Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 6 mesiacmi...

fíha, a ako vedel, že sú práve tvoje?

 

Flinstone teraz pomáha dcére s vyprataním a prerobením (no, zas prerábka, on sa v tom priam vidí, aspoň zasa nehľadá nejakú barabizňu, ktorú by chcel kúpiť) bytu po svokre, a tak asi pred 3 týždňami som doobeda že navarím a donesiem im tam obed, a tak som aj spravila, a potom že si zoberiem malú, nech sa im tam nepletie pod nohy, a tak som aj urobila, ale zaspala mi v električke jak kus dreva...mala som svoju kabelu a ruksak s vecami a hračkami pre malú, a ona drochmala jak poleno, sama by som si asi ťažko poradila, ale týmto ďakujem milej panej či slečne, ktorá mi pomohla s kabelou aj do trolejbusu, a ďalšej milej panej, ktorá mi pomohla zas z trolejbusu do 68, ktorá mi len vďaka nej nezdrhla pred nosom...

v každom prípade na tie dve milé osoby spomínam v dobrom a verím, že sa im to raz vráti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Môj manžel bol tento týždeň operovaný.

Ďakujem zdravotnému personálu v KE- Šaca, ďakujem za ich profesionalitu,  za  ľudskosť  :klobuk:

Ďakujem, že mám(e),  vôkol seba dobrých ľudí, ďakujem  za každého jedného človeka, ktorý pri nás stál,  stojí  za každých okolností..

Ďakujem Bohu

:srdiecko:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 4 rokmi...

Ďakujem môjmu manželovi za to, že je,  vďaka za všetko, čo sme prežili, čo spoločne žijeme, slovami nedá sa vystihnúť.. Úžasný pocit, vďačnosť, vďaka za lásku, za našich synov, za nevestu,  vnučku, rodinu, priateľov, ďakujem za Vás forumákoch, aj z PF, ste tiež súčasťou v mojom živote, ďakujem za všetkých ľudí dobrej vôle...Vážim si život, cením si každú chvíľku v živote, vy už viete, že keď cítim vyjadriť sa, tak rada sa  podelím..To som ja.. Ďakujem a  posielam pozdrav, opatrujte sa Forumáci 🙏💝🍀

IMG-20240107-WA0001.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vďaka aj za milé prekvapenie od môjho manžela, za nádherný, spoločne prežitý týždeň v BK, vo veľmi príjemnom  prostredí , super relax .. Ďakujem 

419155446_1180065612958448_5997097703282561760_n.jpg

418977093_1179561806342162_7329205138361609181_n.jpg

419166744_1180065962958413_1086963415146606456_n.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dziiizs, game, vrat sa k detektivkam..pouzi male sede bunky..mas tam ofoteny hotel alexander..to hodis do gugelu a vypluje ti ze to je ...tramtadada..v Bardejovskych Kupelovch uz chapes? V BK😁

...sak furt tam lezu😁

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

BK :smile: Bardejovské Kúpele, podstatnejšie  pre mňa je  "Jednoducho ďakujem", Vďaka,  môjmu  manželovi za milé prekvapenie, za darček, nezáleží kde, ale s kým, že sme  super  zrelaxovali, užili krásne spoločné chvíle po pracovnom tempe.. našťastie každý deň sme spolu aj v práci, no spoločný  relax , či v Bardejovských Kúpeľoch, alebo inde ..., keď máme čas len a len pre seba, je vzácny, úžasný .. Vďaka 💝

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, Hellé pridal:

... mas tam ofoteny hotel alexander..to hodis do gugelu a vypluje ti ze to je ...

Tiež som išla na to takto. Ťažko by som BK priradila ku kúpeľom, však SK asi tiež nikto nespojí s kúpeľmi Sliač. :smile2:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov