Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    811

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Bon Jovi - It's My Life

https://www.youtube.com/watch?v=nPr0P8HrrlY

Mala som tú česť byť aj na ich koncerte, boli skvelí...kvalitná hudba, spev.. aj ľudsky super.. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 hodinami, electric blue napísal:

Iskri ty si neskutočná :huraa: máš prehlad vo všeezkych hudobnych zánroch 

@electric blue, ďakujem :smile: nemyslím si, že mám prehľad vo všetkých hudobných žánroch... no, hudba je tiež súčasťou môjho života, mám hudbu tiež veľmi rada.. hudba,  ktorá mi prirastie k srdcu, počúvam  nespočetnekrát, stále v nej niečo nové objavím ako v knihe... hudba to je tiež moja šálky výbornej kávy.. hudba, to je umenie, emócie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som mohol tusit, ze ked si zaplatim spotify, stratim kontrolu. Doteraz som bol takeho nazoru, ze hudbu si treba ukladat, ked uz nie fyzicky do policky, tak aspon na hardisk. Toto je uplne sialene. Pocuvas svoju oblubenu kapelu, navrhne ti to podobnu, ktoru nepoznas a vzapati podobnu podobnej, ktoru uz vobec nepoznas a o ktorej neskor zistis, ze si ju ani nemusel spoznat. O tyzden zistis, ze bez prehladu sledujes desiatky neznamych interpretov a nevies preco to je, nevies kde si a nemozes si spomenut, kto to bol Palo Habera.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta iskrina kapela TOTO, nikdy som o nej nepocul ale samozrejme aspon tri najvacsie ich hity poznam. Som to ukazal zene, ich texty, nech to da detom prelozit,myslim v skole(nie na distancnej vyuke) a dali byto, ci aj erica claptona. Prelozili byto a zistili ake su sikovne(mne na preklad a porozumenie su jednoduche, najlepsi by to dali na 80percent a aj najslabsi by nejake slovicko prelozili). Potom im pustit pesnicku, Porospravat sa o tych pesnickach. Resp najprv sa porozpravat o basni a potom si na zaver pustit pesnicku.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:smile: 

Práve počúvam skladbu Up where we belong  (1982)

......................................

Keď počúvam   speváka, basgitaristu,  Lemmyho  Kilmistera,  skupinu Motörhead, tak si rada vypočujem  skladbu

  I Ain't No Nice Guy 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Deti asi za hodinu ako som im to dal prisli sprekladom, pisala dcera. Nezda sa mi ze to robili cez translator. Zeby vzdi  opisala rovnako, ale free zadarmo. To v translatore je.  Ja anglicky vobec neviem,poznam nejake slovicka.

Deti tvrdili ze nepodvadzali a len za jednou vetou sli za mamou. Ja im verim.

toto.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov