Skočiť na obsah

Roky, roky...


Sniper

Odporúčané príspevky

Dnes som dvom 16-ročným spolužiačkam povedal aby mi nevykali, takže OK.

Povedali že starým zo slušnosti vždy vykajú. Že "starým". Skoro som vraždil. Ale už mi tykajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Maturoval som v máji 1996, prvé stretko po 5-tich rokoch sme mali v novembri 2001, teraz by malo byť po 10-tich. Tých 10 rokov ubehlo ako nič, ani som si to neuvedomil. Celé maturity mám ešte pred očami, pamätám si každý detail.

 

25r. je medziobdobie, po 25r. si človek začne uvedomovať že už by mal začať rozmýšľať nad budúcnosťou a v 27.r začnú biologické hodiny dosť hlasno tikať.

 

Ako 22-23r. som si hovoril že je to ideálny, človek nie je ani mladý, ani starý, teraz po čase zisťujem že som bol veľmi mladý. Minimum skúseností zo života. Obdobie medzi 23r.-28r. je dosť dôležité, ako som sám na sebe zistil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tik-tak-tik-tak. Čas sa nedá zastaviť. Len je zvláštne, že zatiaľ čo v západnej Európe si ľudia ešte len začínajú budovať rodiny, my už hovoríme o biologických hodinách. Tiež už nostalgicky spomínam na prvú prácu, keď som mal 19, na vojenčinu, keď som mal 21, na Izrael (22). Zdá sa mi, že vtedy život plynul sám od seba a nemusel som si robiť žiadne starosti. Všetko vychádzalo perfektne aj bez môjho pričinenia. Teraz mi ostáva zodpovednosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

Tebe tikajú biologické hodiny???

Ale aby som ťa potešila, nie sme starí, sme stále rovnakí, len tí ostatní (mladšia generácia) to za ten svet nechcú pochopiť.

Inak my budeme mať stretávku po 15 rokoch, som strašne zvedavá na tie ksichty, ako sa zmenili, lebo sme naposledy mali po piatich a potom nič.

Mne nevadí, ak mi aj povedia deti, že teta. Lepšie, ako v ex-práci, kde mi tykal každý chlap ( od 30r. hore), to sa mi tiež nepáčilo, lebo som ich nepoznala a nepotykala som si s nimi, akoby som v ich očiach bola nejaká sopláčka.

Inak najlepšie je to vidno ako rýchlo sa ponáhľame s vekom, na deťoch. Synovi chýbajú 2cm aby ma dorástol, ach jaj ( že by som bola taká krpatá?)

A ten vek mi naozaj nevadí, pre mňa bol život v 20-tke do 25-tky prežitý v strese, strachu....takže ja som opäť začala žiť od 26-tky.

Howgh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no do tej kategorie este nespadam, ale minule som sla za kamaratkou a jedno asi 12 rocne dievca ma oslovilo:"dobry den teta, neviete kolko je hodin?" som ostala zarazena, ved som vtedy niekedy akurat oslavila dvacku :lol: to jaa len tak na okraj toho vykania...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nedávno som bol taký "vyujovaný", že som nevedel, kde mi hlava stojí. Do baru sa nahrnulo asi 100 detí:

 

"Ujo, koľko stojí ten nanuk? Ujo, po čom je žuvačka? Ujo, čo máte za korunu? Ujo, dáte mi keksík? Ujo, čem kofolu." Ujo, ujo, ujo, ujojojojooooj. Strašné to bolo. Vrhli sa na mňa ako kobylky.

 

Ale ináč boli zlaté. Len sa stále nájde niečo, alebo niekto, kto pripomenie plynúci čas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prvý šok tohoto typu som zažil už dávno.

Šiel som autobusom a pozeral som po takých dvoch mladých kočkách.

Hovorím si stáli by za hriech.

Asi som čumel dosť blbo, lebo sa z nich vykľulo: Ujo nechcete si sadnúť.

:lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mna (19) sa minule suseda (15) vo vytahu pyta ze : Na ktore idete? a ked som vystupoval tak ze "dovidenia"... :)

 

zas na druhej strane mam problem... zije u nas jedna rodinka, zena ma 23 a maju 3 rocne dieta... vyzeraju tak seriozne a ja neviem ako ich zdravit... :lol: vzdy si len tak zamrmlem alebo sa tvarim ze zujem zuvacku... naozaj neviem ako im hovorit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mne sa tiež už stalo že ma oslovili dobrý deň, ale ja mám len 18 a oni mi vykajú, alebo keď som bol toto leto na brigáde tak som pracoval ako čašník a to bolo vykania, až mi z toho šibalo bo ja to absolútne nemusím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete ako "prinútite" ženy aby ste si s nimi tykali?

 

Veľmi jednoducho. Stačí povedať (hlasno aby vás bolo počuť): "Ženy ktoré vyzerajú byť mojími rovesníčkami tým tykám. Ale ktoré sú viditeľne staršie odo mňa tým vykám."

 

Uvidíte koľko návrhov na tykanie dostanete :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ked neviem ci vykat alebo tykat a nemozem sa vyhnut pozdravu tak poviem jednoducho "zdravim"- je to take neutralne a neurcite.

No tiez mam podobne skusenosti co sa tykali vykania voci mne- stalo sa mi ze mi vykali nejake male decka, no to by bolo este v poho, viac mi vadi ked mi vykaju ludia starsi odomna- v obchode a pod. A napr. toto leto som brigadovala a tam som si teda toho vykania uzila- robila som na recepcii a vykala som zplne kazdemu 20 a hore, sranda na tom je ze keby som niektorych tych ludi stratla jen tak na ulici bezproblemov ba som im automaticky tykala, no a samizrejme vsetci aj mne vykali- zdalo sa mi to dost zvlastne no ale co uz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som uz v oktobri asi tiez skoro ujo bo budem mat 24 a okrem toho mna tiez uz par mladych nazvalo ujo

 

no co uz jedneho pekneho dna budeme sa triasť niekde ako dochodci a FSP sa premenuje na Klub FSP dochodcov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Našiel som stránku o mojej strednej škole, hoci je tomu už skoro 11 rokov čo som naposledy v nej bol, na všetko si pamätám ako včera. Niekoľko učiteľov tam stále učí, aj moja bývalá triedna. To isté sa týka aj ZŠ, obidve moje triedne tam stále učia.

Ten čas ide veľmi rýchlo..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov