Jump to content

On-Line Shop pre členov FSP

Polaris
 Share

Recommended Posts

Takze myslim, ze takuto temu este nemame :lol: Alebo mame a neviem o tom :)

Tak idem rovno k veci:

Predam: Apacer Audio Steno AU524 2GB

Štýlový MP3 prehrávač s kapacitou 2GB s FM rádiom a podporou microSD kariet do 1GB, prehráva MP1, MP2, MP3, WMA, WAV, USB 2.0 Flash Drive, hlasový záznamník, dvoitý výstup pre slúchadlá, dvoj-riadkový mono LCD displej, jednoduché ovládanie. Napájanie li-on batéria 280mA (s výdržou batérie max 8 hodin pri prehrávani), rozmery 84 mm x 28 mm x 11 mm.

Je uplne novy. Ani raz nepouzivany!!!

Cena: 1.400,-Sk

PREDANÉ

• Replies 17
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

2

• Andulqa

1

• Polaris

5

• RoSo

1

Celkom lacné, ja som pred rokom kúpil 256 MB za ~ 1600 :lol:

A keď sme už pri tom, doma sa mi zavadzia 3.2 GB Western, 2 DSL modemy, 1 analógový, nikto nechce? :)

• 3 weeks later...

toto je fajn napad, ideme s priatelom popredavat hovadiny co nakupil tak to sem neskor picnem :) sak mozno motyka vystreli, ale skor myslim ze to nikto nebude chciet :) :lol:

Predavam:

Monitor CRT Samsung MB997 19" 1280*1024 pri 85Hz strieborno - cierny : 3999,-Sk

2 Opticke mysky alebo bezdrotovu mysku. Vsetky Genius : Balik k monitoru

Na cene sa pri kazdom ponuknutom tovare da dohodnut!!!

Predam:

_MP3_Player_

TEAC MP3 player MP500 2GB BT

Flash MP3 prehrávač s OSD a soft-touch displejom, Bluetooth, prehráva MP3, WMA, MPEG-4, OGG, DRM9 a 10, FM rádio, hlasový záznamník, 5 nastavení (jazz, classical, rock, pop, normal) ID3 tag podpora, rozhranie USB 2.0. Kapacita 2GB, rozmery 45 x 82 x 14 mm, napájanie Li-on batéria

Vobec nepouzivany, kompletne novy so vsetkymi potrebnymi vecami, komponentami, manual a pod...

Cena: 3.499,-Sk

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kto poradí kde kúpiť polystirénové guličky také aké sa plnia do mončičákov ? lacno

Hladám nejakú firmu resp. niekoho kto by mi vedel spraviť ohybného hada s akéhokoľvek materiálu

môže byť plnený polystirénom, molitanom, čímkoľvek aby to bolo lahké a prenosné

a had by mal mať v priemere cca pol metra (50 cm) a dlhý asi cca 20 metrov.

Čo to všetko bude obnášať dohodou vyriešime.

Kontakt: alebo linkmansk@gmail.com alebo na icq.

Potrebujem to pre sestru ako školskú prácu v tomto pomôcť.

DEADLINE DOKEDY TO MUSI BYT UŽ UROBENÉ JE 10.1.2008

• 11 months later...

ahojte,

ak mate niekto po dedovi, pradedovi, prapradedovi niekde na povale, v pivnici zasite veci ako britva, kozeny remen na obtahovanie britiev, brusny kamen a proste cokolvek co sa holenia britvou tyka a chcete sa toho zbavit napiste mi ss a dohodneme sa.

dik.

• 1 year later...

No, mam tu na rozdavanie par veci, ktore asi nikoho moc zaujimat nebudu, ale co ked predsa.

Taaakze, darujem:

2x Guest Pass na Starcraft 2 - umoznuje hranie plnej verzie na 7hodin cisteho casu, resp 14 dni. Podla toho, co bude skor.

2x Guest Pass na World of Warcraft - umoznuje hranie plnej verzie na 10 dni.

Ak ma niekto zaujem, tak nech napise, klienti sa daju legal stiahnut z Blizzard stranky.

• 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      už trailer bol dosť zdrvujúci, celý dokument je takmer nepopísateľný, ešte vo mne rezonuje
      osamelým ľuďom, na ktorých vyťahujú nátlak a finty hodné personalistov, je skutočne možné poradiť len: nejazdiť. ale to v osamelej starobe nie je zrejme také jednoduché
      a to funguje stále, všade okolo, spred 15 - 18 rokov si pamätám zbory dôchodcov, ktoré ráno čakali na ulici, keď som išla do práce ... netušila som vtedy, na čo čakajú, potom mi to ktosi vysvetlil ...

patrí k tomu jedna stará, mierne humorná historka, asi 12 - 13 rokov stará ... asi len táto jedna :
      v práci som občas v časoch, keď som fajčila, odbehla do kuchynky k oknu, okienko maličké, vyklápacie, zvonku zrkadlové sklá, málokto si všimol, že tam niekto je.
      raz sa pod oknom zastavili dve staršie dámy, a hovorili o svojich cestách za dobrodružstvom a nákupom, jedna z nich prehlásila na nákup pravých prikrývok z pravej ovčej vlny, tak pekne írečito záhorácky, ja to tak zopakovať neviem :
      " ja to mám hore zabalené na skrini, raz sem to obliekla, a ten múj pod tým smrdel jak dalmátský cap "

• flora
      By flora
      Veľmi sa v tom nevyznám, ale ak som to pochopila správne, tak pri predaji nehnuteľnosti, ktorú nevlastním dlhšie ako päť rokov, tak akoby mi štát zdanil príjem  "skoro" 33%  daňou.  Teda po sčítaní 19% daň z prijmu a plus 14% odvod do zdrav. poisťovne. 
      Bolo to minule v správach.  Pridávam k tomu aj tento článok, ktorý to dosť jasne vysvetľuje.  http://financie.etrend.sk/dane-a-odvody/zdravotne-odvody-pri-predaji-nehnutelnosti.html
       Chcela by som sa opýtať z čoho sa bude daň z príjmu a odvody do zdrav. poisťovne vypočitávať, ak veľmi ťažko viem doložiť  výdavky na jeho obstaranie nehnuteľnosti teda na výstavbu nehnuteľnosti. Snáď nebudem platiť daň aj odvody z celej predajnej sumy.
       Kto ste v tom doma tak mi to skúste vysvetliť.

• weirdo
      By weirdo
      tak trosku vydumujem o 24'' LCDcku Dell 2407WFP a rozmyslam, ze kde sa to da kupit. na oficalnej stranke Dell na Slovensku to neponukaju, v CR tiez nie ... neviete o nejakom e-shope alebo co?
    • Jovzin
      By Jovzin
      Hmm dufam ze ma nekillnete za novu temu :)

Len sa chcem opytat mam moj starsi kompik Athlon 700Mhz 384 SD-Ram 20GB HDD maticna teraz neviem presne aka znacka, 2 Sietovky, Ati Radeon 9550 128MB Teac CD-rom 56 rychlostna :) disketovka a chcel by som ho predat. Viem ze existuju aj nejake bazare a podobne ale chchem sa opytat ze ci si myslite za 8 litrov by som ho vedel predat cisto iba bednu bez monitaora a klavesnice a mysky cisto iba bednu a s vecami co som hore uviedol. Ci si myslite ze je to az prilis draha cena ? Ten kompik ma 4 abo 5 rokov sme ho kupovali na vianoce :lol:

OK dik za vase nazory
    • katicka
      By katicka
      Zdravim! Poraďte mi prosim, ktorý eshop s parfémami je na nete najlacnejší. Chcem kúpiť priateľovi darček k narodkám. Ďakujem!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy