Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 326
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    66

  • lopata555

    23

  • RoSo

    21

  • member2793

    20

"Aj keď sa hovorí, že nádej zomiera posledná, mne sa vidí, že táto zgegne už o mesiac"

 

Milan Markovič na adresu politickej strany Nádej v relácii 7 s.r.o.

 

 

"Ak ťa život nebaví a stáva sa peklom, skoč do hajzla a zavri sa deklom"

 

Milan Lasica v tej istej relácii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Najťažšie si možno poradiť so ženami. Nikdy si nepriznajú vinu. Nedávno zaspala jedna pani s horiacou cigaretou v hotelovej izbe a zapríčinila požiar. Pri vyšetrovaní dokazovala, že to nie je jej vina, lebo vtedy, keď si ona líhala, posteľ už horela."

 

konštatoval policajný komisár istého anglického mestečka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

"Treba, aby sa mama vrátila domov, trošku poupratovala, urobila si poriadok v rodine, pretože v každej rodine sú nejaké hádky a nie sú dôvodom na to, aby sa rodina rozpadala"

Zuzana Martináková na margo situácie v strane Slobodné fórum

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Neznásal som to. Napísali sme niekolko úspesných hitov ako Slippery When Wet, dalsie tri hity boli najpredávanejsie v Amerike a boli sme aj na obálke casopisu Rolling Stone. Jediná vec, o ktorú sa dievcatá zaujímali boli moje vlasy, telo a tetovanie"

Bon Jovi pre stránku Contactmusic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Nie, ja som Pivo a poď na Pivo."

(stanovačka 2005, čas 06:34)

reakcia I.B. na Flikovu poznámku, že vyzerá ako ten chlapík z reklamy, kt. prešlo auto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

"Toto je nejaký trest, keď prostitútky môžu nakaziť ťažko pracujúcich šoférov?"

 

Ján Slota a jeho reakcia na návrh KDH, ktoré chce riešiť problém prostitúcie zverejňovaním klientov prostitútok. Slota navrhuje pouzit pelendrek, pricom by tieto zeny presla chut stát pri cestách.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Robert Fico sa štyri roky pripravoval v opozícii na kariéru ľavicového premiéra. Desať dní mu stačilo, aby si ju zničil.

 

MARTIN M. ŠIMEČKA v úvodníku dnešného Sme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

" Táto kombinácia nebola nikdy pred voľbami proklamovaná a keby bola, tak by v živote Fico toľko hlasov nedostal "

 

" Je veľmi smutné, ak si politik neuvedomuje, čo je zlé pre neho a jeho stranu, ale je tragédiou, ak si neuvedomuje, čo je zlé pre spoločnosť "

 

 

politológ Samuel Abrahám v rozhovore pre TASR ... po ohlásení triumvirátu Smer, HZDS-ĽS, SNS ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

raz ked som uz bol v BK PRESOV 95, to som len zacinal som bol dost pomaly aj ked som vsetko vychytaval driblingom a teda mi nikto nevedel zobrat loptu....

raz sa tak trener na mna pozrel a povedal ze nech si predstavim plaz, piesok, slnko, kopu dievcat a ja s nimi hrajem voleyball ... a tu to zaklincoval: PRESNE TAK HRAS BESKETBALL TAK SA PREBER :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zopár výrokov troch kamarátov :lol: :) celý článok

 

Mečiar o Ficovi

 

"Ak chcú voliči Smeru spoluprácu s HZDS, musia najskôr vymeniť Fica."

(marec 2005)

"Robert Fico bude mať vážne aj politické, aj sociálne, aj osobnostné problémy. Preto bude o tú vládu bojovať za každú cenu a sľúbi všetko, čo nikdy nesplní."

(5. apríl 2006)

 

Slota o Mečiarovi

 

"Jemu podľa všetkého už preskakuje úplne."

(apríl 2004)

"Ja by som s ním vo vláde určite nesedel."

(15. jún 2006)

 

Fico o Mečiarovi

"Opakujem - Smer nikdy nikoho nevylúčil z možnej spolupráce. Avšak poučka HZDS mínus Mečiar je pre mňa svätá."

V rozhovore pre Plus 7 dní (január 2002)

 

"Za udalosti v rokoch 1994 až 1998 nesie pán Mečiar plnú osobnú a politickú zodpovednosť. Preto Smer nemôže s ním ako s osobou spolupracovať."

(máj 2002)

 

Mečiar o Slotovi

 

"Slotov slovník, správanie, heslá a výzvy nepatria do tohto storočia. Pán Slota kompromituje každého v Európe. Slota nie je cesta, ale zátaras."

(november 2005)

"Nie je možné Jána Slotu s jeho kultúrou vyjadrovania, konfliktov a nacionalistickými postojmi považovať za partnera pre ústrednú politiku. Viem, čo to robilo v rokoch 1995 až 1998."

(11. jún 2006)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov