Skočiť na obsah

Erotika menej vážne ...


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

Vsetky ritulky vyzeraju takmer ako marhulky :)

to samozrejme vyzerajú, bez debaty :)

 

bóže, títo chlapi ... zadky vidia, ale jednu marhuľu ... problém veliký ;) potvoráci ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno by to patrilo skôr k téme o antikoncepcii ... ale tu tomu bude dobre

 

na jednej stránke na jednom fóre / nebudem sem dávať kde, ľahko si to nájdete sami :) / som našla takéto vyjadrenie :

 

Každá žena , ktorá sexuje s orgazmom a bez impregnácii mužským semenom , končí na psychiatrii alebo v psychologickej ambulancii.

Ergo: Buď žena žije sexuálne vo sviatostnom manželstve , kde každý akt je otvorený pre život, vtedy si zachová psychické zdravie, alebo sexuje mimo manželstva s rôznymi ochranami , nielen že pácha ťažký hriech, ale si škodí zdraviu psychickému a v prípade hormonálnej antikoncepcii aj zdraviu fyzickému.

hm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave. Podla tohto vyjadrenia by sa dalo povedat, ze vacsina nasich romskych spoluobcanok sa tesi vynikajucemu psychickemu zdraviu (a niektore aj fyzickemu) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

:) :) TAK TOTO NEMALO CHYBU ;)

 

Tak tak...no ja som take nenasiel ;) (teraz uz na temu, co sa netyka samozrejme romskych spoluobcaniek ;))

No ja som neimpregnoval ;) Vzdy na to idem bez gumy a priatelka antikoncepciu nepouziva...cize dost riskujeme...nastastie svoje telo poznam a zatial ma poslucha a pevne verim, ze ho aj nabuduce budem poznat :lol: ALe s5 k teme:

Poznam vela bab co toto robi a zatial nic nepotvrdene ;) Takze nestotoznujem sa s tym vyrokom zatial. Uvidi sa, ked budemem mat po 40 rokov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polaris,

 

no počkaj počkaj ...pomaly ...

 

čo zasa chceš s tým: uvidím "nad 40 rokov" ?!

"neimpregnované" ženy nad 40 sú všetky v blázinci alebo denne u psychiatra ?! alebo čo tým vlastne chceš povedať či naznačiť či ako ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

klud :) on to myslel tak, ze o niekolko rokov sa vlastne bud potvrdi alebo vyvrati tato "teoria" aj u neho :)

cize napr po 40veku zivota si napr uplny blazon alebo fyzicky a psychicky zdatny jedinec :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Nevedel...chcel som napisat, ze nam sa to nepodarilo a potom ma napadlo, ze sak uz sme 2 mesiace spolu byvali, ked jej mama odisla za hranice :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak sa vrátime k ženám v najlepšom veku :)  toto v posledných dňoch obieha po mailoch, vážení a milí fórumáci :
 

Andy Rooney: O ženách nad 40.
Dobré vedieť, hoci niektoré z vás majú ešte pred sebou kus cesty.


Ako starnem, začínam si najviac vážiť ženy nad 40. A tu je len zopár dôvodov, ktoré k tomu vedú:

* Keď si vedľa teba ľahne žena nad 40, neopýta sa ťa: „Na čo myslíš ?“
Je jej totiž jedno čo si myslíš.

* Ak žena nad 40 nechce pozerať športový prenos, nebude sa bedákajúc nútiť pri ňom sedieť. Bude robiť to, čo robiť chce. A spravidla to je niečo zaujímavejšie.

* Žena nad 40 sa pozná dosť dobre na to, aby si bola istá kto je, čo je, čo chce a od koho.
Máloktorej štyridsiatničke záleží na tom, čo si o nej, alebo o tom, čo robí, myslíte.

* Ženy nad 40 sú dôstojné. Zriedkakedy si spolu s vami zvriesknu na opere alebo v strede drahej reštaurácie.
Samozrejme ak si o to koledujete, neváhajú vás zastreliť, ak sú si isté úspechom.

* Staršie ženy sú veľkorysé pokiaľ ide o pochvaly (často nezaslúžené).
Vedia totiž aké je to byť neocenený.

* Starnutím sa ženám rozvíjajú vyššie schopnosti.
Žene nad 40 sa nemusíš spovedať zo svojich hriechov. Ona ich už vie.

* Staršie ženy sú priame a úprimné.
Rovno ti povedia, že si nadržaný, alebo že sa tak chováš. Nemusíš sa obávať, že nebudeš vedieť na čom si.

Áno, chválime ženy nad 40 a to z mnohých dôvodov.
Nanešťastie to však neplatí pre opačnú stranu. Lebo na každú úžasnú, elegantnú, vtipnú a upravenú ženu nad 40, je jeden plešatý, bruchatý ostarok v žltých spodkoch, ktorý sa zosmiešňuje s nejakou 22 – ročnou.

Pre všetkých tých mužov, ktorí hovoria:
„Načo kupovať kravu keď môžem mať mlieko zadarmo ?“ tu mám aktualizovanú verziu:
80 % dnešných žien je proti manželstvu. Prečo ?
Pretože ženy si uvedomili, že „nemá cenu kupovať celé prasa kvôli jednej malej klobáse.“


ehm, to Andy Rooney, nie ja :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne pripada, ze ten dotycny Andy Rooney je teply :)

Mozno ho nejaky sklamal a teraz si to takto ventiluje :lol:

 

Alebo sak BABY!!! Povedzte, ktore mate nad 40, ze co je z toho pravda :)

 

A pripomienka k tym 80% ;)

Ja to skorej vidim tak, ze uz ked ma zena NAD 30, tak uz si je vedoma toho, ze uz je sama a blizi sa to k tomu, ze ju nikto uz potom nebude chciet ;) Preto vyhladava partnera a potom si ho strazi ako oko v hlave. A to je zo skusenosti....a vacsinou to je tak ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no tak ok - baby ktoré majú nad 30, sú múdre a krásne. hotovo. :)

 

mno ... a tie mladšie ... / pardon všetkým výnimkám :) / :)

 

 

" Ako rozpoznať bohatého " :

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov