Skočiť na obsah

Dokáže sa sukničkár zmenit, či to "nehrozí"?


svetielko

Odporúčané príspevky

Je to hlupak, nasackuj sa k nemu, ber, co je Tvoje a kasli na neho.

jaj, takéto "rady" milujem ...

a ako to má akože spraviť ? ani jej neotvorí, zatají sa, pošle svoju najnovšiu kamošku na ňu alebo jej pôjdeš robiť garde ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a preco si dievcence hladate takych hlupakov ? ved je tolko dobrych chlapcov na svete. ja byt zena ja by som si lahko vybral ja ich poznam strasne vela . ono je asi dolezite asi aj to medzi akymi ludmi sa clovek pohybuje. tazko hladat dobraka v krcme alebo na fetackom zraze. to asi treba hladat niekde pri sporte alebo pri nejakom normalnom kulturnom podujati.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze, tým nie je nič zaručené ... prestane športovať a začne blbnúť, lebo na to predtým nemal čas a bude mu ľúto, čo všetko mu uniklo ... hm ? čo potom ? :lol:

 

 

 

aj tak ma zaujíma, ako pokročilo svetielko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som sam doma ani sa nemam koho opytat pride az v sobotu. a ja dobry chlapec nepojdem za babami ale s kamaratmi na ryby.

a ja uz taky postarsi mam zasadu ze naco by som *ebal ked nemosim. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ok choze, čo už s takým starým kmeťom ... to mladí a fit, to je niečo iné :lol:

 

 

 

dobre, vraciame sa k téme : Dokáže sa sukničkár, feťák, pasák, podrazák zmeniť, či nie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

feťákom už nie je /inak, to nie je môj chalan/, pije, aby rozčúlil svoje okolie a aby v tom utopil svoj smútok, miluje nespočetne veľa žien a tá, čo ho držala nad vodou, ho nechala... on si to pokazil, zaujímal sa aj o iné... ale len na úrovni telefonovania...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game: Ten ###### jej uz zjavne nejake veci dal, takze nie je problem urvat mu spat vsetko, co patri tej dotycnej, ale ved c sa cudujem, logika niektorym nevonala ani vonat nebude....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche, skutočne ... logika je pre podaktorých neznámy pojem, hlavne keď niekto ako chorche rozdáva rady od buka do buka a zásadne neodpovedá na otázky.

 

takže sa vrátime k téme :

 

 

svetielko by sem písala, že s tým chrapúňom má problémy dostať od neho späť veci, keby to pre ňu problém nebol ?

vieme, že má jej veci, aj peniaze - napísala to.

 

Ten jej uz zjavne nejake veci dal, takze nie je problem urvat mu spat vsetko, co patri tej dotycnej,....

AKO ?

nie to je tá podstatná otázka, ako ? robí si z nej prdel, požičané peniaze nikdy neprizná, vysmieva sa jej, do svojho bytu ju nepustí, je pre neho len ďalšia oškubaná husa

tak ako tam má nabehnúť a urvať mu to ? AKO ? keď je pre teba logika tak prirodzená vec, tak daj návod : napíš, ako to má spraviť, keď podľa chorcheho

nie je problem urvat mu spat vsetko

AKO ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche, skús raz odpovedať na otázku. bude to novum, ja viem - tak čítaj, čo sa pýtam.

všetko / a hlavne peniaze / nedostane naspäť nikdy, to je jasné z jej príspevkov. každému, okrem teba.

takže asi to problém je. takže ako ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pshaw, co tie veci, predpokladam, ze ide o predmety? Peniaze? Hmm, vsetky asi nazad nedostane. Mimochodom, pribeh sa vyvinul tak, ze uz ma s topicom pramalo spolocneho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale predstav si ...

chorche nás tu teraz všetkých nasmeruje na správnu cestu, z ktorej nás najprv odviedol ... len na otázku ešte stále nepoznáme odpoveď ...

tak, chorche - vraciame sa k téme : zmení sa ten človek ? a keď si tu už niečo naznačil : ako sa má svetielko dostať čo len k časti tých penazí a ostatným veciam ?

 

teraz by sme potrebovali tú tvoju znalosť tých perfektných nezákerných mužov ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja znalost "perfektnych nezakernych muzov" siaha potial, ze aj muz dokaze byt pekny haj.... cvok! Obcas. Ten dotycny pan sa zrejme nezmeni, dotycna dama, ak ma chut, by nam mohla poodhalit dalsie dejstvo pribehu. Ale chapem, taketo veci su citlive. Ked skratka "obuchava" rad za radom, co mu pride do cesty a este je aj ...nenapada mi lepsie slovo... zlodej, tak to budu mat ludia okolo neho dlho tazke!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prepac, ale tu myslim, ze bola chyba aj v Tebe, pises, ze mas 27 a pritom naletis ako male decko, a navyse si nedavas pozor popri citoch ani na materialne veci. Dokial sa najdu slecny, budu to jemu podobni robit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

nedávno, asi pred dvoma mesiacmi som videla v tv v kriminovinách, že hľadali jedného mladého chlapíka, už si nepamätám koľko mal, od 25 do tridsať niekoľko, ale čo ma zarazilo, bol to sobášny podvodník

pamätám že som sa nad tým usmiala, sobášni podvodníci kvitli v inej dobe, ale zrejme ešte nevymreli

/ nedávno dokonca kdesi v nemecku jeden napálil jednu veľmi bohatú dedičku niečoho /

 

teraz som prezerala tieto témy, a spomenula som si, že podľa toho, čo vtedy o tom hľadanom chlapíkovi hovorili, mi hodne pripomenulo tohto týpka, popisovaného v tejto téme ... ešte som si hovorila, že aha, ten má grify presne ako ten "náš"

ktovie ako to dopadlo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

téma bola založená už pekne dávno a onen exot už je možno (a možno že nie) zaslúžilý tatko a partner a možno sa dnes pozerá na svet celkom inak ako vtedy. Hajzel bol najmä že mal tú drzosť zobrať od kočky prachy, ale aby jej ich aj vrátil, toľko cti v tele a duši nemal. To bola špinavosť.

Poznala som zopár týpkov, ktorí mali frajerky na každom rohu a jednu podvádzali s druhou a tú zasa s ďalšími, skrátka ku--vníci ako vyšití. Trvalo im, kým dozreli. Potom sa mnohí z nich usadili - a či aj zákonitú manželku podvádzali, to netuším - ale majú vcelku dobré manželstvá trvajúce desiatky rokov ...

Ale mať tie roky, určite by som takého exota nechcela a nečakala by som, že sa zmení kvôli mne. Ono totiž k takej zmene vôbec nemusí dôjsť, chalan musí dozrieť na to, aby sa chcel usadiť a aby chcel len tú jednu. Niekto dozrie, niekto nie. Ako to zistiť, na to recept naozaj nemám.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov