdi pre par korun,prenikaju necakane vrazdy uz nielen v showbiznise,ale aj v sporte.

Sport sa stava skvelym biznisom a zlatym prasiatkom. Ale ak nie si na vrchole,tak nie si nic.

Presne ako je to s hercami ci spevakmi. Ak sa neudrzis,stratis sa z oci.

Neskutocny tlak na sportovcov,ktory je v poslednych rokoch na nich kladeny,moze casto vyustit do takychto neuveritelnych pocinov.

Clovek zrazu zlyhava,ako ludsky tvor a nemusi ist o planovanu chladnokrvnu vrazdu,ale o bleskovy skrat. Clovek zrazu nemysli na dosledky. A ak aj tak sa spolieha na svoju,ako si ty povedala,game "imunitu sportovca - hviezdy"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som zvedavý na výsledok celej kauzy. Ide asi o vraždu v afekte, tí dvaja sa poznali, bývali vraj spolu na jednej izbe.

Škoda chlapca, pokazil si život.

 

 

Išlo asi o peniaze, ten mŕtvy mal finančné problémy, prepadol hazardným hrám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

V slovenskom hokeji to vrie. V stredu zasadá Výkonný výbor SZĽH. Nahlas sa hovorí o odvolávaní prezidenta Juraja Širokého. Diskutuje sa o jeho nástupcoch.

 

Padlo aj meno Petra Šťastného. Bývalý reprezentant Jozef Golonka na jeho adresu povedal: "Vonkoncom nie som toho názoru, že pán Šťastný má zastávať funkciu v najvyššom orgáne, keď tu nežije a nepozná slovenský hokej. Nech sa venuje politike a nech nechá náš šport napokoji. Svoje osobné emócie voči druhým ľuďom nech si vybíja niekde inde a nie na športovom placi. Lebo človek, ktorý povie, že Golonka nevedel hrať hokej, tak sa asi zbláznil. Keď chce vidieť pár mojich medailí z MS, tak nech zaplatí pár eur zo svojho poslaneckého platu a ja mu ich ukážem. Nech nás nechá na pokoji.

zdroj

 

 

Súhlasím z Golonkom. Už len to by nám chýbalo. Ale na druhej strane by som si tam vedel predstaviť aj lepších ako pána Širokého.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

v spracovaní tejto ankety sa na nášho štatistického člena (štatistu) spolahnúť nemôžem,

 

tak to pridám sám

 

Prehľad ocenených v 12. ročníku hokejovej ankety Zlatý puk za sezónu 2008/09:

 

Najlepší hokejista Slovenska v sezóne 2008/09:

Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL)

Ďalší nominovaní: Marián Hossa (Detroit Red Wings/NHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica), Miroslav Šatan (Pittsburgh Penguins/NHL, Wilkes-Barre Scranton/AHL), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL).

 

Najlepšia hokejistka Slovenska v sezóne 2008/09:

Zuzana Tomčíková (Bemidji State University)

Ďalšie nominované: Iveta Karafiátová (LHC Linköping/Švéd.), Jana Kapustová (Tornado Moskva/Rus.).

 

Najlepší hokejista Slovenska do 20 rokov v sezóne 2008/09:

Tomáš Tatar (HKm Zvolen)

Ďalší nominovaní: Jaroslav Janus (Erie Otters/OHL), Richard Pánik (HC Ocelári Třinec/ČR).

 

Najlepší brankár v sezóne 2008/09 (Cena Vlada Dzurillu):

Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL) 

Ďalší nominovaní: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Janus (Erie Otters/OHL).

 

Najlepší obranca v sezóne 2008/09:

Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL)

Ďalší nominovaní: Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL).

 

Najlepší útočník v sezóne 2008/09:

Marián Hossa (Atlanta Trashers/Pittsburgh Penguins)

Ďalší nominovaní: Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica), Miroslav Šatan (Pittsburgh Penguins/NHL, Wilkes-Barre Scranton/AHL).

 

Najlepší tréner v sezóne 2008/09 (Cena Ladislava Horského): 

Anton Tomko (HC Košice)

Ďalší nominovaní: Štefan Mikeš (reprezentácia SR do 20 rokov), Miroslav Karafiát (ženská reprezentácia SR). 

 

Najlepší rozhodca SR v sezóne 2008/2009:

Peter Ország

Ďalší nominovaní: Vladimír Baluška, Milan Novák. 

 

All stars Slovnaft extraligy v sezóne 2008/09:

Július Hudáček (HC Košice) - Jan Hranáč (HK 36 Skalica), Ján Tabaček (HC Košice) - Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica), Juraj Mikúš (HK 36 Skalica), Rudolf Huna (HC Košice)

 

 

 

ešte niečo k zápasu Najlepších proti Najlepším

 

veľmi sa mi páčilo, že hráči tento zápas neodflákli a hrali v plnom nasadení ako v normálnom zápase

 

teda aspoň v porovnaní s výkonom na MS09 proti Česku

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte niečo k zápasu Najlepších proti Najlepším

 

veľmi sa mi páčilo, že hráči tento zápas neodflákli a hrali v plnom nasadení ako v normálnom zápase

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Obrázok Deutschland Cup (6.-8.11.2009)

 

Obrázok

 

...::: DEUTSCHLAND CUP - DAY 1 (6.11.2009) :::...

 

Obrázok Switzerland vs. Obrázok Slovakia - 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

 

Obrázok Germany vs. Obrázok United States - 2:3so (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

 

 

...::: DEUTSCHLAND CUP - DAY 2 (7.11.2009) :::...

 

Obrázok Switzerland vs. Obrázok United States - 2:3so (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0, 0:1)

 

Obrázok Slovakia vs. Obrázok Germany - 1:2so (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

 

 

...::: DEUTSCHLAND CUP - DAY 3 (8.11.2009) :::...

 

Obrázok Germany vs. Obrázok Switzerland - 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

 

Obrázok United States vs. Obrázok Slovakia - 2:3so (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0, 0:1)

 

 

Tabuľka Deutschland Cup 2009:

 

  • Obrázok Germany - 3 - / 1 - 1 - 1 - 0 / - (9:5) - 6 pts
  • Obrázok United States - 3 - / 0 - 2 - 1 - 0 / - (8:7) - 5 pts
  • Obrázok Switzerland - 3 - / 1 - 0 - 1 - 1 / - (6:10) - 4 pts
  • Obrázok Slovakia - 3 - / 0 - 1 - 1 - 1 / - (6:7) - 3 pts

Legenda: Umiestnenie. - TEAM - počet zápasov - / výhry - výhry ot/so - prehry ot/so - prehry / - skóre - body

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Obaja sa mi zdajú až príliš nekonzistentní, preto myslím, že jasnú jednotku SK nebude mať. Uvidí sa podľa aktuálnej formy... Som sám zvedavý ako to bude nakoniec. Obaja vedia vyniknúť, ale občas aj totálne vyhorieť - čiže nie príliš moc extra spoľahlivosť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovensko - Česko 2:3 po sam. nájazdoch (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 29. Zedník (Pálffy, Graňák), 40. Pálffy (Stümpel) - 19. Černý (Kubiš, Birner), 50. Kvapil (Marek, Kůrka), rozhodujúci sam. nájazd premenil Marek.

Vylúčení: 4:7 na 2 min, navyše: 31. Marcel Hossa (SR) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Baluška, Kubuš - J. Tvrdoň, Milan Novák,

8000 divákov

 

Slovensko: Lašák - Lintner, Obšut, Graňák, Štrbák, Podhradský, Smrek, T. Slovák - Pálffy, Stümpel, Zedník - Marcel Hossa, Kukumberg, J. Kolník - Radivojevič, Cibák (15. Š. Ružička), Sejna - Bartovič, Zagrapan, Nagy

 

aspoň podľa mien, nič lepšie nemáme

začína to byť povážlivé

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayen, ja som to pozeral, dobre(hrali) tiez nie. Len v tretej tretine sme hrali ako tak ak zoberiem s kym sme hrali. Prvu tretinu som nevidel. Tento zapas bol super. Chlapci aspon - ti co sa nedostanu do vyberu na olympiadu nemozu sa na nic vyhovarat(ak nedokazes byt lepsi ako ceske c-d, co tam chces robit?). Pr. brankar Lasak(dnes prvy gol jeho, ziadna nechytena penalta), v dalsom zapase by som skusil aspon na par minut, dalsieho brankara(na Lasaka by som absolutne zabudol). Ak sa na olympiadu nominuje on tak hnus. Znasich jediny lepsi hrac co som si vsimol, teda vynikal Zednik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vynikal aj Žigo :lol: ... inak nič proti nášmu Lašákovi ale dávno nemá tu formu čo mal ... myslím že na olympiádu si zaslúžia ísť Budaj, Halák, Staňa ... naši hlavne musia vylepšiť koncovku ako aj Ryan napísal ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov