Jump to content

Obrien

Recommended Posts

Piesne ktorych krajin sa vam pacili, komu ste fandili?
Ste spokojny s vitazom?
Myslite si, že je skoda, že sa Slovensko nezucastnilo, apropo myslite, že mame nejakeho interpreta, ktory dosahuje europsku uroven?

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tomba

2

• Obrien

2

• Darkman

1

• Ajk

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

No,takze ja som fandil najviac Rusku,tu je dovod

Obrázok

dalej som fandil Macedonsku pre toto

Obrázok

a ako tretiu som mal Bosnu a Hercegovinu...

Obrázok

Ale spokojny som aj s vitazom,mala pekne vokalistky :lol:

A ze to je pesnickova sutaz?Ako pre koho... :)

A Slovensko by mohli reprezentovat Jana Kirschner,Zuzana Smatanova abo Zdenka Predna(dovod vid vyssie) Sice si myslim,ze dieru do sveta by neurobili,kedze hlasuju divaci z ostatnych zucastnenych statov a nemozu hlasovat divaci z vlastnej krajiny,ale myslim si,ze by sme mohli participovat a asi o par rockov aj budeme...

tomba

Mas celkom zaujimave hlavne kriterium :lol:

Ja som najviac fandil Bulharsku a Slovinsku, hlavnym kriteriom bol spev.

Apropo takej Ukraine si nefandil? :)

Taketo sutaze sledujem len kvoli tomu Rusku,Macedonsku...je len malo veci krajsich,ako ked spieva krasna zena...Hudobny styl preferovany na takychto sutaziach nie je pre mna to prave orechove...

Obrien, pochybujem,ze Bulharsku si fandil kvoli spevu,bo ta Bulharka to spevacky absolutne nezvladla,ale tie bubny boli vynimocne v ten vecer...

Ukrajine som chcel fandit,len som nevedel,ci fandit tej Ukrajine abo tomu Ukrajinovi :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy