Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    832

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

link, čo sem dám je asi hodinový, ale stačí, ak si pustíte prvé tri pesničky.

 

Pôvodná skupina Bachman Turner Overdrive sa premenovala na Bachman-Turner, lebo, ako sa páni vyjadrili, rýchlo už to nejde ...:)

 

Tá chôdza po pódiu je už taká dôchodcovská, opatrné podupkávanie do taktu, žiadne prudké pohyby, .....určite majú už bolavé kolená, a nové zuby, bujnú hrivu nahradili šediny....

U mňa sú to Páni s velkým P... hlas Pána Turnera (v šiltovke) je aj po rokoch zvonivý, hrdelný, a hranie im obom robí zjave radosť. Dúfam, že svojou prítomnosťou na tomto svete ma ešte mnohokrát potešia.

Celý koncert je nahratý vo výbornej kvalite, žiadne playbacky, ale umenie starých pánov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odpoviem teda najprv ja, hlavný ignorant ...

niektoré zo skladieb si vypočujem, alebo aspoň pustím, čo to je. niektoré sa trafili do môjho vkusu, niektoré nie, nezačala som nič špeciálne počúvať.  počúvam hudbu sporadicky a nárazovo, keď zacítim potrebu, presýtim sa, a na čas počúvam ticho. najnovšiu hudbu výnimočne. mňa netreba, čo sa týka hudby, brať priveľmi do úvahy.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som donedávna ignoroval každé vlákno, ktoré je zahádzané otagovanými linkami na youtube, pretože na sledovanie stream videa som nemal dosť výkonný procesor. Ale s príchodom nových verzií browserov, ktoré prehrávajú videá namiesto pomalých Flash animácií v HTML5, občas preleziem aj takéto témy a pár dobrých tipov som si už odniesol. Aj od Trojky. ^^

 

A tu je nočná muzika s príjemným saxofónom, ktorú počúvam práve teraz, pretože ma upokojuje:

 

Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble: Parce mihi domine

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som v tomto velmi konzervativny, zo svetovej sceny pocuvam hlavne hudbu 60-70 rokov, ak uz su to veci mladsie ako 1980 tak od kapiel, kde su dnes dochodcovia ;)

z postovanych veci si nieco pustim zriedka, lebo ak to vyhovuje mojmu vkusu, tak si to nebudem pustat z YT, nie som masochista

ak mi to nic nehovori, vacsinou si dokazem urobit obraz o style uz z nultej snimky videa ...

takze nie Trojka, nedal si mi tip, ktory by som si oblubil :P

 

momentalne pocuvam CHER - 3614 Jackson Highway (1969)

post-2373-0-96427200-1441704371.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

Powerslave, jednoznacne najlepsi album Iron Maiden.

:thumbsup:

Rime of the Ancient Mariner, jednoznačne najlepšia skladba z albumu.

 

inak, zistil som že obľuba Iron Maiden je dedičná! moji prepubertálni synovia už si ich sami púšťajú na YT B) najradšej majú Killers -_-

 

ja momentálne počúvam Ten Years After. prečo? lebo je to dobré!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

 valcik, ako vidím, počujem.., téma Hudba:  Hammel..  ti svedčí :) milo si prekvapil týmto výberom :thumbsup:

Pavol Hammel, Prúdy..  skvelá, kvalitná, nadčasová hudba, rad radom  :klobuk:  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Luca Stricagnoli, priznám sa nepoznala som  ho doposiaľ,  vypočula som si od neho aj Braveheart..  páči sa mi, je dobrý. 

 dead, dík  za tip 

 

 momentálne počúvam  Uriah Heep, relaxujem 

 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov