Skočiť na obsah

Dokáže sa sukničkár zmenit, či to "nehrozí"?


svetielko

Odporúčané príspevky

Ahojte. Viem, ze sa na tuto temu toho moc popisalo, ale aj tak by som chcela pocut Vas nazor. S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom (netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat, ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa sexualne vyburil, ze uz ine zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.

Nechcem od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.

Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?

Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svetielko,

 

podarilo sa ti natrafiť na toho pravého ...

ale to sa predsa v živote stáva, všetci sa občas popálime a na niekoho to čaká častejšie, len je to zakaždým zlé ...

čo nás nezabije, to nás vraj posilní, ale to je rovnaké bla bla ako používa ten tvoj bývalý.

toľko všeobecne.

 

konkrétne :

 

konkrétne tento muž sa nezmení.

možno raz sám padne na hubu, ale je natoľko otrlý, že sa otrasie a pôjde ďalej ...

pozná všetky finty a tie reči, ktorými ťa kŕmil, sú presne tie, ktoré mu vyhovujú - naučil sa ich hovoriť pri tom množstve žien tak presvedčivo, že mu ženy uveria na slovo každý jeho pohodlný výmysel.

nič z toho, čo narozprával, nie je pravda, ale to predsa už teraz vieš aj ty.

 

Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?

Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu:)

presne toto bude robiť - nachádzať nové a nové a nové , a vždy na hranici - on vlastne na tej hranici balansuje už teraz :

keď odmieta vrátiť "pôžičky", nechce sa ani len stretnúť, aby nemusel vracať ani len veci - možno nimi oblaží nejakú nasledujúcu - od neho to vystane, je to ten typ, už len podľa tých jeho rečí ...

 

je tam jedna chyba ... je ťažko dostať chlapa na to, že pobláznil žene hlavu a nechal ju alebo že je sukničkár ... ale dá sa dostať práve na tom, že balansuje na hrane : nevracia peniaze a veci

 

ok, toto je len teória: ale mali by ste ho udať - každá jedna, ktorej dlží čo len stovku

myslím, že by sa to pekne nazbieralo ... chlapec by sa nestačil diviť ...

 

neviem, čo by ti bolo možné vyčítať ... nie si prvá ani posledná, ktorá uverila pekným rečiam ... a najmä od podvodníka, ktorý to "vie" ...

vôbec to nevylučuje možnosť, že naletíš znovu, inému typu podvodníka ...

ono je ľahko povedať, že vidíš vidíš ... no teraz už vidíš a budeš si dávať pozor, ale to predsa nič neznamená ...

 

takže nie, nezmení sa - tento typ určite nie .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla mna to je individualne, ako pri vsetkom.

 

ako pisala game, tento konkretny nie.

 

ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit)

blbost, len vyhovorka, nemusi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takyto chlap sa zmeni len v dvoch pripadoch

ked mu nejaky chlap dost jasne vysvetli co spravil (myslim tak ze skonci v nemocnici na tri tyzdne), alebo ked sa fakt zalubi a ta baba ho osere, spravi mu to co robil on

 

inac toto je len mala sanca, vacsina sa nezmeni a skonci so zenou ktora bude tolerovat jeho zalety

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost

Vykašli sa na neho nemá to zmysel. Kto je neverný tak sotva v budúcnosti neverným už nebude. A že sa zmení to sú len žvásty :lol:

Platí to aj u žien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vykašli sa na neho nemá to zmysel. Kto je neverný tak sotva v budúcnosti neverným už nebude.

 

Kaslem na neho, nie som masochista a nechcela by som niekomu robit v pripadnom manzelstve nejaku sluzku a trapit sa nad tym, ze ci sa dnes valal s nejakou inou. Je dobre, ze to skoncilo teraz, lebo bohvie, kolko lasky, volneho casu a penazi by som mu este venovala v zaujme nasho spolocneho zivota, kym by ma nevymenil za nove "masko". Co uz, clovek sa uci na vlastnych chybach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kaslem na neho, nie som masochista a nechcela by som niekomu robit v pripadnom manzelstve nejaku sluzku a trapit sa nad tym, ze ci sa dnes valal s nejakou inou.

svetielko,

vyzerá to tak, že odpoveď na tvoju otázku ti bola jasná :lol:

kašleš na neho, neviem, nakoľko ťa to trápi - po roku asi dosť - oklamal ťa, zistila si, že má nie jednu ale desiatky ďalších žien, klame všetky a blbne hlavy všetkým, dlží peniaze či veci každej a ktovie čo ešte, o čom nevieš ...

 

ale píšeš, že kašleš na neho, nemieniš nikomu raz robiť slúžku - prať gate, keď sa v nich - či zrovna bez nich váľal s inou ... takže odpoveď ti je vlastne jasná ... ani jedna z tej plejády žien ho nezmenila, ani ty počas toho roka, a zrejme sa tak ani nestane - nezmení sa.

 

nokia, v tomto prípade myslím nepomôže ani to zaľúbenie sa a padnutie na hubu ... možno bude nepríjemný, lebo neuverí, že nad ním môže mať nejaká žena navrch, ale vystrábi sa z toho - a bude na ostatné ženy ešte horší ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, taky clovek sa nezmeni. Respektive musi narazit na naozaj pravu lasku. Ale to je male percento pripadov. Hm, ale smutne je, ze z casu na cas, tak na 95%, teda mozno niekomu krivdim, potom sa ospravedlnujem, si to zena zoberie k srdcu a zasa podvadza a odzubava svojho nasledujuceho chalana a tych dalsich.... Je to kolotc. Brojim proti podvadzaniu! Potom to schytavaju aj nevinni....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cafte,

tak vcera som bola s dotycnym "gentlemanom" - doniesol mi moje veci co som mala u neho. Ten sviniar mi ale nedosiesol moj diskman. Volala som mu ked som to zistila a on ma pourazal ze som ako male decko, ked si ho pytam od neho naspat. A ze asi chcem jeho k.... ked mu "stale" volam. Vraj hladam zamienky len aby som mohla pocut jeho hlas v telefone. Ach joj. Toto nekomentujem. Samozrejme peniaze, ktore som mu tesne pred tym ako sa so mnou rozisiel, uz neuvidim a este mi povedal ze on s tym nema nic spolocne a ze ich odo mna nechcel.

Asi mesiac chodi s novou priatelkou (ktora je o 10 rokov mladsia odo mna - ja mam 27). Pytala som sa ho ci bude dalej pokracovat vo vyuzivani dievcat aj nadalej. Povedal ze ja som bola uz posledna, ze uz bude dobry...

Co vy na to? Myslite ze chlapec uz skutocne nebude vyuzivat mlade babenky a ze dokaze uz byt verny len tejto jednej?:lol:))) Viete, ona mu aj robotu nasla (narozdiel odo mna), ona ho velmi dobre pozna od malicka a jej nevadi jeho minulost...

(Dufam ze citit trosku moj ironicky podton - hlavne v tom poslednom odstavci teda...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale áno, tú iróniu tam mierne cítiť :lol:

ani jeho chrapúnstvo ani dojímavý príbeh s najnovším objavom nemení nič na mojom názore ...

 

je to úbohý hlupák, ale možno sa mu kdesi v génoch nevydarila jedna nožička v chromozómoch, a je odsúdený na večné putovanie a klamstvá a podvádzanie ... taký moderný Ahasver :)

 

no nič, irónia je super vec :)

 

tak čakáme na pokračovanie príbehu ... keď nejaké bude ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz v utorok som sa od svojej velmi dobrej kamosky (ja som s nou prestala pred par mesiacmi komunikovat...lebo tento mo jex ma zmanipuloval a presvedcil, ze ona nam chce zle a ze klebeti...a pritom mi v naznakoch naznacovala ze nie je vsetko OK) dozvedela ze moj "drahy" ex ma podvadzal uz na jesen, nielen posledne 2 mesiace... A to nie len s jednou... Vraj mu nerobilo problem si to rozdat napity (minimalne raz) v aute pred krcmou na diskoteke s nejakou miestnou "humusackou" . Najlepsie, ze cela dedina o jeho uletoch vedela, dokonca aj jeho rodina, len ja som sa to dozvedela posledna. To tak byva.. A ze bol so mnou kvoli peniazom (pritom ja ich nemam vela). Ved ako som pisala, pred rozchodom zo mna stihol vytiahnut nemalu sumu...

Je mi z neho "na bliti". Ubohost najvacsieho zrna... Keby ma aspon neobral o nemale peniaze, by sa to este ako-tak dalo prehltnut...

A som sa dozvedela ze ten chrapun ma chcel este nejako nenapadne zmanipulovat aby som MU kupila auto (on by ho mal a ja by som splacala a splacala...). Taktiez som sa dozvedela, ze svoju byvalu holku (ona bola sice "milionarka") za 2 roky ozobracil asi o 700 tisic SK (preflakali ich viac-menej sice spolu, ale ide o princip)!!! A potom ked bola dotycna na financnom dne a s malou dcerkou (mala nebola sice jeho), odkopol ju, podobne aj mna... Samozrejme ze vsade tvrdil ze sa rozisli kvoli tomu ze bola (s prepacenim) priyebana (ako aj ja...)

Teraz tento "chlap" nasiel stastie po boku 16-17 rocnej cajocky. ktora velmi dobre pozna jeho minulost a nevadi jej to... Ach joj. (Ja a ta jeho byvala sme boli o trosku starsie husicky (asi o 10 rokov) a vidite, ako nas "dostal")...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm

vlastne som to odhadla v prvom príspevku ... nie že by ma to nejako veľmi tešilo ... :lol:

 

nemáš o tých peniazoch a pôžičkách žiadny "papier", predpokladám ... hm

 

ešte jedna vec : koľko má ten "chlap" rokov ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game,

 

ja som mu v podstate dobrovolne poslala peniaze na jeho ucet cez bankovy prevod...cize asi mi je "doklad" akuratne na 2 veci.

hm, dotycny "chlap" ma 22 rokov. mozno povies, jasne pubertak, dalo sa cakat. Ale na svoj vek v tomto "chlapovi" je nahromadenej tolko spiny, podlosti, klamstiev, promiskuity a neviem coho, ze neviem ci sa to vekom "strati". A je to dokonaly manipulator a klamar a vobec mu nerobi zit na ucet inych (fin. vyuzivanie ludi a vlastnych priateliek! a obohacovanie sa). Som sa dozvedela, ze on takymto "spinavym" zivotom zije uz niekolko rokov. A nezda sa mi, ze by mal z toho nejake vycitky. Naopak, chvali sa vsade ako ma "odrbal" o prachy a ponizuje ma ked si pytam svoje veci naspat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na roky som sa nepýtala preto, či ho roky zmenia ...

ale preto, koľko toho stihol - za akú dobu to stihol

keď niekto veľmi chce, stihne

zistil, kedysi, že mu to ide, tak to robí a zdokonaľuje sa v tom, nieže by sa rokmi zmenil k lepšiemu, alebo že by sa v ňom nebodaj prebudili výčitky...

hm ... iné asi nezostane, len oželieť aj veci aj peniaze - on povie že si mu to dala dobrovoľne a hotovo ...

 

keď dokážeš za tým urobiť hrubú čiaru, urob to.

peniaze ani veci zrejme neuvidíš, a sama s takýmto hajzlíkom bojovať - máš z toho len ponižovanie, a toho myslím už máš aj tak dosť, nemusí sa ti ešte on vysmievať do očí.

tak to uzavri, odpíš straty a nevolaj mu.

 

na druhej strane - keď si aspoň trochu dobrý stratég, začni jemne trúsiť o ňom reči ty ... ale iné - také ... mierne hanlivé, niečo , čo ho zasiahne, keď sa to k nemu donesie - a nemusí vedieť, odkiaľ to vyšlo ...

 

alebo to vážne uzavri a začni poučená odznova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit)

Takto nehovorim ze vela chlapov si v kutiku duse vedel predstavit sex s inou alebo viacerymi dievcatami ale ak je v nom len kusok cestneho a normalneho muza ostane len u tej predstavy sem tam a koli tomu by sa nemal odsudzovat :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obávam sa, Link, že si ten problém nie úplne prečítal :)

 

ono je to omnoho komplexnejšie, tu nejde len o predstavy či občasné tajné odskočenie bokom ... toto je iný problém a iný typ chlapa ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

njn ja som len reagoval na ten výrok

 

ale čo sa príbehu týka - takých si už k srdcu nepusť, sú to luhári a sukničkári, ktorí sa snažia zdôvodniť svoje konanie nezrelým babenkám

a kupodivu to bohužial vo velkej miere funguje ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na roky som sa nepýtala preto, či ho roky zmenia ...

ale preto, koľko toho stihol - za akú dobu to stihol

keď niekto veľmi chce, stihne

zistil, kedysi, že mu to ide, tak to robí a zdokonaľuje sa v tom, nieže by sa rokmi zmenil k lepšiemu, alebo že by sa v ňom nebodaj prebudili výčitky...

hm ... iné asi nezostane, len oželieť aj veci aj peniaze - on povie že si mu to dala dobrovoľne a hotovo ...

viem, ze nie je az tak dolezity vek. veru toho stihol napachat dost, ako sa postupne dozvedam.. vycitky? take nieco nehrozi, skor sa bude este chvalit, ako mu vsetko preslo, kolko toho stihol vyryzovat a kolko on mal zien.. vobec mu nerobi problem sa chvalit, ze prevadzkuje sex na 1 noc (na tom by este nic az tak zle nebolo, keby v tom case nemal aj frajerku). Proste na svoj vek je strasne skazeny, az do spiku kosti. Velmi dobre vie, ako "na to", ako zmanipulovat zenu a nenapadne ju vyuzivat. Pocula som, ze ked "beha" po zabavach a po baroch, snad nikdy nevytahuje penazenku.. :lol:

Co sa tyka mojich penazi... To mas asi pravdu, ze ich uz neuvidim... Ale s vecami, ktore mam u neho, s tym mu pokoj nedam (blocky na tie veci niekde doma snad najdem). Mna jeho urazky a ponizovanie uz nebolia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak si vykasaj rukávy a pusti sa do toho

môžem len popriať, aby si mala pevnejšie nervy ako on

on má ale dlhšiu prax a je bez chrbtovej kosti, takže to môže byť dlhý boj a takéto skunky pri obrane nehľadia na to, koho zasmradia ... keď si na to pripravená a nechceš sa len tak poddať, tak sa do toho pusti

čo nájdeš, zo všetkého urob kópie, originály nepusti z ruky, a musíš byť múdrejšia a vytrvalejšia ako on a pripravená na to, že on nehrá fér... možno preto nikdy predtým nenarazil, ostatným ženám sa možno zdalo priveľa dať sa špiniť od takéhoto potkana ...

keď si myslíš, že to všetko zvládneš, tak do toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

chorche,

nemam sa v podstate ako skontaktovat s jeho dalsimi byvalymi (a pravdupovediac osobne poznam iba jednu z nich).. A na nu nemam ziaden kontakt a ani neviem, kto by mi ho mohol poskytnut. A mam pocit ze dotycna baba asi nema zaujem dotrhat tohto exota. Tadial proste cesta nevedie.

 

Ale najlepsie, ze ked mi dotycny ex pred tyzdnom doniesol nejake moje veci, co som mala u neho este (samozrejme ze mi stale nevratil vsetko), tak na mna prisiel so svojou novou teoriou, ze mu mam vratit prsten (kvazi snubny, ak ked sme neboli oficialne zasnubeni, len mi ho dal na Vianoce ako darcek). Ze ja nemam co vlastnit dalej ten prsten, ked uz spolu nechodime. Vravim ci je vadny, ze darceky sa nevracaju. A ze v tom pripade chcem ja naspat svoje prachy, ktore som mu poslala a nechce mi ich ani za nic na svete vratit (samozrejme ze hodnota tych penazi je ovela vyssia ako cena prstena). A on ze mi je ochotny na vymenu za prsten doniest 1500 SK :lol: Proste primitiv, ozobracil ma o nemale prachy a ma este tu drzost pytat odo mna naspat prsten a pripadne je ochotny mi zan dat 1500 SK (co by aj tak bola kvapka v mori oproti tomu co mi dlzi). To je charakter :) Neviem ci sa mam smiat ci plakat..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov