Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    819

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Hudbu nepočúvam žiadnu v poslednej dobe ale akú haluz som spravil. Chalani na jednom oddelení mali napojený na laptop ten rúrový reprák čo sa tak von nosí ale taký velký nie ten malý a mali to cez yotube si púšťali hudby ako vy tu a odišli na prestávku, ja som akurád išiel okolo a pustil som tam Meliška, dal som na plné pecky ten tam začal ziapať v hale sa to ozývalo a vedla majú stanovište lisiari to sú tie pedersen a podobné firmičky kde robia prevažne rómovia a tí len krútili hlavami si to pustite a pochopíte prečo: (pointa je v minúte 2:30)

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uff :O No metal nepatrí síce medzi moje úplne top prvé žánre, po ktorých pasiem, ale viacmenej okrem ľudoviek a hiphopu počúvam všetko, tak od metalových kapiel si dovolím pridať niektoré moje obľúbené skladby. Aj keď sú to samozrejme tie mäkšie a melodickejšie verzie metalového žánru. 

 

   

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo nejde zvuk? Mám ten iphone se nový a na tapatalku keď len pozerám tému tak sa tie videá intuitívne spustia ak ich mám strede displaya. Ale nejde zvuk. Na mobile zvuk je zapatý a v rohu videa nevidím preškrtnutý reprák. Pozerať viem ale počúvať nie.

zapojil som novu aparaturu a pustil som si najlepsi heavy album ever
 
 

Jaj aha musim ajtak prekliknutva potom hra. Paci sa mi tato pesnicka. Stiahnem ju. To je dobre na tejto teme ze tu mam tipy na hudbu. Vela z nich nepoznam ale su dobre. Inak od Irona je dobre aj to Fear Of The Dark.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alex ahoooooj, velmi si mi tu chybal! Pod diskutovat na fora. A este aj aku pesnicku si dal. Ja si pamatam original este ako maly. Bol to taky chytkavy hit a teraz ju mam zremixovanu do techna uplne tuc tuc do subwooferu ze trase okna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som pocuval prvy album juzanov Lynyrd Skynyrd, ale uz sa zotmelo a hra mi nieco extremnejsie
 

ciernobieli Nori saskuju v sovietskych uniformach a spievaju ako Morrison:

Rejoice, my friend
This is the end
It is the funeral of funerals

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov