Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Zaujímalo by ma, pomocou čoho prehrávate filmy. Doteraz som mal Mv2player, ale ten mi momentálne zblbol, takže aká je alternatíva? Malo by to prehrávať avi (divx, xvid) aj mpg. A samozrejme titulky (sub, srt, txt).

Ak by prehrával aj mov, bola by to fantázia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 49
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    8

  • RoSo

    6

  • Hedgehog

    4

  • havarka

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Jednoznačne najlepší je Windows Media Player malý, rýchli, spoľahlivý ;) zasmiali sme sa a teraz vážne ja som dlho používal na všetko(okrem audia a DVD) BS player + FFDShow(žiadne pochybné codec packy ktoré všetko kazia ;) ) žiadne problémy som nemal spokojnosť takže môžem odporúčať :) alebo CCCP(Combined Community Codec Pack) nemýliť stými pochybnými codec packmi ;) obsahuje upravený FFDShow , Windows media 9 VCM, VSFilter, MPV(Mpeg2) Decoder, Haali Media Splitter. Autori neodporúčajú používať BS player ale keď som to skúšal nemal som žiadny problém ;) no ale balík obsahuje aj prehrávače a to Media player Classic(tiež výborný prehrávač ;) ) a Zoomplayer(raz som ho vyskúšal nič moc netreba inštalovať :) ).Po novej inštalácii Windowsu som nainštaloval VLC media player extrémne vynikajúci prehrávač nemusíte inštalovať žiadne kodeky prehrávač ma vlastné, prehral my zatiaľ všetko absolútna spokojnosť ;) ale dalo by sa povedať že je náročnejší na užívateľa :lol: .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám rád nainštalovaných X rôznych programov na to isté, takže Windows Media Player v kombinácii s ffdshow - zvláda komplet všetko vrátane titulkov a napriek tomu, aký je to macek, beží na mojom starnúcom "noutbúčku" najplynulejšie. BS Player som mal kedysi rád kvôli tomu, že vedel pokračovať tam, kde som prestal, ak mi nevysšiel čas dopozetať film v jednom kuse, ale v poslednej dobe som ho vôbec nepoužíval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč WMP s obľubou napádajú trojani. Kedysi keď som používal ešte WinME tak WMP bol neodeliteľnou súčasťou Windowsu, nedal sa z inšt. CD samostatne nainštalovať ani odinštalovať ani preinštalovať. Aspoň ja som na to nikdy neprišiel. Takže ak mi ho napadol trojan musel som si stiahnúť novú (inú) verziu z netu a tú nahodiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som si stiahol najnovší BS player, podľa vašich odporúčaní, a je fakt dobrý. Jednoduché ovládanie a číta všetko. Len ma vyrušila jedna vec:

 

BSPlayer_WhenUSave_InstallerInst.exe - Win32/Adware.SaveNow aplikácia

 

Je súčasťou inštalácie. Môže mi narobiť problémy? Ak áno, ako sa ho zbavím, aby mi BS player fungoval?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stalo sa, už mám staršiu verziu.

 

K tej novej. V startupe sa vytvorí entry Save.exe, keď to vypnete, BS player nefunguje. Viete, ako by sa to dalo obísť?

 

 

Btw. má niekto z vás vyskúšaný Radlight?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si v PowerDVD zapnem titulky?

pri prehrávaní filmu dáš pravé tlačítko a tam máš subtitles alebo titulky ak máš preklad. Tam dáš už iba DisplaySubtitles alebo Yapnúť Titulky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

BSPlayer_WhenUSave_InstallerInst.exe - Win32/Adware.SaveNow aplikácia

 

Je súčasťou inštalácie. Môže mi narobiť problémy? Ak áno, ako sa ho zbavím, aby mi BS player fungoval?

V startupe sa vytvorí entry Save.exe, keď to vypnete, BS player nefunguje. Viete, ako by sa to dalo obísť?

Áno, ide o ad-aware. Matne sa mi zdá, že je aj súčasťou p2p programu Bearshare. Špehuje kde browsuješ a odosiela tvoje dáta bohviekam do akej diery.

Podľa toho čo čítam vyššie, je nutné ho mať nainštalovaný spolu s BS Playerom. To mi pripomína dobu keď aj DivX 5(?) sa musel inštalovať s ad-aware (Gator, neskôr Claria). Nie šťastné riešenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Micro DVD Player 1.2, na ten nedam dopusit

 

ale odkedy sa mi pokazil na telke AV vstup tak uz pozeram divx filmy len na stolnom divx prehravaci u sestry v izbe na telke :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bsplayer pro...

ani mpc neni zly ale jedna jedina vec mi na nom vadi, ked preklikavam dvojklikom z fullscreenu do window modu or opacne pausne sa film..dost to vadi..da sa to odnastavit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Je tu menšia aktualizácia :) kedže som si šupol Linux tak som dal papa programom čo som písal vyššie ;) . Síce je VLC aj na Linux ale začal som použivať mplayer absolútna spokojnosť :) .

 

 

heh tak toť všjo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

havarka,

 

skúšal som teraz ten MPC a neako extrémne mi to nevadilo. Stačil dvojklik na plynulý prechod do fullscreen a späť. Jeden klik to pauzol, hádam postačí, keď budeš klikať rýchlejšie :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak a mám MPlayer ale jasne je tam známy problém s fontami, ale keď to sprevádzkujem, čo verím že pod Linuxom nebude problém, budem úplne spokojný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov