Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    821

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

pred 5 hodinami, electric blue napísal:

Helene Fischer je dobrá , nevedela som ze si zaspievala aj s Carterom . teda :smile:

páčil sa mi aj duet s leonou lewis ( run) a potom s Beatrice Egli , aj kéééd to uz je šláger :eehmm:

 

 

@electric blue ..aj s Nickom Carterom..:smile: rada počúvam Helene Fischer, aj sa na ňu rada pozerám ako tancuje..veľmi pekná žena ..

mne sa páčia tieto duety  Helene Fischer & Andrea Bocelli

                                                                             Tom Jones

                                                                             Josh Groban

                                                                              Queen, Adam Lambert

                                                                              Rea Garvey

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ked pocuvam nieco maksie , musim to v sebe prerazit niecim ostrejsim.

Mame to napisane aj takpovediac encyklopedicky:

Crust punk (also known as crust or stenchcore) is a form of music influenced by English punk rock and extreme metal. The style, which evolved in the early-1980s in England, often has songs with dark and pessimistic lyrics that linger on political and social ills.

D-beat (also known as "discore", "kängpunk" (Swedish for "boot-punk"), "discrust", and "crust-beat") is a style of hardcore punk, developed in the early 1980s by imitators of Discharge, after whom the genre is named, as well as a drum beat characteristic of this subgenre. D-beat is known for its "grinding, distorted and brutally political" sound

Ked mi na youtube skoncil Martyrdod, preplo mi to v poradi na Red Fang a oni tocia take vesele videa:
 

 

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, iskra napísal:

@electric blue ..aj s Nickom Carterom..:smile: rada počúvam Helene Fischer, aj sa na ňu rada pozerám ako tancuje..veľmi pekná žena ..

mne sa páčia tieto duety  Helene Fischer & Andrea Bocelli

                                                                             Tom Jones

                                                                             Josh Groban

                                                                              Queen, Adam Lambert

                                                                              Rea Garvey

no to ja mám dobré medzery :-) si to omrknem na yt...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koncom minuleho tisicrocia (kua, ako divne sa to pise) sposobila v progresivnych kruhoch pozdvizenie hviezdna stvorica Petrucci, Rudess, Portnoy, Levin.

Teraz, po 22. rokoch vydavaju novy album

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rada počúvam aj kapelu Shinedown, páči sa mi  hudba a  spev amerického speváka, skladateľa, hudobníka Brenta Smitha, jeho hlasový rozsah a vysoký mužský hlas, tenor.

Práve počúvam skladbu I'll Follow You z albumu Amaryllis

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve počúvam to čo vysiela slovinské rádio veseljak. Väčšinou sú to pesničky na spôsob rakúskej ľudovky v slovanskom jazyku. Slovinci vedia dávať iné pecky. Nie ako mafia corner a podobne. Slovákom turbofolk nejde tak dobre.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám to pustené ako slučku pre môjho anduláka, ktorý tu sedí ako päť peňazí, odkedy mu odišiel na večnosť kamoš. už aby bolo teplo, aby som mohol mať otvorené okno, nech si škrieka s tými vonku.

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov