Skočiť na obsah

Problém s textúrami


Polaris

Odporúčané príspevky

Kedze som dostal velmi mily mail a ze vraj budete velmi radi, ked prispejem nejakym prispevkom, tak tu ho mate..... :)

 

Mam problem s texturkami v tejto gameske.....proste zapnem ju a idem si zahrat new kampan. Ale co to nevidim, modely su dajake nedokoncene....respektive chybaju niektore casti k tomu, aby bol model ( konkretne vacsi model: Stanice, velke lode a pod. ) kompletne vyrendrovany. Da sa to nejako opravit? Nejaky patch na WinXP verziu neexistuje? Skusal som aj tu fintu s tymi registrami...no bez uspechu...please help. Za odpovede vopred dakujem a urobite mi nesmiernu radost, pretoze sa snazim gamesku rozbehat uz hodnuuuuuuu chvilu....taktiez uz konecne chcem vediet kompletny dej, ze o co tam vlastne slo.

Otazka len tak mimo: Su nejake aj ine datadisky? Nejake som zbadal: Aftermath alebo co to bolo.....chcem vediet vsetko o tejto hre a taktiez vsetky veci chcem mat okolo toho :) No ok, uz koncim, dajako som sa rozpisal.......zatim cafte a este raz dikes za odpovede ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 23
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • Polaris

    10

  • game

    1

  • bad_guy

    1

Top prispievatelia v tejto téme

tiez som mal podobny problem ked som si minule chcel rozbehnut freespace v podstate uz pri instalacke mi hlasil chyby - vyriesil som to tak ze som si v nastaveniach obrazovky zemenil z 32bitov na 16b a potom to uz islo tak skus toto mozno ti pomoze...

existuju nejake patch skus na tejto stranke pohladat :lol:

ano existuju datadisky....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohol by si poslať screen z tej hry a zobraziť to tu ako obrázok? Hneď by som ti vedel pomôcť.

 

A prosím ťa nepíš w namiesto v lebo potom nikto tvoje príspevky cez vyhľadávanie nenájde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to to čo som si myslel.

 

Engine Conflict FreeSpace je už dosť starý, nakoniec je to hra z roku 1998. Vtedy ešte existovalo rozhranie Glide, ktoré bolo o celú generáciu dopredu ako Direct 3D. Preto aj CFS bol primárne robený pre rozhranie Glide. Tam bolo vidieť všetky modely súvislo, všetky efekty aj vyzerali oveľa krajšie. Bohužiaľ Glide sa prestalo používať a preto novšie karty toto rozhranie nepodporujú. V prípade CFS zostáva len Direct 3D, čo nie je bohvieaká výhra.

 

Modely sú dobre urobené im nič nechýba, je to len vinou Direct 3D.

 

Skús FS2 :lol: tam je to už vyladené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: :) ;) :) Tak diiiiiik.....praveze sa to snazim rozbehat ;) MUSIM to jednoducho spojazdnit, lebo inac ma slak trafi.....Snad nic neexistuje na svete, ako toto obist???

FS2 mam, ale jednoducho aj film sa ma kuknut od prveho dielu...Si predstav ze ides kukat vsetko od 2. dielu. Ja viem....mozno je to uz zabite, ale ja verim, ze sa to dajako da obist...setky hry sa daju, lenze musim zistit, ze ako!!! Ale aj tak za radu a pomoc.....no ale jednoducho mi to neda...musi to proste ist.

Potom jedine co ma napada je si kupit staru graficku kartu A LA VooDoo3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano to súhlasím je dobre si zahrať CFS a potom FS2, CFS je veľmi dôležitý miľník ak chceš pochopiť celý príbeh.

Ja som mal kedysi VooDoo 2 - Monster Diamond. To bola karta ako stvorená pre tú hru.

Tak nejako to preži :lol: nie je to také hrozné ako to sprvu vypadá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajjjjjjj......dostali ste ma.....no co uz....akoze stale presadzujem to, ze nezalezi na tom, ci piseme normalne v, alebo dwojite w ;)

Neviem, ze ako to robite, ale u vas spravim vynimku :)

Mozno aj preto, lebo tu mate celkom zaujimave diskusie a velmi rad sa o taketo veci zaujimam :)

A hlavne koli tomu, ze ste mi to normalne oznamili....Niektori si totiz ludi typu MNA chcu velice doberat a narazaju poznamkami.....Ale ste snad jedini, co mi to oznamili na urovni a to si cenim :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak máš PC kde môžeš pichnúť PCI grafiku tak skús nejaké inzeráty. Ale inak to nie je nejaká veľká tragédia, týka sa to iba veľkých lodí a v druhej časti kampane bude taká pařba že nebudeš mať ani čas pozerať po lodiach :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

EE...nic take....si radsej kupim VooDoo, aby som si to mohol cele vychutnat :lol: Chcem sa citit tak, ze patrim do toho sveta a nie ze hrajem hru.....Ja osobne to az moc prezivam a je to super!!! Idem bojovat dalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

Hmmm...ked uz daco premiestnujes, aspon naznac, ze v ktorej kategorii to presne je...neviem to akosik najst :lol:

 

Ignatius ma uz upozornil, ze je to uz v nejakej kategorii, takze uz nic Axel :) Ale aj tak to racej naznac...bo potom chaos mam z toho...ale mozno len ja....ale aj tak :)

 

Edit: Posledné dva posty spojené do jedného, dva sú v podstate zbytočné, keďže ide o jednu záležitosť a medzi nimi nikto iný neprispel. Nech je to prehľadnejšie. Ign.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Je to to čo som si myslel.

 

Engine Conflict FreeSpace je už dosť starý, nakoniec je to hra z roku 1998. Vtedy ešte existovalo rozhranie Glide, ktoré bolo o celú generáciu dopredu ako Direct 3D. Preto aj CFS bol primárne robený pre rozhranie Glide. Tam bolo vidieť všetky modely súvislo, všetky efekty aj vyzerali oveľa krajšie. Bohužiaľ Glide sa prestalo používať a preto novšie karty toto rozhranie nepodporujú. V prípade CFS zostáva len Direct 3D, čo nie je bohvieaká výhra.

 

Modely sú dobre urobené im nič nechýba, je to len vinou Direct 3D.

 

Našťastie sa mi zachovali 2 obrázky ešte z čias keď som mal starý počítač a kartu VooDoo2. Pekne vidieť dokonalosť rozhrania Glide, na ktoré nemá ani Direct 3D v najnovších DirectX 9.

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov