Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 49
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    8

  • RoSo

    6

  • Hedgehog

    4

  • havarka

    3

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

BSPlayer....jednoznacne..k tomu K-Lite Mega Codec Pack........pouzival som MV2Player...uz nie :)

Na DVD mam origos Power DVD...takze max spokojnost...az na tie najnovsie BSPlayery s tymi adaware.....strasna konina......

 

Inac zaujimavost....viete, ze FFDShow urobil Slovak? :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Chcem sa opytat existuje nejaky mensi programek ktory vysiela nejaky signal aby sa mi po 10minutach nespustil setric pripadne login screen ked pozeram film? Alebo je taka moznost v Windows media player clasic ? Zaskrtnut nejake policko ze nespustaj screen saver a podobne ? Lebo ja som tam v nastaveniach nasiel iba nieco ze vyssia priorita procesu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Všeobecne VLC Player je dobrý, čo sa týka Media Player Classic, treba sťahovať ten čo má príponu Home Cinema, pôvodný MPC sa už nevyvíja a HC je jeho pokročilejšou verziou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pod WinXP som si zvykol na Media Player Classic, ale občas bol pri posúvaní priebehu filmu akýsi spomalený. Páči sa mi aj open source projekt UMPlayer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Je normálne, že vo VLC Playeri pod Windows 7 sa nedajú nastaviť asociácie pre zvukové a video súbory? Keď v XP kliknem na Nastavenie asociácií, tak mi zoznam ponúkne desiatky video a audio súborov, ale pod Win7 iba playlisty. Mám to akože chápať tak, že Win7 nanúti používateľa, aby videá pozeral iba pod Windows Media Playerom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No viem, že sa to dá tak, ale pri tom množstve súborov mi to pripadá zdĺhavé...no čo už. Akú verziu Sedmičky máš? Ja mám na netbooku Starter, nebude to tým? Ten bazmek mi nedovolí ani na ploche pozadie zmeniť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdlhave to ani nie je. Koľko typov suborov v PC maš? avi, mkv, a nejake mp3, možno flac. Klikneš na nejaky avi subor, nastaviš, potvrdiš a všetky avi ti bude už otvarať vo VLC. Nič zdlhave.

 

Mam Home Premium, takže osekanou verziou OS to nebude. Skôr by som to videl na zaležitosť VLC a nie Okien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujimave... je pravda, ze VLC nadobudlo na oblube prave kvoli tomu, ze dokazalo prehrat prakticky vsetky formaty. A to vdaka tomu, ze program si v sebe niesol celu sadu kodekov, ktore sa samozrejme s prichodom novych formatoch a upgrade VLC tiez upgradovali. Tym, ze su sucastou programu, tak nehrozilo rozhodenie Wokien pri instalacii vselijakych "zarucenych" a dokonalych kodekov.

No, VLC som opustil kvoli tomu, ze nestihal - napr. pri posune filmu bezcom mu dlho trva, kym sa "najde", zatial je obraz rozstvorcekovany, nestiha za obrazom a pod.

Ako som napisal, v sucasnosti som uz asi 3 roky spokojny s KMPlayer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokial viem je to v nastaveniach niekde. Ale musíš pustiť VLC ako admin alebo mať vypnute UAC. Okrem toho VLC je plne Windows program tak asociacie hľadaj v ovladacom paneli v časti Predvolene programy. Tam by mal byť aj VLC uvedený a tak na asi 2 kliky to vieš nastaviť.

 

Sent from my EndeavorU using Tapatalk 2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov