Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...

ďakujem jednému človeku za to, čo mi poslal kedysi dávno, pred vyše rokom... :)

 

a ďakujem mojej spolužiačke, že je taká, aká je, mám ju veľmi rada... :lol:

 

a ďakujem za túto školu, na ktorej som, najmä za katedru rusistiky... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 mesiacmi...

nikdy by som nepovedala, že to spravím, ale zavolala som svojej matke:

"Mami, som rada, že žijem v takej rodine, v akej žijem"

a myslela som to viac než úprimne.

naozaj som za to vďačná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Asi som nebola stále na tom tak, že by som dokázala poďakovať sa svojim blízkym, svojim priateľom. To až časom som sa "dopracovala" k tomu, že vysloviť slovíčko ďakujem vôbec nie je ťažké, a že dokonca je to slovíčko, ktorým dokážem nielen oceniť, či potešiť niekoho druhého, ale mám z toho dobrý pocit na duši aj ja sama.

 

Akurát, že nemám rada veľké gestá, nejaké veľké verejné vyhlasovanie,

väčšinou si to vždy "šetrím" na osobnejšie, súkromnejšie chvíle, pretože to ďakujem patrí len niekomu, možno tak skromnému, že by ho nejaké veľké gestá asi skôr dostávali "do úzkych".

 

 

Ale aj slovíčko ďakujem môže vyznieť rôzne.

Iné je povedať:

... ďakujem za spoločnosť, ďakujem za pekne prežitý večer :smilieee: :)

 

a iné je povedať:

... no nazdar, tak to ti teda "ďakujem" veľmi pekne! :D :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám žiadny problém niekomu poďakovať, ale moje posledné poďakovanie bolo skôr podobné "polibte mi prdel".

Už dlhší čas zháňam konektor do Nokie-ten malý okrúhly. Nedá sa kúpiť, a tak som navštívil predajňu Nokie, kde je zberné miesto -ludia tam vyhadzujú pokazené nabíjačky s prosbou, či by sa mi v tej bedni nepozreli na vyhodenú pokazenú nabíjačku.Pred asi troma týždňami mi obsluha ochotne pozrela dnu, žial ,nemali. Hneď na mieste by som to odcvikol a nabíjačku im vrátil, jedná sa mi len o konektor. Môj druhý pokus dopadol tak, že mi iný predavač povedal, aby som si kúpil novú nabíjačku za 13€.Moje argumenty o nezmyselnosti takejto kúpi nepočúval, a ja nie som blbec.Tú nabíjačku a tie plasty niekto vyrobil, vložil do toho energiu, a ja to odcviknem a vyhodím.....

Vraj: "mi tu také nič nemáme"!!! A tak som mu odpovedal: Ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu ochotu, ale možno sú v tej bedni za vami a ukázal na ňu prstom. Je to už moja asi 8-ma Nokia a som rozčarovaný takýmto prístupom.

A tak, stále nemôžem naplno využívať navigáciu v mobile, napriek tomu, že už pol roka mám v aute namontovaný stabilizátor na 5V na jej napájanie... :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

bude to podivné poďakovanie, ale predsa len poďakovanie ... :(

nevedela som si po poslednom upgrade zvyknúť na fakt, že na Fóre v online liste sa cez všetkých návštevníkov musím prekliknúť k registrovaným členom, keď som už veľmi zvedavá, kto kde čo robí - starý prastarý môj zlozvyk.

 

nastala ale zaujímavá situácia : často zakotvím pri prvom kliknutí, a pozerám, kde sa potulujú "návštevníci" a "boti" ... aj keď sama mám vo zvyku kutať občas v praveku fóra, títo návštevníci mi nachádzajú krásne staré témy, spomienky, debaty, blogy, fotky, úžasné veci, ktoré čítam a čítam a som im za ne vážne veľmi vďačná - zvyčajne je to zážitok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďakujem za tie dve hviezdičky, neviem od koho sú, ale si ich vážim . Za takú krátku dobu, je to pre mňa milé prekvapenie.

 

Ďakujem aj za verných zopár kamarátov, ktorých som spoznala už na PF.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ďakujem Axelovi za "spojazdnenie" Fóra. :klobuk:

Asi až vtedy, keď niečo nefunguje tak ako sme zvyklí si uvedomujeme, ako sme na niečom závislí.

Nie vždy je Fórum iba o písaní, občas je to iba taký malý, aspoň vizuálny kontakt s priateľmi ...

... a keď priatelia nie sú aspoň viditeľní, tak chýbajú. :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ďakujem vodičovi MHD, že si ma všimol, vystúpil z busu a nepohol sa ďalej - keby tomu bolo inak, tak už mám aj po funuse, takto mám len dochromtanú nohu.

Ďakujem ľuďom, ktorí ma zozbierali z cesty a pomohli mi k lavičke.

Ďakujem milej empatickej panej, ktorá so mnou počkala až do príchodu sanitky napriek svojim problémom.

A ďakujem panej, ktorá mi venovala svoju fľašku minerálky.

Ďakujem skrátka všetkým dobrým ľuďom.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Dnes je ohavné počasie, a ja som mala dohodnuté, že si pôjdem vyzdvihnúť nepremokavé plachty do detskej postieľky, ktoré som mala objednané pre mladých. Obchodík je až v Dúbravke, pôvodne tam chodila 83, ale už nechodí. Na stránke MHD je ale cestovný poriadok tak, ako keby tam chodila...a ja v tom nečase šla som teda pre tie plachty, šla som ešte o čosi skôr, keby náhodou...a náhodou som dobre spravila, lebo bola zápcha a bus asi 10 minút meškal, a ešte lepšie, nešiel tade. Vodič ma vyhodil už na hlavnej ceste, tak som sa ho opýtala, kade sa tam dostanem. Stačilo by mi, keby mi povedal, že prejdi cez cestu, ty trúba neznalá, a choď rovno a tam už sa dakoho opýtaj! Namiesto toho mi vysvetlil, ako by ho zdržalo, keby každému mal kadečo vysvetľovať! A za to mu srdečne ďakujem a želám, aby aj on niečo musel hľadať samozrejme bez GPS v hnusnom počasí, zaskočený zmenenou trasou v neznámom prostredí.

Lialo ako keď sprchu pustí...a tak som šlapala ešte dve ďalšie zastávky (bývalé), a tam u tej druhej mi už jedna milá pani poradila a dokonca bola taká zlatá, že v tej pľušti ma bez váhania doviedla až k obchodíku. A tej milej a ochotnej  panej naozaj - vážne, nie ironicky - ďakujem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

Ďakujem.  :flowers: Bolo mi cťou. Určitú dobu tu nebudem prispievať, no v duchu budete so mnou.

 

Prajem Vám všetkým pokojné, šťastné a veselé Vianoce!  :) samo, že aj pred..aj po... :smile3:

 

Robo Opatovský a Jana Kirschner - Čas sviečok

https://www.youtube.com/watch?v=M9oECjo6YjA

                              :slniecko: 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

dnes som  stretla veľmi zaujímavú dvojicu, bol to mladý muž a mladá žena, obaja trochu zvláštneho outfitu, obaja makali na nejakej prezentácii či čom ako som vyrozumela z ich rečí. Ale o čo ide: cestovala som ráno RJSK zo ZA do BA, a na mojom mieste sedela práve táto dievčina, najprv ma poprosila, aby som si sadle do vedľajšieho kupé na to isté miesto, že ona má miesto tam, ale chcela sedieť s tým mladíkom, tak som jej teda išla vyhovieť, lenže tam si hovel nejaký chlapík a chrnel o 106, dievča mi teda uvoľnilo moje miesto a sadlo si oproti na voľný flek. Potom ale nastúpil párik a mali práver na to miesto lístok, ale úplne boli zlatí, tá kočka sa už šikovala do chodbičky aj s notebookom, ale prišlí ľudia jej ponúkli, že veď sa zmestia - všetko to boli také útle štíhle postavy - a tak tam sedeli všetci 4 (my sme tam boli 3). Úplne v pohodičke, posadili sa tam a usmievali sa, že dobrých ľudí sa veľa zmestí. A keď sme vystupovali z vlaku, mladý muž z dvojice s notebookmi sa mi ponúkol, že mi odnesie kufor a zobral mi ho po schodoch a niesol ho až kým sme nevyšli skoro von zo stanice. Úplne zlatí boli. Ďakujem im všetkým za príjemný zážitok a za spríjemnenie cesty.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Ďakujem, patrí  pánovi  dôchodcovi, ktorý je napriek svojmu veku, zdravotným problémom a rôznym životným skúškam, ktorými si prešiel,  plný chuti do života, má zmysel pre humor, je človekom so srdcom na správnom mieste. Tohto pána som spoznala cez svojho manžela, pred 4 rokmi,  keď nás pán, pozval na oslavu svojho okrúhleho jubilea. S manželom sa spoznali cez šport.

 

Tento človek ma veľmi milo prekvapil a potešil.  Daroval mi knihy, krásny počet, neuveriteľných až 130 kníh. Dojalo ma to, neskutočný poklad, bohatstvo.

Ďakujem.  :klobuk:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flinstone ma nahovoril ísť do Dunajskej Stredy na to termálne kúpalisko. Nejaký kolega mu natáral, že ku každému vlaku tam ide autobis od stanice na kúpalisko, ale prd makový. Nijaký autobus tam nešiel. Urobili sme zo deba debilov, lebo sme sa pýtali kohosi, kto vyzeral ako osoba, čo sa tam vyzná, že skade ten autobus chodí. Pravdažem, nemal páru, a bodal by mal, keď taký autobus chodí raz či dvakrát za deň. Urobili sme ešte jeden pokus, spýtali sme sa ešte jedného človeka, a ten nám to takto pekne vysvetlil, ukázal nám, odkiaľ chodí, ale vysvetlil nám ako je to, tak sme mu poďakovali a pobrali sme sa smerom, kade nám ukázal, že sa ide peši. Zahlásila som Flinstonovi (to už bol od nás kus), že sem ma viac nedostane, aj na našom jazere je dobre, a chlapík na nás zrazu zavolal že poďte, zoberiem vás aspoň na kúsok. Bol to vodič autobusu, tak nás nalodil do autobusu a zobral nás po ten most, ukázal nám kade máme ísť ďalej. Nič za to nechcel, bol úplne zlatý. On odbočil a my sme pokračovali ku kúpalisku. Takže pán vodič, ďakujeme. :kvetinka:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Ďakujem mojej bývalej šéfovej za vytváranie pohodového pracoviska, za celý ten čas. Za to, že vďaka atmosfére, akú vytvárala, som do práce chodila naozaj rada a tešila som sa tam,  napriek kadečomu, čo sa tam dialo, vďaka nej naše oddelenie bolo v pohode. A ďakujem jej za všetky rady, ktoré mi dala a za veľa iného. ďakujem Pánbožkovi za to, že som mohla skoro 5 rokov pracovať práve s ňou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vďaka Ti Pane aj  za   FreeSpace Fórum, aj za Post Fórum, za každého jedného forumáka, forumáčku. Ty  miluješ  každého jedného z nás bezhraničnou láskou.

Ty si živý Boh. Náš Stvoriteľ, Nebeský Otec – Boh Najvyšší.

Vďaka  za ponúkaný dar Božej milosti, vďaka za Tvoje požehnania, že s nami  súcitiš, vďaka za odpustenie, útechu, prijatie,  úsmev, pohladenie, pokoj, lásku, život...

Vďaka Ti Pane.

post-2385-0-83092200-1493646561.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov