Skočiť na obsah

Roky, roky...


Sniper

Odporúčané príspevky

letí to čoraz rýchlejšie.
čím je človek starší, tým rýchlejšie.

a k neuvereniu, posledných tridsať rokov mi utieklo tak, že sa stalo tisíc rôznych vecí, ale akosi netuším, kde sú.
a čo je zaujímavé, s týmto som sa stretla aj u iných.... nejaká spomienka z deväťdesiatych rokov, a dotyčný k tomu mal nejakú podivnú poznámku... a nesmierne sa začudoval, že jej, fakt, keď som mu pripomenula: ty truhlík.... veď tomu je už tridsať rokov....

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

pred 6 hodinami, Sniper napísal:

Mne sa zdá, že to letí čoraz rýchlejšie. Za 2 roky to bude 20 rokov čo som na internetových fórach.

- spoznal som na internete niekoľko fajn ľudí
- spoznal som na internete niekoľko normálnych ľudí
- spoznal som na internete kopu hotentotov
- spoznal som na internete Tomáša

A to posledné mnohí ľutujú...

Ani nepamätám ale dobrých 15 rokov som na fórach aj ja. Prvé také lepšie bolo PF a časom začínali ostatné. Fóra sú jediná činnosť čo mi tak dlho vydržala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Samozrejme, že ti to vydržalo, však napchávať sa sladkosťami pri fóre dá rovnako dobre, ako pri pozeraní TV.

Za tých 15 rokov si sa nikam nepohol, resp. čo si dosiahol? Ale niečo reálne, hmatateľné a stručne, nie že toto bude ďalšia z tém, v ktorých sa budú preberať tvoje nekonečné problémy s tým, ako ťa zamestnávatelia a ženy nevedia a nechcú doceniť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Absolútne nič. Dokonca som ešte aj klesol, lebo vtedy som na tom boli v mnohých smeroch lepšie. Iba si to zhrnieme: bol som štíhly, mal všetky zuby aj keď pokazené ale boli, úspory som nemal ale od výplaty do výplaty som vychádzal a nemal dlhy. Prvým prúserom s tým Karlom sa to celé začalo a potom som už len klesal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 2. 12. 2020 at 21:14, Hellé napísal:

Moje dieta ma 20 rokov. Paneboze to kedy tak rychlo utieklo?? No a nedaj si veternik:agree::smilieee:

čo mám ja povedať, moje mali nedávno 34 a 36...tetky, padon, dámy v strednom veku. A to mladšiu stále volám "nezdarné decko" (samozrejme, zo srandy).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 9. 12. 2020 at 22:13, clovek2 napísal:

hm, vždy keď vidím vo firemnej táckárni Kateřinu, tak si pomyslím: Byť tak o dvadsať rokov mladší...

a čo ti teraz bráni? Tuším si sa nám tu oné...zakukal. Doteraz teba obliehali baby, tak čo tak vymeniť úlohy? Možno s výsledkom  :copata: bude obojstranná spokojnosť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

čo ti teraz bráni? Tuším si sa nám tu oné...zakukal. Doteraz teba obliehali baby, tak čo tak vymeniť úlohy? Možno s výsledkom  :copata: bude obojstranná spokojnosť. 

Vilmááá, však čítaj pozornejšie :laugh: však z môjho postu dosť jasne vyplýva, že Kateřine by som mohol byť pomaly tatkom ... a je asi celkom jasné, že babe pod 30 môžu, zo starého páprdu ako som ja, zvlhnúť akurát tak oči :hufi:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 20. 12. 2020 at 19:41, clovek2 napísal:

Vilmááá, však čítaj pozornejšie :laugh: však z môjho postu dosť jasne vyplýva, že Kateřine by som mohol byť pomaly tatkom ... a je asi celkom jasné, že babe pod 30 môžu, zo starého páprdu ako som ja, zvlhnúť akurát tak oči :hufi:

tatkom, to nie je také strašné. Horšie by bolo, keby dedkom...nespieva ti "Vem si mňa Juro, za ženu, budeš mít dobrou gazdinú. Ty budeš orat, a ja sít, budem se spolem dobře mít"? :zubiska::kvetinka:

Dňa 20. 12. 2020 at 22:28, Sniper napísal:

Vilma aká šťabajzňa bola.

 :vysvetlujem:........dávna minulosť :)   vtedy som si to veru nemyslela. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov