Skočiť na obsah

Server hosting


sedimin

Odporúčané príspevky

Chcel by som spustit jeden projekt a neviem, ci mi bude vyhovovat sucasny virtualny server, ktory mam zaplateny - predsa len si ho nemozem nakonfigurovat ako chcem a pustat tam aplikacie, ake chcem..

 

Preto rozmyslam, ze v pripade ak bude projekt uspesny, ze by som ho presunul na vlastny server a ten dal niekam do hostingu. Ale nemam predstavu, kolko to moze stat.. Hladal som na internete "server hosting" a podobne, ale bud som nenasiel uvedenu cenu, alebo som nasiel cenu aj s tym, ze mi prenajmu ich server (vychadza cca 2000 mesacne). Ja by som ale stroj mal svoj a chcel by som platit len za pripojenie do internetu, elektrinu, ups a podobne, co sa robi v hosting centre.

 

Mate niekto s tymto skusenosti, mozete odporucit konkretnu spolocnost (cez PM)?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • Nokia

    1

  • sedimin

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

len rada

ak chces serverhousing (tak sa ta sluzba vola u vacsiny poskytovatelov - housuju ti tvoj stroj) tak si vyber poskytovatela u ktoreho to je biznis cislo jedna, a nie providera u ktoreho to je len doplnkova sluzba

 

usetris si nervy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež si myslím. Už aj webhosting by som volil iba u tej firmy čo sa (takmer) výlučne venuje webhostingu.

 

Nad server hostingom uvažujem aj ja (možno v budúcnosti to bude nutnosť), ale to je ešte vzdialená budúcnosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 rokmi...

Toto bude len výstrel do tmy a aj slepými, ale nevyskytuje sa tu náhodou niekto (dôveryhodný), kto má skúsenosti s prístup na vzdialený server? Ak vieš čo je VNC, KVM, SSH, RDP, SSL, tak píš. Nemám čas meditovať nad tým, ako sa pripojiť k severu a potrebujem sa tam dostať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov