Skočiť na obsah

Roky, roky...


Sniper

Odporúčané príspevky

Dnes som bola u kamošky a vravela mi, že je sama doma cez noc. A ja hneď na to, že prídem k tebe spať :lol: A ona, že to asi nie, lebo príde jej chalan. Hm, jak to beží. Nedávno sme každú takú chvíľu využili pre seba, teraz sa trávia noci s chlapmi.

A možno som idol nejakej primanky, šak aj ja som mala také staré kofy za "idoly".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no v rovnakom období mi vraveli aj "chlapec" :)

vidíš nemáš sa na krátko strihať :) ;)

 

A ja hneď na to, že prídem k tebe spať ;) A ona, že to asi nie, lebo príde jej chalan. Hm, jak to beží. Nedávno sme každú takú chvíľu využili pre seba, teraz sa trávia noci s chlapmi.

Aaaaaaaaaalečo ;) a čože ste vy dve takto spolu po nociach robkali? :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsimam si na sebe, ze niekedy je sice vsetko v poriadku, len si akosi nevsimam, ze mam predsalen blizsie ku 30, nez ku 20, co znamena, ze za sedemnastkami by som sa otacat nemal. Ale prave mozno v tom to tkvie, mladsie baby mozu skor ist po trosku starsom chalanovi. A okrem toho: Clovek je taky mlady, na kolko sa citi a ked si dam skalpy dolu, este tak budem aj vyzerat, hehehe!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chorche, veď vo fľaši od Budišky nemusí byť nutne alkohol...

 

Nedávno sa mi na plese stal opačný prípad - kamarád sa ku mne spočiatku nehlásil a naraz ostal prekvapený, že som tam, vraj ma nespoznal, lebo vyzerám akosi mladšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh, no tak mne decká z vchodu hovorili "teta" už asi od 15-tich. Takže z toho už mám naozaj dlhoročný zvyk.

 

Ale uvedomujem si, že už som stará minimálne na tom, že keď sa ma niekto spýta na vek, musím si to vypočítať. :lol:

 

A keď sme mali stretko so základky, nespoznali sme jedného spolužiaka, tak sa zmenil. Hold....letí to, letí....... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge: Dobre, s tym suhlasim. Hmm.... Lenze co s tym, ked vecer idem do spolocnosti mladych dam a dohodli sme sa, ze si daco dame? :lol: To bolo davno. :) Nooo, az tak mladuckych zasa nie, ale...s tym vekom je to tak, ze 20-rocnych a mladsich ludi si uz az tak velmi k telu nepripustam. S vekom to ide, je to zvlastne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi sa Vám to zda divne ale pred 2 mesiacmi som si ešte vykal zo sesternicami...1 studuje a 2 už maju male deti a žiju v Prahe , takže ked ich stretnem raz za rok tak to je zazrak...ale kedže sa ma minule pytali ci mi sibe že im vykam , tak som s tym prestal.

 

OD takych 22-23 zvyknem už vykat , co už , ked je taky prechod medzi vykanim a tykanim tak sa zdravim

Dovi,ahoj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tetou si tykam od narodenia, s jej manzelom odkedy ho poznam. On ma uz nejakych 46? Skratka u nas mama a otec sestre tykala odmalicka a my sme to pochytili. Aj tak, ona je ako keby starsia sestra, 40 bude mat az o niekolko rokov. Podobne ako otec so svojou krstnou, tam bol tiez maly rozdiel. No, to, co som pisal vyssie, neplati pausalne, pretoze za istych okolnosti.... ako by som to.... nuz zeny su zeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

Ja som vždy vyzeral o niečo mladšie a ešte keď som mal 26 rokov sa mi stalo, že mi v krčme odmietli predať pivo, kým som sa nelegitimoval. :lol:

 

Ale na to, že ma deti oslovujú ujo a vykajú mi som si zvykol celkom rýchlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Toto sa bude týkať prevažne mojej vekovej kategórie (25-35r.)

 

V poslednej dobe zisťujem jednu veľmi nepríjemnú skutočnosť (myslím to vážne). Deti ma oslovujú ujo a čo chodím na jazykovku tak moje 15-20(!!!) ročné "spolužiačky" ma zdravia dobrý deň a ešte mi aj vykajú. Cítim sa tam pomaly ako nejaký strejda, hoci k nám do triedy chodí niekoľko ľudí starších ako ja.

 

Ako sa "vyrovnávate" s touto blbou situáciou?

:lol: Poznáme. Šiel som raz do kina, a nejaké baby, že je málo ľudí, ujo poďte na tento film.

Skoro ma rachlo, a určite som očervenel, že ujo ha ha. Našťastie sa to stalo len raz.

S ľuďmi si len tykám, predovšetkým na nete.

Vykám jedine ak niekoho moc nepoznám a som si istý, že má na 40, alebo sú to známi rodičov.

Inak každému vykám. Asi by to vyzeralo divne aj tu na fóre niekomu vykať.

Že mám pravdu ujo Axel :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzdy som sa citila mlada, este aj teraz sa citim prilis mlada na moj realny vek... :8-p

ale uz pred casom som musela pristat nohami na zemi, ked v elektricke pozrela na mna taka 20 rocna vysokoskolacka a ze: teta, sadnite si...

s tym sa neda vyrovnat, s tym sa da len zmierit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne vykajú len malinké deti alebo teda tak do 15 rokov pokiaľ to nie sú bratovi spolužiaci...

keď mi krpci na dvore povedali, že teta, tak som im na to odpovedala, že nie som teta... a tak som ostala "UJA"... :lol:

a keď môjho malinkého trojročného učili volať na teta, tak som drahému skoro hlavu odtrhla... :)

nie som teta!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Toto sa bude týkať prevažne mojej vekovej kategórie (25-35r.)

moje 15-20(!!!) ročné "spolužiačky" ma zdravia dobrý deň

Ja som si túto skutočnosť uvedomil v oveľa drastickejšiej forme.

Cestoval som vlakom - lokáklou.Sedel som sám "v štvorke" a krížom cez uličku sedeli v druhej štvorke také tri 17-ročné pipky.Ja som nemal ešte 30 rokov :) .Veselo sa rozprávali,chichúňali,...ako to len 17-tky vedia :) .Sem tam som na ne pozrel,páčili sa mi ;) .Potom niejak stíchli a počul som ako jedna z nich hovorí tým ostatným dvom :"Kočky tichšie,lebo hen ten starý ### na nás furt čumí !" :lol:

Nakoľko nikto iný vo vagóne nebol,tak ten starý ### som bol evidentne ja ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chrust, looool, za nejakého úchyla starého ťa mali :lol:

 

 

mne sa tieto veci stávajú bežne, ale len pri mladších deckách, jediné, čo mi dosť vadí, že jeden chlapec, čo býva u mňa vo vchode mi hovorí dobrý deň, teta a ja si ho pamätám ešte zo základnej, čo chodil nejaké tri triedy podo mňou :)

 

viac mi vadí, keď mi starší ľudia (nie o moc - tak tridsiatnici) vo formálnom, alebo pracovnom styku hneď od začiatku sami od seba tykajú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja celkovo vykanie nemam rad, teda ked mne niekto vyka ... to je divne! Neviem ci sa mam citit tak staro, alebo tak velmi vážene a dôležite hh :lol: ale skor sa citim staro pretoze zatial som moc vážený asi neni, kedze som nic zatial v zivote nedokazal ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viac mi vadí, keď mi starší ľudia (nie o moc - tak tridsiatnici) vo formálnom, alebo pracovnom styku hneď od začiatku sami od seba tykajú...

toto aj mna rozculovalo...pridem ako technik ku zakaznikovi a chlapik len preto ze mal cez 50 mi v klude tykal akoby sa nechumelilo...

ine je ked si tykam so starsimi kolegami, ale nie niekto cudzi...nemam uz 16...ja mu tiez netykam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja celkovo vykanie nemam rad, teda ked mne niekto vyka ...

Keď som prišiel za mlada do praxe,najradšej by som si so všetkými tykal :) ....od vrátnika až po direktora :) .

Dnes na tom absolútne nebazírujem.Každému novému kolegovi navrhujem tykanie.Zatiaľ to všetci prijali.V kolektíve sa takto lepšie pracuje.Aspoň mne áno :lol:

Zákazníkom samozrejme vykám,ale pri tých dlhodobejších a sympatických sme prešli na tykanie.

No a šéfovia,to sú samostatná kapitola ;) .Nie je dobré s každým vedúcim si tykať ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov